Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart Empty CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart

Pon 15 Cze - 22:01

recap od 0:38

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 4 Lip - 22:58, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark and Wilk lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart Empty Re: CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart

Pon 15 Cze - 22:06
Mega nieznany song
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2125
Wiek : 24

CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart Empty Re: CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart

Pon 15 Cze - 22:09
Wow, co za odkrycie!!! Artystka z Argentyny Albanii Maroka, skąd znasz taką indie alternativ spotifyy music??????? żaden jej poprzedni song mi się nie spodobał, z tym raczej nie będzie inaczej :/
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart Empty Re: CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart

Pon 15 Cze - 22:56
na pewno nie @Wonder 'a he he
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart Empty Re: CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart

Pon 15 Cze - 23:28
Nie popadajmy w skrajności bo niedługo strach będzie cokolwiek tu wystawiać, pierwsze słyszę o wokalistce i pierwsze słyszę piosenkę (może dlatego że nie używam zbytnio spotifaja itp) i dzięki temu bez jakichkolwiek uprzedzeń stwierdzam że to bardzo przyzwoita kompozycja i to sie liczy, prosta ale ładna, dodatkowo fajny głos. Jestem na tak i dziękuję komukolwiek za ten wybór. Obstawiam @Aleks @denis lub @Morison ewentualnie też @Aro

Edit: po czasie bo nie zwróciłem uwagi na początku ale jednak kojarzę ją z poprzedniej serii, reprezentowała Kazachstan ale nic więcej, w obecnej edycji jakoś o wiele bardziej mi sie podoba.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart Empty Re: CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart

Wto 16 Cze - 20:06
Wilk napisał:Nie popadajmy w skrajności bo niedługo strach będzie cokolwiek tu wystawiać

Serce
Niedługo będą dopuszczalne tylko piosenki z 500 wyświetlaniami na yt, bo reszta przewinęła się w innych konkurach Uśmiech Tym bardziej, że w poprzednich edycjach przewijali się ludzie z esc/preselekcji, którzy rzeczywiście na forum fanów Eurowizji są mega nieznani, zajmowali wysokie miejsca i nikomu to nie przeszkadzało.

A co do piosenki po pierwsze zdziwiłem się, że w Maroku robią taką muzę, ale potem doczytałem że to jednak Kanada bardziej xd Z resztą o wokalistce słyszałem wcześniej, jednak nie zagłębiałem się w jej twórczość. I jak na pierwszy kontakt wrażenia jak najbardziej pozytywne. Fajna barwa, jednak piosenka mogłaby się bardziej rozwinąć, ale nie jest źle.
Typuję: @Aleks lub @DanielW, obaj raczej są into takie klimaty.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart Empty Re: CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart

Sro 17 Cze - 0:20
W poprzedniej serii jej piosenka była jedną z moich ulubionych w serii, ta też po pierwszym odsłuchu robi na mnie bardzo dobre wrażenie. Ale kto mógłby się na taki wybór zdecydować? Pojęcia nie mam. Strzelę sobie w @syguu, jest to jakaś opcja. Wink
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 683
Płeć : Male
Wiek : 20

CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart Empty Re: CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart

Pią 19 Cze - 14:03
Mega nieznana artystka. Kiedyś taką song mógłby wystawić @Aleks, ale bardziej pasuje mi to do @Wilk.
Sponsored content

CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart Empty Re: CZARNOGÓRA: Faouzia - Born Without a Heart

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach