Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: GGGOLDDD - Notes on How to Trust Empty ESTONIA: GGGOLDDD - Notes on How to Trust

Pią 5 Kwi - 14:32
Mój ulubiony zespół od kilku miesięcy. Długo się zastanawiałem, czy jest to piosenka odpowiednia na taki konkurs, ale skoro dzięki temu więcej osób może ja poznać, to czemu nie... Jest to trochę mroczna propozycja, ale myślę, że jej wydźwięk jest ostatecznie pozytywny, co pokazuje ostatnie ujęcie w klipie.

Utwór pochodzi z piatego albumu zespołu GGGOLDDD (wcześniej znanego jako po prostu GOLD) - "This Shame Should Not Be Mine".



skrót: 0:45-1:15

„W wieku dziewiętnastu lat zostałam zgwałcona przez osobę, której ufałam i w której się zakochałam, i to mnie bardzo ukształtowało. Przez wiele lat ignorowałam moją traumę i wszystko, co się z nią wiąże. Łatwiej było udawać, że nic się nie wydarzyło, niż zaakceptować to. Piosenka Notes on How to Trust opowiada o tym, jak ponownie zaufać po takiej traumie, kiedy każda granica jest zamazana, a każda napotkana osoba stanowi potencjalne ryzyko. Zachowanie zdrowego rozsądku jest wyzwaniem, ufając innym, ale przede wszystkim ufając sobie.”
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach