Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

ARMENIA: St. Lucia - Walking Away Empty ARMENIA: St. Lucia - Walking Away

Nie 12 Kwi - 11:08
Witajcie ponownie! :sarmenia:

Po ostatnim świetnym wyniku, :armenia: Armenia tym razem stawia na urodzonego w RPA, ale od kilkunastu lat zamieszkującego Stany Zjednoczone Jeana-Philippa Groblera. Powstały właśnie za oceanem projekt, którego Jean-Philipp jest założycielem nosi nazwę St. Lucia, a utwór "Walking Away" jest singlem pochodzącym z albumu "Hyperion", który został wydany przez grupę w 2018 roku.

ARMENIA: St. Lucia - Walking Away YQf66i0

:sarmenia: ST. LUCIA - WALKING AWAY :sarmenia:


Życzę obfitego w pozytywne wrażenia odsłuchu! 🇩🇯
Do skrótu poproszę fragment od 2:55
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ARMENIA: St. Lucia - Walking Away Empty Re: ARMENIA: St. Lucia - Walking Away

Nie 12 Kwi - 16:15
Hmmm, ta piosenka ma mocno odczuwalny vibe lat 80. (głównie przez te syntezatory), co ogólnie jest obecnym trendem. Generalnie chciałbym dla odmiany napisać, że tym razem Twój wybór nie trafił do mnie itd... No ale nie chcę kłamać :P Od początku do końca wysłuchałem tej propozycji z przyjemnością i na pewno na jednym kontakcie się nie skończy Serce Powien nawet, że jest minimalnie lepiej niż ostatnio! Powodzonka.
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

ARMENIA: St. Lucia - Walking Away Empty Re: ARMENIA: St. Lucia - Walking Away

Wto 14 Kwi - 11:28
super song 10/10 powodzenia :!:
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: St. Lucia - Walking Away Empty Re: ARMENIA: St. Lucia - Walking Away

Nie 19 Kwi - 13:16
Też czuję ten klimat retro, jest dobrze. Mocny rytm i syntezatory nadają tej piosence charakteru.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

ARMENIA: St. Lucia - Walking Away Empty Re: ARMENIA: St. Lucia - Walking Away

Sro 22 Kwi - 17:26
Natknąłem się już kiedyś na ten utwór. Znałem ich piosenkę "Dancing On Glass", którą kiedyś ktoś udostępnił na jakieś grupie, na której się udzielam, jako utwór dnia. Bardzo ją lubię i przesłuchałem kilka innych nagrań. Miło powrócić do Walking Away po pewnym czasie. Jakoś teraz lepiej dla mnie wybrzmiewa, niż te coś koło 2 lata temu. Całkiem fajne nagranie. Trochę jestem zaskoczony, jak mało ma wyświetleń. Wydawało mi się jakoś, że ten zespół jest bardziej popularny.
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

ARMENIA: St. Lucia - Walking Away Empty Re: ARMENIA: St. Lucia - Walking Away

Sro 22 Kwi - 19:31
Skrzeczek napisał:Trochę jestem zaskoczony, jak mało ma wyświetleń. Wydawało mi się jakoś, że ten zespół jest bardziej popularny.

Oni są w miarę popularni, na spotify niektóre piosenki mają po kilkadziesiąt milionów odtworzeń. Akurat ten singiel jakoś tak słabiej się przyjął, nie wiedzieć czemu. Oczy
Sponsored content

ARMENIA: St. Lucia - Walking Away Empty Re: ARMENIA: St. Lucia - Walking Away

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach