Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Gość
Gość

UKRAINA: Arca - Desafío Empty UKRAINA: Arca - Desafío

Nie 11 Sie - 0:00
Arca - Desafío

UKRAINA: Arca - Desafío Arca-press

Arca - producentka muzyczna, piosenkarka, twórczyni tekstów piosenek oraz dj-ka urodzona w Wenezueli. Debiutowała w 2012 roku epką Baron Libre, później wydając w tym samym roku epki Stretch 1 i Stretch 2 czym zaskarbiła sobie uznanie krytyków oraz samego Kanyego Westa, który zaprosił ją do współpracy przy Yeezusie. Arca ma na swoim koncie również współpracę z FKA Twigs, Kelelą, Frankiem Oceanem oraz samą Björk (uczestniła przy produkcji jej dwóch ostatnich albumów). Desafío jest singlem z jej ostatniego longplay'a zwanego po prostu Arca wydanego w 2017 roku. Interpretacja utworu z Groove.pl:

Interpretacja:

Ponadto Arca jest pierwszym jej albumem w którym użycza swojego głosu, do tej pory zajmowała się produkcją utworów, a do tej decyzji namówiła ją sama Björk, cały materiał z albumu, prócz jednego utworu powstały w wyniku improwizacji.

Dla kogoś jej wygląd może być mylący ze względu na obrazek czy też teledysk, są one z 2017 roku, natomiast w tym roku Arca zrobiła coming out wyznając, że jest niebinarna i chce by zwracać się do niej "she" lub "they".

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

UKRAINA: Arca - Desafío Empty Re: UKRAINA: Arca - Desafío

Czw 15 Sie - 17:36
Arca to był mój pierwszy pomysł na tę edycję, jak już zostały ujawnione, tylko z innym utworem, ale odpuściłem sobie jak się dowiedziałem, że ty chcesz zgłosić i znalazłem coś innego. Moim zdaniem jest to jeden z twoich najlepszych wyborów w serii.
avatar
Gość
Gość

UKRAINA: Arca - Desafío Empty Re: UKRAINA: Arca - Desafío

Czw 15 Sie - 18:51
Drover napisał:Arca to był mój pierwszy pomysł na tę edycję, jak już zostały ujawnione, tylko z innym utworem, ale odpuściłem sobie jak się dowiedziałem, że ty chcesz zgłosić i znalazłem coś innego. Moim zdaniem jest to jeden z twoich najlepszych wyborów w serii.

A co chciales wystawic? :P
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

UKRAINA: Arca - Desafío Empty Re: UKRAINA: Arca - Desafío

Czw 15 Sie - 20:03
Reverie
avatar
Gość
Gość

UKRAINA: Arca - Desafío Empty Re: UKRAINA: Arca - Desafío

Czw 15 Sie - 20:32
Drover napisał:Reverie

Tez bralem to pod uwage zeby wystawic, jeden z lepszych utworów z płyty.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

UKRAINA: Arca - Desafío Empty Re: UKRAINA: Arca - Desafío

Pon 19 Sie - 11:36
Utwór praktycznie od pierwszych sekund przyciąga uwagę. Jednak z pewnością nie jest to piosenka łatwa, która od razu chwyta od pierwszego przesłuchania. Jedne fragmenty piosenki są niesamowicie ciekawe, z kolei inne nieco męczą. Ryzykowny wybór, który może różnie się skończyć - albo w czołówce tabeli, albo na jej dnie, raczej nic po środku.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

UKRAINA: Arca - Desafío Empty Re: UKRAINA: Arca - Desafío

Sob 24 Sie - 16:34
Bardzo się cieszę, że ostatecznie zdecydowałeś się na wystawienie Arki. Brzmienia z innego uniwersum i niesamowita immersyjność. Zaskoczyło mnie to jak bardzo moja interpretacja tych emocji pokryła się z tą zaproponowaną w pierwszym poście. Więcej takiej muzyki proszę.
Sponsored content

UKRAINA: Arca - Desafío Empty Re: UKRAINA: Arca - Desafío

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach