Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid Empty ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid

Sro 10 Lip - 16:28


Miło wspominam czasy gdy w KP w okresie letnim każdy prezentował miłe dla odsłuchu piosenki na edycję wakacyjną która potem została usunięta... Szkoda bo to była zawsze moja ulubiona edycja ze wszystkich i mimo że już jej nie ma to i tak w edycjach które przypadają na okres letni wystawiałem wakacyjne brzmienia, poprzednim razem była to bodaj "Lullaby" by Sigala & Paloma, teraz będzie nie inaczej. :sarmenia: Polaroid :sarmenia: Serce

ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid Lovzt5bj
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1244
Wiek : 23

ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid Empty Re: ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid

Sro 10 Lip - 19:38
mmm fajny tercet
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid Empty Re: ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid

Czw 11 Lip - 17:26
🤦
marjuz napisał:mmm fajny tercet
ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid Hy9dmj05
1. Najpierw dowiedzmy się co oznacza słowo tercet ^ ^
2. Potem przesłuchajmy utwór w całości by dowiedzieć się z niego że jest wykonywany wokalnie przez dwie osoby czyt. duet a Jonas Blue (nie jest wokalistą) jako DJ i producent  jest odpowiedzialny za muzykę, podpisuje się on swoim pseudonimem praktycznie w każdym tytule swojej produkcji, bierze udział w teledyskach ale nie wykonuje swoich utworów.
3. Oszczędźmy zbędnych komentarzy które niczemu nie służą.

Pomijając to, zapytałem dla pewności organizatora czy tego typu utwór zostanie dopuszczony i czy wyciąć ewentualnie Jonas'a z tytułu skoro nie jest odpowiedzialny za wokal, więc tak, piosenka taka została zatwierdzona i żeby zostawić go w tytule tak jak jest. Tyle.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1244
Wiek : 23

ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid Empty Re: ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid

Czw 11 Lip - 22:01
Wilk napisał:🤦
marjuz napisał:mmm fajny tercet
ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid Hy9dmj05
1. Najpierw dowiedzmy się co oznacza słowo tercet ^ ^
2. Potem przesłuchajmy utwór w całości by dowiedzieć się z niego że jest wykonywany wokalnie przez dwie osoby czyt. duet a Jonas Blue (nie jest wokalistą) jako DJ i producent  jest odpowiedzialny za muzykę, podpisuje się on swoim pseudonimem praktycznie w każdym tytule swojej produkcji, bierze udział w teledyskach ale nie wykonuje swoich utworów.
3. Oszczędźmy zbędnych komentarzy które niczemu nie służą.

Pomijając to, zapytałem dla pewności organizatora czy tego typu utwór zostanie dopuszczony i czy wyciąć ewentualnie Jonas'a z tytułu skoro nie jest odpowiedzialny za wokal, więc tak, piosenka taka została zatwierdzona i żeby zostawić go w tytule tak jak jest. Tyle.

Luz, rozśmieszylo mnie tylko to, że regulamowym jest taki zestaw 3 artystów, a normalne duety już nie. Kwestia rozstrzygnięcia czy to jest utwór regulaminowy, nie była moją intencją Wink

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid Empty Re: ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid

Pią 12 Lip - 16:33
marjuz napisał:Luz, rozśmieszylo mnie tylko to, że regulamowym jest taki zestaw 3 artystów, a normalne duety już nie. Kwestia rozstrzygnięcia czy to jest utwór regulaminowy, nie była moją intencją Wink
Niestety nie mamy na to wpływu i też nie moja wina że mój utwór według organizatorów jest regulaminowy a Czechy już nie a odebrałem komentarz za ironiczny, fajniej byłoby usłyszeć komentarz dotyczący samej piosenki...
Aby następnym razem uniknąć takich niejasności na edycję duetową powinno się chyba dokładniej omówić w zasadach wszystkie możliwe scenariusze wyboru.
Sponsored content

ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid Empty Re: ARMENIA: Jonas Blue & Liam Payne & Lennon Stella - Polaroid

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach