Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 294
Płeć : Male

RUMUNIA: Theo Rose x DOMINO x Alessandra - NU MA DUC LA CLUB Empty RUMUNIA: Theo Rose x DOMINO x Alessandra - NU MA DUC LA CLUB

Sro 4 Wrz - 21:37
Witam wszystkich w rumuńskim temacie! :romania:
Dlaczego Rumunia? dlatego, że brakuje mi tego kraju w konkursie Eurowizji i mam poczucie, że ma on jeszcze wiele do odkrycia.
Starożytna Dacja, od szczytów Karpat do ujścia Dunaju w Morzu Czarnym, od Transylwanii, przez Banat, Wołoszczyznę po rumuńską krainę Mołdawii...
wszędzie rozbrzmiewa melodia, która łączy tradycje z nowoczesnością... tak też będzie z moim wyborem na Edycję Strefową.

W 91 edycji PdF :romania: Rumunia będzie reprezentowana przez rumuńską piosenkarkę
Theo Rose przy wsparciu DJ'a Domino (Mihai Petrica) oraz Alessandry,
z utworem NU MA DUC LA CLUB


+1:40

:sromania: :sromania: :sromania:

Rahei lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1908
Płeć : Male
Wiek : 30
Skąd : Ząbki/Warszawa

RUMUNIA: Theo Rose x DOMINO x Alessandra - NU MA DUC LA CLUB Empty Re: RUMUNIA: Theo Rose x DOMINO x Alessandra - NU MA DUC LA CLUB

Czw 12 Wrz - 1:06
Tak soczystego rumuńskiego dicho zupełnie się w tej edycji nie spodziewałem. Szeroki uśmiech I nawet fajne jest - autentyczne, ale w granicach dobrego smaku. Dobrze mi się tego słucha.

yngve lubi ten post

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach