Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love Empty HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love

Pon 08 Lip 2019, 21:20
HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love Ratcitykindoflove

W 7. edycji padło na :norway: norweską grupę Rat City, która zaprosiła do współpracy pochodzącego z tego samego kraju obiecującego wokalistę i finalistę 6. edycji lokalnego Idola - Isaka Heima. Ich pnące się na szczyty list przebojów nagranie możecie sprawdzić poniżej Szeroki uśmiech

:spain: :spain: :spain:

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1240
Wiek : 23

HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love Empty Re: HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love

Pon 15 Lip 2019, 15:57
Utrzymujesz bardzo dobrą formę, byłem mocno zdziwiony że ten utwór ma tak małą popularność, bo spokojnie mógłby być radiowym hitem. Interesujący melodyjny utwór z ciekawym głosem wokalisty. powodzenia
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love Empty Re: HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love

Wto 16 Lip 2019, 13:09
Ibiza, Madryt?
Na początek przygody z edycją porwałem się na wysłuchanie skrótu i zaciekawiły mnie 3 utwory, ze zdecydowanie przodującą :spain: Hiszpanią. Pełne wysłuchanie tylko potwierdziło, że mamy do czynienia z czymś świetym. Piosenka lekka jak lato za oknem, a przy tym zdecydowanie niebanalna i intryguje coraz bardziej z każdą nutą. Powodzenia i gratulacje!
Sponsored content

HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love Empty Re: HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach