Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

LIECHTENSTEIN: Nova Norda - Boşver! Empty LIECHTENSTEIN: Nova Norda - Boşver!

Pon 3 Cze - 13:28
:liechtenstein: :liechtenstein: :liechtenstein:

LIECHTENSTEIN: Nova Norda - Boşver! Nova-Norda

Wysłanie tureckiej piosenki na Krym to pewnie średni pomysł od strony dyplomatycznej, ale myślałem o niej od dłuższego czasu, więc nie ma co kombinować :P

:liechtenstein: :turkey:  SŁUCHAJ  :turkey: :liechtenstein:
(skrót 1:50 - 2:40)
avatar
Gość
Gość

LIECHTENSTEIN: Nova Norda - Boşver! Empty Re: LIECHTENSTEIN: Nova Norda - Boşver!

Sro 5 Cze - 10:39
Niby taki niepozorny utwór ale jednak potrafi wciągnąć, szczególnie podoba mi się tutaj refren, jest taki lekko wybijający się od zwrotek, języka tureckiego, który widzę, że jest jedyny w tej stawce i to jeszcze bardziej pomaga w wyróżnieniu, jakoś tutaj z dużym naciskiem jakoś nie słyszę, jakby to nie był turecki utwór, no i muzyka jeszcze nie w stylu turcji, więc jeszcze bardziej jest to unikatowy wybór.
Powodzenia :P
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

LIECHTENSTEIN: Nova Norda - Boşver! Empty Re: LIECHTENSTEIN: Nova Norda - Boşver!

Pon 10 Cze - 0:43
Spodziewałem się tu od ciebie kompletnie innych klimatów Szeroki uśmiech Muzyka alternatywna w języku tureckim to naprawdę interesujące doświadczenie. Zagnieżdżają się poszczególne fragmenty tej piosenki z tyłu mojej głowy i na razie nie mogą wyjść. Powodzenia !
Sponsored content

LIECHTENSTEIN: Nova Norda - Boşver! Empty Re: LIECHTENSTEIN: Nova Norda - Boşver!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach