Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

HISZPANIA: Mathea - 2x Empty HISZPANIA: Mathea - 2x

Pią 7 Cze - 23:00
HISZPANIA: Mathea - 2x 6aafca53c9fac

Dziękuję Miśki wszystkim razem i każdemu z osobna za opinie, nie spodziewałem się, ze tak chętnie będziecie oceniać moje propozycje i to nie tylko w skali 12-10-8 <3


HISZPANIA: Mathea - 2x Mathea_7733ckidizinsane

A więc padło na :austria: austryjacką wokalistkę - Mathea pokazała się szerszej publiczności w edycji Voice: Germany w 2016 roku (kolejny mój song od artysty z tego programu), jej singiel Zweimal osiągnął status platyny w Austrii, mam nadzieję, ze podobne osiągnięcie czeka ten utwór w 5. edycji PdF Szeroki uśmiech

Jako ciekawostkę dodam, że była ona członkiem austryjackiego jury, które wybrało tegoroczną propozycję tego kraju do Konkursu Eurowizji Uśmiech

:spain: :spain: :spain:



SKRÓT: 1:25 - 2:15


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Sob 8 Cze - 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

HISZPANIA: Mathea - 2x Empty Re: HISZPANIA: Mathea - 2x

Pią 7 Cze - 23:04
Nareszcie jakieś pre wygrało coś co wygrać powinno <3 Że ten szit z Francji nawet przez chwile wygrywał blee Ta piosenka jest idealna do puszczenie w sobie w tło <3
Jak poprzedni wybór mi się nie podobał za bardzo to teraz mam nadzieje, że powtórzysz sukces z przed edycji Szeroki uśmiech
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach