Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket Empty LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket

Nie 12 Maj 2019 - 15:41
:liechtenstein: :liechtenstein: :liechtenstein:

LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket 209739

Pomyliłem się, lądowanie nie było aż tak twarde, ale jeśli teraz też nie będzie to nie wiem Szeroki uśmiech

:liechtenstein: :estonia: AUDIO :estonia: :liechtenstein:
(skrót 1:37 - 2:27)
Tłumaczenie na angielski
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket Empty Re: LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket

Pon 13 Maj 2019 - 21:47
Niezłe szok zaliczyłem jak odpaliłem pierwsze kilka sekund tego teledysku. Lol Ale teraz myślę, że tylko nadaje on tej piosence wyjątkowości. Ubóstwiam tego typu melodyjne rapsy, a w ciekawym języku to już całkowicie... :roll: Świetny wybór i jako że właśnie od Liechtensteinu zacząłem swój kontakt z tą edycją, to jestem dobrej myśli - jeśli inni równie się postarali, to poziom będzie nieziemski. Wink

Powodzenia!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket Empty Re: LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket

Sro 15 Maj 2019 - 20:10
Zgadzam się z @Fenistil - niezły szok po odpaleniu teledysku. :shock: Co do samej piosenki - nie jestem jakimś szczególnym miłośnikiem rapu, więc w sumie trudno mi powiedzieć, jak ja bym to na razie ocenił... Aczkolwiek, język estoński jest cudny (grupa ugrofińska Serce ), a propozycja jest stosunkowo wysokiej jakości, co bardzo cieszy. Życzę powodzenia! Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket Empty Re: LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket

Sob 25 Maj 2019 - 15:40
Boski wybór! Bardzo chilloutowy kawałek z nutką wyjątkowego charakteru w ramach języka. Nie wnikam w tekst itd., muzycznie po prostu mnie kupuje.
Sponsored content

LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket Empty Re: LIECHTENSTEIN: nublu - MINA KA feat. reket

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach