Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 14 Gru - 21:36
WYNIKI FINAŁU 15. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]


























1. :ssweden: SZWECJA: ELINBORG - brimið - 100 pkt. (Xytros)

2. :sarmenia: ARMENIA: Ingrid Andress - Lady Like - 99 pkt. (Wilk)

3. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Naaz - Taped - 86 pkt. (marjuz)

4. :sukraine: UKRAINA: XYLØ - America - 83 pkt. (Yngwie)
5. :snorway: NORWEGIA: Oscar Enestad - Heaven On My Skin - 72 pkt. (Morison)

[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brawa dla Xytrosa za jego dziewicze zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 15. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was [You must be registered and logged in to see this link.].
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1273
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 14 Gru - 23:09
Brawo Xytros. Dupy nie urywa, ale dużo nie zabrakło, żeby skończyło się znacznie gorzej i w końcu dałem zwycięzcy jakieś punkty.

Kazachstan i Włochy mogły być wyżej, chociaż dobre i Top 10. Swoje miejsce rozumiem (dzięki za punkty), Andorę nawet za mną mniej. Ogólnie przeciętnie w cholerę, jednak cała ta seria taka jest, więc luz.


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Sob 14 Gru - 23:14, w całości zmieniany 1 raz
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 14 Gru - 23:11
Bardzo udana edycja, zwycięzca z mojego TOP3 tak więc jestem zadowolony i gratuluję. Co do reszty wyników Białoruś i zdecydowanie Belgia powinny być wyżej.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 15 Gru - 0:04
Bardzo fajne wyniki, nie tylko czołówka ale i całe top10, gdzie widziałbym tylko :france: i :netherlands:, najbardziej zaskoczony jestem tak dobrym odbiore songa [You must be registered and logged in to see this link.] a jednocześnie wielkie dzięki za jedyną dwunastkę, dziękuję również za 10 pkt od [You must be registered and logged in to see this link.] i pozostaje nam czekać na lepszą frekwencję w edycji wybuchowej Uśmiech
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 15 Gru - 20:09
Ajajaj :shock: nie wypowiadam się na temat wyników już tak jak dawno temu bywało, jednak tym razem muszę podziękować za głosy i wynik w edycji 11 z Grace Carter "Heal Me" jak i teraz z Ingrid i jej "Lady Like" za wszystkie wysoookie noty i te mniej wysokie, wszystkie je dostrzegam Wink Cieszę się że podwójnie w tej serii serii trafiłem na podium u [You must be registered and logged in to see this link.] a u [You must be registered and logged in to see this link.] jak tak przeanalizuję to wgl kosmos, cieszę się że tak często mnie ustawiasz na samej górze, dziękować  Całus  Teraz znowu otarłem się o zwycięstwo, trochę szkodunia że chociaż raz się nie udało no ale trudno. Historia tych wyborów jest taka że obie te piosenki w różnym odstępie czasu usłyszałem w brytyjskim radiu podczas pracy, zarówno jedna jak i druga od razu mi się wbiły do głowy, mimo że obie są różne to obie są bardzo w moim stylu więc nie spodziewałem się że zostaną aż tak dobrze przyjęte, miło i chyba okazuje się że jest to dobry kierunek. Xytros dziękuję za 12 i gratuluję zwycięstwa jednak takie piosenki to totalnie nie moja bajka, bardziej obstawiałem przed wynikami Szwajcarię bo o wiele więcej tam się działo jak dla mnie.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 15 Gru - 21:41
Dziękuje za trzecie miejsce, spodziewałem się wyniku jak w poprzednich edycjach, miło być na podium z Naaz z którą byłem na ostatnim miejscu w finale jednej z kape Uśmiech Zwycięzca z kosmosu, ogólnie edycja moim zdaniem bardzo przeciętna, albo smęty albo kotlety, spodobał mi się w sumie jeden utwór który i tak był przedostatni. Moim zdaniem poprzednia edycja była muzycznie o klasę wyżej.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sro 18 Gru - 12:35
Wyniki mogą być. Gratulacje, :sweden: Xytros, za Twoje pierwsze zwycięstwo! Uśmiech Punktów zwycięzcy tej edycji co prawda nie dałem (po raz czwarty z rzędu), ale przynajmniej mam wrażenie, że trochę się od tych poprzednich zwycięzców różni. :armenia: Armenia dużo bardziej by mi odpowiadała w roli zwycięzcy i sam się dość mocno wahałem czy dać 8 czy 10 punktów - no i ostatecznie właśnie tego zabrakło, ale drugie miejsce też dobre. Ogólnie edycja nie powalała poziomem, ale moje :italy: :belarus: :armenia: top 3 całkiem lubię i cieszę się, że w całości zmieściło się w pierwszej dziesiątce.

Moje 15. miejsce mimo że niskie, to oczekiwane. I tak się cieszę, że aż trzy osoby umieściły :andorra: Estima't w swoim top 3, pod tym względem to nawet wynik powyżej oczekiwań. Wink
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach