Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Pią 5 Maj 2017 - 4:44
Raczej nie każdy pasjonuje się podróżami, ale chyba każdy lubi podróżować i chciałby zobaczyć w życiu chociaż kilka miejsc poza swoim krajem. Jakie macie plany/marzenia, może już pewne doświadczenia w tej materii? Uśmiech

Na mojej liście odwiedzonych państw, znajduje się na razie:
:slovakia: Słowacja (sierpień 2010, lipiec 2016)
:germany: Niemcy (lipiec 2011)
:france: Francja (lipiec 2013)

+ przejazdem :switzerland: Szwajcaria, gdy jechałem do Francji przez Niemcy oraz właśnie Helvetię.

Chciałbym się jeszcze wybrać do wielu innych miejsc, z których obecnie najbardziej zależy mi na :australia: Australii, :kazakhstan: Kazachstnie i :japan: Japonii. Fajnie byłoby odwiedzić kraj pozaeuropejski (geograficznie) + zaznać trochę egzotyki Szeroki uśmiech
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Wto 20 Lis 2018 - 22:16
Cała grupa wyszehradzka zaliczona, teraz chciałbym pojechać do Hiszpanii.
avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Wto 29 Sty 2019 - 17:24
Hmm..u mnie to tak:

Włochy (lipiec lata 2007-9, 2013 i 2017 kilka razy)
Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Austria, Węgry, Holandia, Włochy (jak już wspomniałam wyżej) i przejazdem Belgia kiedy byłam w trasie z ojczymem w lipcu w 2017 roku
Chciałabym kiedyś zwiedzić wszystkie kraje nordyckie
avatar
Gość
Gość

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Sob 2 Mar 2019 - 17:01
Lubię Holandię Uśmiech
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Sob 2 Mar 2019 - 19:12
Byłam:
:czech: Czechy
:slovakia: Słowacja
:austria: Austria
:belgium: Belgia
:france: Francja

Chciałabym pojechać:
:italy: Włochy
:finland: Finlandia
:slovenia: Słowenia
:serbia: Serbia
:croatia: Chorwacja
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Wto 5 Mar 2019 - 18:03
Chciałabym odwiedzić Słowację, Austrię i Turcję Uśmiech
avatar
Gość
Gość

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Czw 7 Mar 2019 - 23:50
Ja nigdy nie opuściłam granic naszego kraju, jedynie na Google Maps. Mnóstwo państw znajduje się na mojej liście, ale najpierw chciałabym odwiedzić Rosję.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Nie 25 Paź 2020 - 1:12
Skupię się na strefie marzeń Uśmiech
Japonia, Nowa Zelandia, Chiny, Karaiby (ogólnie)

odwiedziłam: Czechy, Słowację, Węgry, Hiszpanię i Włochy. Często wracam myślami do Hiszpanii, bardzo dobrze się tam czułam. Bardzo bym chciała ponownie po latach odwiedzić Węgry, bo coś mnie do nich ciągnie, ale nie wiem właśnie co, hmm... takie dziwne jedzenie, smażone i solidnie popaprykowane multum papryki.
avatar
nitrogenic
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 16

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Nie 3 Sty 2021 - 13:44
"Zaliczone": Grecja, Egipt, Słowacja, Czechy, Austria, Niemcy, Włochy, Białoruś
W planach: Australia, US, Szwecja
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Sro 27 Sty 2021 - 20:13
Ja tam najdalej to byłem w Chinach, wyjazd po trosze służbowy, po trosze rozrywkowy, kraj nawet ciekawy, ale jedzenie okropne. Chciałbym jednak odwiedzić Australię, Japonię i któryś z krajów bałkańskich.
Sponsored content

Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić Empty Re: Kraje, które odwiedziliście/chcielibyście odwiedzić

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach