Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus Empty SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus

Pią 26 Lip - 21:13
Reprezentantami :sweden: Szwecji w krajowej - 8. edycji PdF zostaje męsko-damski duet - Sam Florian oraz Victoria Nilas. Na słonecznej Ibizie wykonają wspólnie utwór Jag e ful i alla ljus
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus Empty Re: SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus

Sob 27 Lip - 19:51
szwedzki bez wątpienia mój ulubiony skandynawski język, co do piosenki to jest całkiem ok. leci przyjemnie i ma chilloutowy klimat, podoba mi się.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus Empty Re: SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus

Sob 3 Sie - 16:47
Twoje ostatnie wybory bardziej mi podchodziły ale biorąc pod uwagę trudności z ograniczeniem dotyczącym danej edycji to również jest dobrze, chyba nawet chce mi się wrócić do tego wykonania po pierwszy przesłuchaniu.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus Empty Re: SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus

Pią 9 Sie - 21:27
Piosenka raczej nie jest w moim stylu - jest jak to ujął @Yngwie chilloutowa, ale jak dla mnie za bardzo. Ale spokojnie - to nie jej wina, po prostu ja mam swoistego kija w tyłku przez którego widocznie nie potrafię wychillować. Lol
Sponsored content

SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus Empty Re: SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach