Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

GRUZJA: Tamta - Unloved Empty GRUZJA: Tamta - Unloved

Pon 22 Kwi - 21:43
W tej edycji Gruzję będzie reprezentować Tamta z piosenką Unloved

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Tamta - Unloved Empty Re: GRUZJA: Tamta - Unloved

Wto 23 Kwi - 19:02
Za "Replay" nie przepadam, "Unloved" to też taka bezpieczna popowa piosenka, ale jakoś przyjemniej mi się jej słucha. Chociaż i tak uważam, że twój najlepszy wybór to "Na diskoteku". Jestem ciekawy jak sobie poradzi w konkursie. Powodzenia. Całus
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRUZJA: Tamta - Unloved Empty Re: GRUZJA: Tamta - Unloved

Czw 25 Kwi - 1:15
To nie jest zaskoczenie, absolutnie kocham :georgia: Tamtę i jej twórczość, a jej utwory takie jak "Na Me Pareis Makria", czy "Arhes Kalokeriou" siedzą od dawna na moich playlistach. Serce  "Unloved" napisane przez bosskiego Alexa Papaconstantinou także słucham bardzo często i ogromnie cieszę się, że je wystawiłeś. Trzymam bardzo mocno kciuki! Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRUZJA: Tamta - Unloved Empty Re: GRUZJA: Tamta - Unloved

Pią 10 Maj - 22:00
Na początku nieszczególnie mi się podobało - ot kolejne Fuego (wersja 2.1 Szeroki uśmiech ). Ten drop z refrenu wciąż jednak gdzieś za mną chodzi i trochę żałuję, że na etapie półfinałów nie oceniłem tego nieco łaskawiej. Mam nadzieję, że Twój moment chwały jeszcze nadejdzie. W tej edycji było już bardzo blisko. Wink
Sponsored content

GRUZJA: Tamta - Unloved Empty Re: GRUZJA: Tamta - Unloved

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach