Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020?

1 - 10%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 10%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 10%
1 - 10%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 20%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 10%
3 - 30%
 
Wszystkich Głosów: 10
 
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020? Empty Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020?

Pon 23 Gru - 12:53
Jak w temacie. Ostatnio myślałem nad tą sprawą i wyszedł mi taki oto schemat - jedną z dróg albo nawet wszystkie dzięki organizacji nowej odsłony Krajowych Eliminacji powinna użyć TVP dla Polski w tym roku:
Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020? 0NBJjBh
Tak wyglada opcja powyższego schematu z Krajowymi Eliminacjami:

Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020? VwxkU2Y

Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020? 65VFIaO

Ogólnie mówiąc Telewizja Polska ma teraz do wyboru sporo możliwości względem Eurowizji. 
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020? Empty Re: Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020?

Pon 23 Gru - 15:39
Jestem przekonany, że TVP wybierze wewnętrznie i będzie to albo Cleo ze skróconą, dwujęzyczną wersją utworu "Dom" (pierwszy wspomnał o tym @Yngwie - tutaj wyraźnie zaznaczam Lol ), albo Rafał Brzozowski - idąc logiką TVP, skoro zeszłoroczną Eurowizję wygrał grający na fortepianie :netherlands: Duncan Laurence, to strzelimy promieniem repolonizacji i rzucimy Europie Rafałka z utworem w stylu "Sky Over Europe", który na 200% flopnie w semi. Ja nie widzę w TVP innych możliwości, choć bardzo bym chciał... Lol
avatar
michal388
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2

Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020? Empty LANI z utworem INFINITY

Sro 22 Sty - 12:48
Moim zdaniem ten mało jeszcze znany zespół ma mega potencjał. Zakochałem się, Posluchajcie!
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020? Empty Re: Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020?

Sro 22 Sty - 18:32
michal388 napisał:Moim zdaniem ten mało jeszcze znany zespół ma mega potencjał. Zakochałem się, Posluchajcie!

dobrze, ale oni nie biorą udziału w Szansie Na Sukces. Przekonaj ich do wzięcia udziału w preselekcjach za rok. koniec tematu
Sponsored content

Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020? Empty Re: Kogo lub jak Polska powinna wybrać na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach