Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ANDORA: Tiffany Haddish - Not Evil Empty ANDORA: Tiffany Haddish - Not Evil

Czw 17 Paź 2019 - 22:29
[You must be registered and logged in to see this image.]

Początkowo miałem mały dylemat kogo mógłbym w tej edycji wystawić, ale na szczęście w porę przypomniałem sobie o Not Evil - mojej ulubionej piosence filmowej tego roku, pochodzącej z filmu Lego Przygoda 2 i wykonywanej przez czarnoskórą amerykańską aktorkę Tiffany Haddish.



(skrót: 2:43 - 3:33)

Dla szerszego kontekstu: piątka klockowych bohaterów została zabrana siłą na obcą planetę, gdzie wita ich tamtejsza królowa Watevra Wa'Nabi (na polski: "czymkolwiek zechcę być" - ma ona ciekawą umiejętność błyskawicznej zmiany swojego klockowego kształtu). Królowa w swojej piosence w dość nieprzekonujący sposób zapewnia ich o tym, że NIE jest zła i NIE zrobi im krzywdy gdy się jej sprzeciwią, po czym zaczyna przekupywać kolejnych członków drużyny ich wymarzonymi prezentami.

Za co kocham tę piosenkę? Oprócz tego, że jest bardzo chwytliwa, ma też fenomenalny tekst w kontekście tego jakie wrażenia o bohaterach chce przekazać widzowi. No i Tiffany została moim zdaniem obsadzona do tej roli idealnie Serce - zresztą Natalia Sikora w polskiej wersji jest równie genialna.

A najlepsze jest to, że
spojler do filmu:
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ANDORA: Tiffany Haddish - Not Evil Empty Re: ANDORA: Tiffany Haddish - Not Evil

Czw 24 Paź 2019 - 0:18
Dzięki za komentarz. Twoja piosenka to absolutny bop. Chyba obejrzę film. Szeroki uśmiech
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach