Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!! Empty ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!!

Nie 16 Cze - 16:20
ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!! D975e910


Kolejny raz Japońskie :3
Skrót 0:35-1:25

HEY KIDSS
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!! Empty Re: ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!!

Wto 18 Cze - 21:42
Ten utwór jest jak najbardziej O.K, ale ja już czuję się trochę przesycony japońskimi klimatami z twojej strony... Szkoda, że nie zdecydowałeś się na chwilę oddechu od tych klimatów... Pomimo, iż jest to zdecydowana odmiana względem poprzedniej edycji (utwór, który teraz wystawiasz jest dość ciężki), oczekiwałem czegoś innego tym razem z Twojej strony. Mimo wszystko jak zawsze trzymam kciuki i życzę Ci oczywiście powodzenia! Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!! Empty Re: ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!!

Pią 21 Cze - 0:52
Aleks napisał:ja już czuję się trochę przesycony japońskimi klimatami z twojej strony... Szkoda, że nie zdecydowałeś się na chwilę oddechu od tych klimatów...

Jakiego oddechu? Przecież dopiero co zaczął - to druga z rzędu japońska piosenka, a słyszałem coś o planowanych czterech. Wtedy to już chyba wszyscy będą błagać o litość. :P

Mnie się ten japoński kierunek podoba. Piosenka jest bardzo dynamiczna (chwilami aż za bardzo, gdy ten rytm tak leci na łeb na szyję), ale na szczególną uwagę zasługuje taki specyficzny smaczek, który wyczuwam w refrenie, i który z każdym odsłuchem coraz bardziej do mnie przemawia. Już teraz mogę powiedzieć, że wybór jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego i oby ta tendencja się utrzymała. Uśmiech Powodzenia!
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!! Empty Re: ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!!

Sob 29 Cze - 18:25
Fenistil napisał:Jakiego oddechu? Przecież dopiero co zaczął - to druga z rzędu japońska piosenka, a słyszałem coś o planowanych czterech. Wtedy to już chyba wszyscy będą błagać o litość. :P

Na pewno nie wszyscy :P

Co prawda Jay Chou to to nie jest, ale i tak na pewno jedną z moich ulubionych piosenek tej edycji, przepadam za takimi dynamicznymi klimatami, azjatyckie wstawki niekoniecznie, ale tutaj ich właściwie nie słychać, moze trochę w zwrotkach, ale refren to czyste USA Szeroki uśmiech
Sponsored content

ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!! Empty Re: ESTONIA: THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach