Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznajesz San Marino?

1 - 11%
0 - 0%
1 - 11%
0 - 0%
1 - 11%
2 - 22%
1 - 11%
0 - 0%
2 - 22%
1 - 11%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 18:03
SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowskaSAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Matka_boska_monettowska

Wymodlona, wyśniona, wymarzona - wróciła! TAK! To ona! Królowa, legenda :sanmarino: San Marino, która jako jedyna sprawiła, że kraj ten awansował do finału podczas Eurowizji w Kopenhadze! Tym razem zupełnie nieoczekiwanie wraz z :usa: amerykańskim wokalistą Jimmie Wilsonem, który brał udział w :poland: III edycji Must Be The Music, podejmie czwarte podejście i w Kijowie wykona utwór pt. "Spirit of The Night"! Przed Wami, jedyna w swoim rodzaju, Valentina Monetta znana szerzej escforumowej społeczności jako MATKA BOSKA MONETTOWSKA. Serce


TEKST:

monetta monetta monetta monetta monetta


Ostatnio zmieniony przez Czarnych Myśli Kłąb dnia Nie 12 Mar - 20:10, w całości zmieniany 5 razy
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 18:10
Princess is back Serce Serce Serce ale wiadomo królowa jest tylko jedna Uśmiech. Życze szczęscia , ale ta piosenka jest na Eurowizje 1987 :/ . Daje 2/12
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 18:17
Jest Valentina Monetta, jest Ralph Siegel, jest piosenka z 2000 roku. Wróciło stare :sanmarino: San Marino. Klasyk pełną gębą Szeroki uśmiech Jak się żegnać z konkursem, to z klasą Uśmiech

Z semi nie wyjdą, ale na pewno bez wstydu (w odróżnieniu od np. Czarnogóry).
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 18:18
Ojej. Jest źle. Znaczy się po San Marino się niewiele spowiedzałem, ale jak zobaczyłem nazwiska to miałem nadzieję, że mooooże się uda. Nie, nie udało się. Piosenka brzmi jak parodia utworu ze Shreka. Do tego od powtarzania spirit of the night głowa mnie boli, Hiszpan ma konkurencje w kategorii ''Najbardziej irytująca fraza roku''. I niech ktoś im powie, żeby skrócili utwór bo to w tej postaci nie przejdzie. Przynajmniej się postarali, żeby II półfinał był jeszcze gorszy, brawo SM, BRA-WO.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 18:25
O matko ja nie wiem co napisać. Szeroki uśmiech KRÓLOWA WRÓCIŁA. Serce Moja pierwsza myśl, gdy zacząłem słuchać i oglądać teledysk: Jeju, jak ślicznie Valentinie w tym kolorze. xD Piosenka mocno średnia, takie dicho do klubu, ale co z tego, cieszmy się, że mamy Valentinę ponownie na Eurowizji. 8)

Za piosenkę 3 lub 4/12, a za Valentinę 12/12, więc łącznie przyznaję do ankiety 5/12. :P


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Nie 12 Mar - 18:59, w całości zmieniany 1 raz
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1244
Wiek : 23

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 18:43
Przez pierwsze sekundy piosenki skojarzyło mi się z "Ain't no Mountain High Enough" (trochę "górnolotne" porównanie :>). Nawet głosy podobne. Jednak czym dalej w las, tym gorzej i dostajemy finalnie kolejne słabe, irytujące disco. Obawiam się, że wejdzie do finału, ale chyba niesłusznie. A materiał na dobrą piosenkę był..
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 18:53
Valentina :shock: :shock: :shock: Serce Serce Serce
Piosenka taka nawet ok xD. Chwytliwa. Takie z lat 80, 90. Nie przeszkadza mi. Może ten bit umpa umpa taki trochę kiepski xD. Ale fajnie, że wróciła.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 19:35
Piosenka nie jest aż tak tragiczna, jak sądziłem po opiniach na tym forum. Gdyby startowała w pierwszym półfinale nie miałaby szans na awans. Startuje za to w drugim półfinale i wydaje mi się że będzie to piosenka z pogranicza awansu do finału, wróżę jej miejsce 8-13.

PS. Nieźle się trzyma Valentina jak na swój wiek, w tym roku stuknie jej 42 lata, a wygląda na dużo młodszą...
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 21:49
Jak tylko zobaczyłem, że Valentina wraca na Eurowizję, na mojej twarzy pojawił się banan Szeroki uśmiech Po usłyszeniu piosenki nie zmieniło się to, jednak wtedy było to raczej z zażenowania xD Cóż, utwór jest mocno staromodny, kojarzą mi się lata 80', może początek 90'. Nie przeczę, że komuś może się to podobać, ja jednak nie należę do tego grona. Dla mnie utwór trochę wieje tandetą no i ogólnie nie przypadł mi do gustu. Wątpię, by to zadziałało i San Marino awansowało drugi raz do finału, chociaż kto wie Szeroki uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Nie 12 Mar - 23:04
Nie spodziewałem się po Valentinie takie kierunku muzycznego. Chyba najmniej podoba mi się z jej dotychczasowych udziałów, więc mogę powiedzieć, że nieco mnie zawiodła :(. Nie ma tragedii, ale nie jest to typ utworów, które lubię. Jest nawet trochę klimatyczne, ma w sobie coś trochę wkręcającego, ale jednocześnie jest dosyć irytujące i średnie. Dyskotekowe utwory potrafią być lepsze.. Zaczyna mi się troszeczkę wkręcać. Gdyby w tym utworze było więcej mocy, to byłoby już naprawdę dobrze, a tak jest trochę jakby... płaski?
5/12 4/12 :") 6/12


Ostatnio zmieniony przez Skrzeczk dnia Pon 13 Mar - 1:03, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Nie umiem oceniać piosenek -_-" :'()
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Sro 22 Mar - 21:58
Póki co San Marino grzeje tyły mojego rankingu. Wiadomo, że powrót Valentiny Serce to coś, czego każdy fan ESC pragnął (niech reprezentuje ich dożywotnio), ale ta piosenka jest zwyczajnie słaba - do bólu płytka oraz nieco męcząca w refrenie. Może jakiejś totalnej tragedii nie ma, ale mimo wszystko jeśli już muszę w tym roku którąś piosenkę wyróżnić na minus, to właśnie tą. Niech Valentina wraca za rok z czymś lepszym. Uśmiech
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 342
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Pon 27 Mar - 0:19
:lool: :lool: :lool: Miło znów będzie zobaczyć Valentine na eurowizyjnej scenie. I dobrze, że tym razem w duecie, bo oglądanie jej po raz 4 jako solistki byłoby już trochę nudne. Szkoda, że znowu jej utworem zajął się Ralph Siegel - nie przepadam za jego ostatnią twórczością. Nie mam nic do muzyki w stylistyce retro, ale tutaj efekt nie jest najlepszy. Wyszło takie tanie disco. Chociaż nie powiem zaczyna się wkręcać (mimo iż nie jest z tego powodu specjalnie zadowolony), więc :sanmarino: może będzie moim tegorocznym "guilty pleasure".
Niestety mimo sympatii do Valentiny nie mogę przyznać wyższej oceny niż 4/12
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Sro 12 Kwi - 15:58
Super że Valentina wróciła ale piosenka.....średnia, bardzo średnia, takie trochę bida disco z lat 80-90.
avatar
iksinskyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8
Skąd : Piotrków Trybunalski

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Czw 13 Kwi - 8:35
MATKA BOSKA MONETTOWSKA. Serce
monetta monetta monetta monetta monetta
PŁACZĘ 🇨🇷 🇨🇷 🇨🇷 🇨🇷 🇨🇷 :lool: :lool: :lool:

Nie umiem jakoś konstruktywnie ocenić tej piosenki. Jest shitowa, ale się nieźle wkręca, więc nie przekreślałbym szans Matki Boskiej Monettowskiej (Boże xDD) na finał.
avatar
Blainers
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 17

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Pią 14 Kwi - 5:22
Nie dość, że Królowa, to wszechstronna <3 Był Facebook, ballada, disco.
Za rok gwarantuję, że wróci z zespołem rockowym xD
Sponsored content

SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night Empty Re: SAN MARINO: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit Of The Night

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach