Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil Empty GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil

Nie 12 Maj - 16:34
W 4. Edycji PdF, :greece: Grecję reprezentować będzie :france: Marina Kaye z utworem "Dancing With The Devil".

GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil Aba4a98e4f94b



I know I’m dancing with the devil
Ain’t no chance of heaven
Going straight to Hell
I know I’m dancing with the devil
Darken up my heaven
Brighten up my Hell
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil Empty Re: GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil

Czw 16 Maj - 0:03
Mało charakterystyczna ta Twoja piosenka Aleks. Oby się komuś spodobała, bo o to chodzi, żeby do przynajmniej jednej osoby utwór przemówił, ale sorry. Mi nic nie urwało :P
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil Empty Re: GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil

Czw 16 Maj - 10:55
A mi się podoba Szeroki uśmiech Chociaż nie jest to nic odkrywczego to bardzo dobrze się słucha, dużą robotę robi głos wokalistki. A i sama piosenka ma po prostu fajny klimat. Zaryzykuję stwierdzenie, że to najlepszy Twój wybór Wink
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil Empty Re: GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil

Sob 25 Maj - 15:48
Dzięki za komentarz, postaram odwdzięczyć się swoim.
Marina wydaje się kompletnie miałką i nieciekawą piosenkarką. Wszystko brzmi jak produkt jakiegoś wydawnictwa, a nie cokolwiek robione z pasji. Ot, taka piosenusia dla 9-latek. Może za kilka lat jeszcze mnie ta młoda dama zachwyci, ale na pewno nie dziś. Powodzenia następnym razem :P
Sponsored content

GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil Empty Re: GRECJA: Marina Kaye - Dancing With The Devil

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach