Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
Aro
Wilk
DanielW
Daniell
Liver
Jasiek
Wonder
Morison
Fenistil
KarolStark
Drover
15 posters
Go down
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 5 Wrz - 22:01
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo całe TOP3 wymiata! Zasłużone zwycięstwo Irlandii Szeroki uśmiech
Jakbym się miał czepnąć to :denmark: b**ch wrzuciłbym do dziesiątki.
Ze swojej strony dziękuję za kilka fajnych not, zwłaszcza za 8 od marjuza i Fenistila na osłodę po wyrównaniu najgorszego rezultatu moich KPdFowych startów (przedostatnie miejsce w debiucie w KP49 sto lat temu i teraz Szeroki uśmiech)

marjuz lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 5 Wrz - 22:18
Wow, jestem w szoku po tych wynikach szczerze mówiąc. Z jednej strony absolutnie nie spodziewałem się takiego wysokiego mojego wyniku, bardzo cieszyłbym się, gdyby udało się załapać do TOP10, a tutaj jeszcze przed ostatnimi głosami byłem pierwszy Szeroki uśmiech Dlatego czuję malutki niedosyt, ale niezbyt duży, bo drugie miejsce i tak jest super, baaardzo dziękuję za wszystkie głosy, szczególnie za 12 od :germany: :sweden: i :iceland: w finale <3 Zwycięzca jest bardzo spoko, może nie była to moja czołówka tej edycji, ale przy przyznawaniu punktów żałowałem, że :ireland: załapało się tylko na 4 punkty ode mnie. Wyżej widziałbym przede wszystkim :australia: :iceland: :netherlands: i :albania: Gratulacje dla zwycięzcy, jeszcze raz dziękuję za tyle punkcików dla mnie i do zobaczenia w następnej edycji Uśmiech

marjuz and Aro lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 5 Wrz - 22:43
Dałbym sobie coś uciąć przed wynikami o to że :armenia: to będzie pewny awans a :sweden: pewne podium a nawet i win całej edycji, tym bardziej że to najlepsza moim zdaniem piosenka [You must be registered and logged in to see this link.] w tej serii a tu kurła jest podium ale od dołu :v Już więcej nie typuje jakichkolwiek wyników tutaj Szeroki uśmiech niczego nie można być pewnym, totalnie.
[You must be registered and logged in to see this link.] gratulacje! piosenki punktowane przeze mnie w finale od 3 pkt w górę to piosenki które mi się znacząco podobały i jestem zadowolony że :ireland: wygrała, należało Ci się.
Ze swojej strony dziękuję za kolejne miejsce 9 w tej serii, ten sam rezultat miałem w edycji 21.  
Natomiast :albania: :iceland: :australia: to moja boska trójeczka finału, dziękuje wam za te pioseneczki Kiss szkoda tylko że tak mierne rezultaty osiągnęły, chociaż tyle dobrego że Alice Chater tym razem wbiła do top 10.

marjuz and Aro lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Wrz - 12:34
Gratki [You must be registered and logged in to see this link.] Serce Modern Jesus praktycznie od początku mnie zaintrygowało, i tak sobie stopniowo, stopniowo rosło w moim rankingu. Z resztą patrząc na przekrój całej serii ta wygrana po ludzku ci się należała. Drugie miejsce :finland: też bardzo cieszy, no bo w końcu to moja 12. Jednak nie spodziewałem się aż takiego sukcesu, potraficie jednak mile zaskoczyć. W sumie to był na tyle mocny finał, że praktycznie każda piosenka, której dałem punkty mogłaby wygrać i bym się nie obraził. Jednak :australia: nie zasługiwała na ostatnie miejsce, jak widać klątwa gospodarza say hi.

Ze swojej strony dziękuję :poland: :albania: i :unitedkingdom: za największe wsparcie. Z jednej strony trochę szkoda, że tak się to skończyło (bo Mateo to na razie moja ulubiona piosenka, którą do tej pory wystawiłem w tej serii), ale jak już mówiłem - to był jeden z najbardziej mocarnych finałów jaki pamiętam w PdF, także już sam awans jakimś tam sukcesem jest.

marjuz lubi ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 344
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Wrz - 14:20
Brawo [You must be registered and logged in to see this link.] za zwycięstwo. Mimo, że przyznałem tylko 4 pukty, to "Modern Jesus" to naprawdę spoko utwór. I zdecydowanie mój ulubiony spośród finałowego Top3.
Moje największe odkrycie tej edycji to :faroes: Wyspy Owcze. Do tej pory znałem 1 piosenkę Sevdalizy, która nie przypadła mi do gustu i od tego czasu unikałem jej utworów, a tu proszę niespodzianka. "Joanna" trafia do mojej playlisty na spotify i na pewno będę często do niej wracał. Dzięki [You must be registered and logged in to see this link.] Szeroki uśmiech
Z pozostałych wyników szkoda, że :serbia: Serbia i przede wszystkim :italy: Włochy i :australia: Australia nie znalazły się choć trochę wyżej.

Dziękuję za 3 półfinałowe "12" dla :czech: Czech Co? Kompletnie nie spodziewałem się aż takich rozbieżności w głosach. Szkoda, że się nie udało awansować, ale stawka była dość wyrównana a różnice niewielkie.

marjuz and Sebek lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Wrz - 22:51
Niemal za każdym razem wystawiając utwór w pdf myślę że i nie ja mam poczucie: "tak, to jest materiał na zwycięstwo". Później życie weryfikuje nadzieje, entuzjazm gaśnie i w moim przypadku zazwyczaj kończy się na pierwszym miejscu pod kreską w semi. W przypadku tej edycji to właśnie półfinał był największe wyzwanie, po jego przejściu było już raczej z górki. Z górki w tym sensie brałem w ciemno okolice 5 miejsca, na pewno nie wygraną, na którą nawet w trakcie wyników nie liczyłem, patrząc na wynik w otchłani sprowokowanej głosami użytkowników jednej z dwóch prędkości  Całus

Dziękuję przede wszystkim osobom od których głosów się nie spodziewałem, bo o ile wysoka nota od :italy: czy :armenia: była wliczona w rozważania, bo wiem że muza w ich stylu, to wysokie punkty od :serbia: :netherlands: czy :faroes: na pewno były zaskoczeniem, tym bardziej że przyszły akurat na końcu. Cieszy że tak wiele osób dało przynajmniej 4 pkt, to już znaczy że zwycięzca edycji jest tolerowany przez znaczną większość, choć obok też kilka zer i jedna "1".

Jeśli chodzi o resztę wyników, to na pewno cieszy wynik :belgium: i :hungary:, które trzymają poziom od kilku edycji. :denmark: i :italy: na pewno powinny być w top 10. Edycja udana, choć półfinały ustawiły rozgrywkę, gdyby ciekawsze piosenki powchodziły to i może kolejność i skład top 3 byłyby inne. 

całusy Serce Widzimy się w Europejskiej Stolicy Kultury 2020 czyli w :ireland: Galway Okulary

Yngwie / admin and Aro lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Wrz - 12:54
Tym razem, mimo dziwnej tematyki edycji i pogromu w półfinale, poziom był naprawdę w porząsiu. Strach mnie przeleciał jak widziałem prowadzenie :finland: Finlandii aż do przedostatnich głosów. No offence, po prostu do dziś nie jestem w stanie przypomnieć sobie jak ten utwór leciał i zdecydować czy mi się podoba, zupełna pustka. Na szczęście wygrało coś zdecydowanie bardziej zapamiętywalnego. Trafia na moje top1 dotychczasowych winnerów w tej serii! <3 No i w końcu wygrana męskiego entry po 10 edycjach, he.

O ile zwycięstwo :ireland: Irlandii było brane pod uwagę, tak wyniki mojego :belgium: "Romana" są dla mnie szokiem. Spodziewałem się zupełnej odwrotności, czyli dobrego miejsca w półfinale i końca stawki w finale. Co prawda różnice w semi były niewielkie, ale mało brakowało, żebym oddał miejsce :norway: Norwegii. Podczas finału spływały do mnie dobre oceny od wielu osób. Mega za to dziękuję i cieszę się, że utwór przypadł Wam do gustu. Bliziutko podium, ale może jeszcze w kolejnych edycjach będę mieć szansę.
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Wrz - 18:26
Kilka słów ode mnie jeśli chodzi o wyniki.
Po pierwze to wielkie gratulacje dla marjuza. Naprawdę super, że mamy tak dobrego zwycięzcę, a do tego to w końcu męski wokal. Piosenka bardzo wyróżniała się w stawce i zachęciła mnie, aby bardziej poznać twórczość Portugal.The Man.

Cieszy również bardzo wysoki wynik Belgii. Roman z każdym kolejnym odtworzeniem coraz bardziej mi się podobał. No i do tego to taka tajemnicza piosenka.

Które kraje widziałabym wyżej? Australia i Włochy zasługiwały na o wiele lepsze rezultaty.

A co do wyniku węgier to bardzo bardzo dziękuje Estonii, Belgii i Australii za 12. Cieszę się, że Hozier się wam spodobał i to kolejny dobry wynik.

Dawid and marjuz lubią ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 22 Mar - 22:32
o boze ale flopnelam tu z ЛОЛИТА [You must be registered and logged in to see this link.] pamietasz
Sponsored content

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach