Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Second Chance Contest - nowy prowadzący Empty Second Chance Contest - nowy prowadzący

Sob 9 Mar - 3:26
Witam Was bardzo serdecznie Zawstydzony

Zgodnie z moimi wstępnymi deklaracjami z zeszłego roku, poprzednia edycja SCC była ostatnią prowadzoną przeze mnie. Życie cały czas nabiera tempa i muszę przyznać, że nie miałem w tym roku zbyt wiele czasu, by zagłębić się w różnorodnym świecie eurowizyjnych preselekcji. W związku z tym nie posiadam również odpowiedniego zagłębienia w temacie chociażby preselekcyjnej stawki, które pozwoliłoby mi poprowadzić kolejną edycję konkursu, wobec czego koniecznością pozostaje wyłonienie nowego prowadzącego.

W związku z tym oficjalnie składam na ręce @Dawid rezygnację z dalszego prowadzenia niniejszego konkursu wraz z ukłonami dla wspaniałej murzittowskiej siostry. Anioł

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo cieplutko i życzę miłej zabawy w kolejnej edycji SCC. Uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Second Chance Contest - nowy prowadzący Empty Re: Second Chance Contest - nowy prowadzący

Sob 9 Mar - 10:47
Dziękujemy kochana za wszystkie przepiękne edycje 😘.

Czy jest ktoś chętny do poprowadzenia? Jeśli nikt to mogę ja, ale ktoś może chciałby się sprawdzić. Format moim zdaniem zmian nie wymaga.

Aleks lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Second Chance Contest - nowy prowadzący Empty Re: Second Chance Contest - nowy prowadzący

Sob 9 Mar - 22:26
chętnie sie tym zajmę Uśmiech

Dawid, marjuz, Fenistil, Sebek, Aleks and justi578 lubią ten post

Sponsored content

Second Chance Contest - nowy prowadzący Empty Re: Second Chance Contest - nowy prowadzący

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach