Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob Cze 05, 2021 10:16 pm
[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:































:sgermany: NIEMCY
Kayah feat. Atanas Valkov - Czarna Polana






























:skazakh: KAZACHSTAN
HEIDRIK - Red Hair















:ssweden: SZWECJA
Moyka - Violet























:sarmenia: ARMENIA
Jorja Smith - Blue Lights
































:saustralia: AUSTRALIA
Madison Beer - Blue






























:sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA
Dreamcatcher - Black Or White




DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :suk: WIELKA BRYTANIA: Dear Rouge - Black To Gold (58 pkt.)
08. :sportugal: PORTUGALIA: Let's Eat Grandma - Hot Pink (58 pkt.)
09. :sgeorgia: GRUZJA: Muse - Supermassive Black Hole (55 pkt.)
10. :sazer: AZERBEJDŻAN: Beyoncé, Blue Ivy, SAINt JHN, WizKid - BROWN SKIN GIRL (46 pkt.)
11. :sczech: CZECHY: Jun Mayuzumi - Black Room (46 pkt.)
12. :sslovakia: SŁOWACJA: Cavetown – Green (42 pkt.)


_______________________________________________________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:































:siceland: ISLANDIA
Train - Angel in Blue Jeans






























:snetherlands: HOLANDIA
Crystal Fighters - Yellow Sun















:sswitzerland: SZWAJCARIA
Marilyn Manson - Coma White























:srussia: ROSJA
The Amazons - Black Magic
































:sfrance: FRANCJA
FRANCJA: James Bay - Pink Lemonade






























:sukraine: UKRAINA
Zivert - Zielonyje wołny




DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :sdenmark: DANIA: Rhye - Black Rain (39 pkt.)
08. :sireland: IRLANDIA: Hole - Violet (38 pkt.)
09. :sitaly: WŁOCHY: Hovi Star - Silver Spoon (32 pkt.)
10. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Paula Cendejas, Girl Ultra - Ojos Negros (41 pkt. - DQ)
11. :smoldova: MOŁDAWIA: The Black Mamba - Grey Eyes (37 pkt. - DQ)
12. :sgreece: GRECJA: Elvana Gjata & Flori - Kuq e zi je ti (35 pkt. - DQ)


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Sob Cze 05, 2021 10:30 pm, w całości zmieniany 1 raz

Liver and Darka lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Cze 05, 2021 10:24 pm
dzia za awans, nikogo z flopiących mi nie szkoda (poza porciugal i uk w II semi) kisses Uśmiech

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]

Łosoś and Aleks lubią ten post

Dawid and Fenistil nie lubią tego postu

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Cze 05, 2021 10:31 pm
Dziękuję za 58 punktów od mega miłych forumowiczek - tak to już bywa, raz się jest pod progiem, raz nad, tym razem padło na pod. Wink

Z I semi szkoda mi :portugal: Portugalii i :azer: Azerbejdżanu - z pewnością powinno się znaleźć dla nich miejsce w finale. Uśmiech

Z II semi jestem zszokowany tyloma DSQ - od czasów 4 zer w finale Jewrobawczynie 2021 nie miałem tylu emocji. Zaskoczony

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę powodzenia finalistkom! Serce 1
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Cze 05, 2021 11:34 pm
W II semi wystarczyło zagłosować, żeby zakręcić się koło awansu. A Drover i tak kolejny flop. W dodatku ze spoko muzą. Szkoda szkoda szkoda. Fenistil to bohater tragiczny PdF-u, nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni, niestety.

Poza tym wyniki spoko. W drugim powychodzili ekolodzy (albo w sumie nie), co podwyższy poziom finału. Po odbiorze mojej piosenki (czyli braku jakiejkolwiek reakcji) spodziewałem się kolejnego pięknego, 3. miejsca od końca. Będę musiał jednak zaczekać do Grand Final. Mimo to, dziękuję.

Fenistil lubi ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 264
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Cze 06, 2021 10:19 am
Muse :( Wsparłbym gdybym mógł jak San Marino Polske i by było w Finale :(
I Czechii szkoda  :(

Fenistil lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Cze 06, 2021 4:43 pm
No w 1 półfinale kilka spoko propozycji nie awansowało jak "Hot Pink", ale widzę, że wyniki były bardzo wyrównane, także pewnie niewiele brakowało. Mój półfinał był imo o wiele słabszy, a jeszcze dwie z najlepszych propozycji (nie licząc mojej ofc, bo wiadomo, że nie zgłosiłbym czegoś, co mi się nie podoba) nie przeszły, chociaż jedna z DSQ - Dania i Białoruś były utworami, których nie chciało mi się wyłączać po minucie. Jeszcze trzy takie propozycje są, ale pozostała trójka to totalna nuda. Natomiast w PdF mediocrity rządzi od... zawsze? (no i nie tylko, ogólnie w każdym konkursie tego typu), także pewnie ktoś predictable wygra. Ale pomijając już to, strasznie nas mało, jeszcze te DSQ, w nowej serii przydałaby się jakaś świeża krew (ewentualnie i stara).

Jasiek and Darka lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Cze 06, 2021 5:43 pm
Ilość dsq to absolutny skandal! Zdarzały się tak liczne w jednej edycji, ale nigdy w jednym półfinale i nie przy tak małej liczbie piosenek. Szkoda, bo mocno zaburzyło to wyniki II semi. Bardzo fajnie, że :germany: Niemcy, :france: Francja, :netherlands: Holandia i przede wszystkim booooska :armenia: Armenia znalazły swoje miejsce w finale. Szkoda :georgia: Gruzji i :czech: Czech, bo trochę podnosiły ten mega niski poziom edycji.

Swoim odpadnięciem zaskoczony nie jestem. Po prostu moja przygoda z czarną muzyką musi potrwać jeszcze troszkę dłużej, aby wszyscy zaczęli doceniać A R T.

Drover napisał:Natomiast w PdF mediocrity rządzi od... zawsze? (no i nie tylko, ogólnie w każdym konkursie tego typu)

Taki efekt głosowania preferencyjnego. Gdyby swój głos oddawać na tylko jeden/dwa/trzy ulubione utwory to wyniki byłyby zupełnie inne. Nie mogę się doczekać Jubileuszowej przez to [You must be registered and logged in to see this image.].

Fenistil lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Cze 12, 2021 9:37 pm
WYNIKI FINAŁU 40. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]






























1. :sarmenia: ARMENIA: Jorja Smith - Blue Lights - 147 pkt. (Daniell)

2. :sgermany: NIEMCY: Kayah feat. Atanas Valkov - Czarna Polana - 131 pkt. (Yngwie)

3. :sukraine: UKRAINA: Zivert - Zielonyje wołny - 117 pkt. (Łosoś)

4. :sfrance: FRANCJA: James Bay - Pink Lemonade - 112 pkt. (Jasiek)
5. :ssweden: SZWECJA: Moyka - Violet- 99 pkt. (Morison)

[You must be registered and logged in to see this link.]
głosów nie oddali: Cryo, syguu oraz Aro


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this link.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]







[You must be registered and logged in to see this image.]
głosów nie oddali: syguu, Aro oraz Contratiempo


Gratulacje dla Daniella za premierowe podium i to od razu na najwyższym stopniu, po siedemnastu próbach! Tymczasem zapraszam na klepanko państw do kolejnej serii (więcej info jutro), podsumowanie 4. serii oraz udział w edycji numer 41., którą poprowadzi AleksUśmiech


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Pon Cze 14, 2021 9:25 am, w całości zmieniany 2 razy

Yngwie / admin, Dawid, Daniell, Liver and Aleks lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Cze 12, 2021 10:59 pm
Gratulacja dla Daniela! z tego co widać pewne i zasłużone zwycięstwo chociaż bardziej obstawiałem tutaj Ukrainę w tej roli.

Zapewne też szokłem wszystkich swoją 12 ale jeśli tego typu piosenka skrada moje lambadziarskie serce to coś w niej musi być Serce 4 graty [You must be registered and logged in to see this link.], mega magiczny klimat i wokal... aż sam się tego nie spodziewałem ale na pewno będę wracał do tego utworu, dzisiaj co najmniej kilka razy było replay Wink

Dziękuję za votasa na Hovi Gwiazda w semi jednak nie nastawiałem się na wiele więc i rozczarowanka nie było.

vestmann lubi ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Cze 13, 2021 1:24 am
Gratulacje Daniell! Muzycznie obracam się w innych kręgach (nie licząc oczywiście PdF-u) i z punktami byłem oszczędny, ale to w porządku utwór i biorąc pod uwagę, że te warte uwagi skończyły w większości nisko (wyjątek to Ukraina), zasłużenie wygrałeś. Szwajcaria typowa Szwajcaria, niestety tym razem nie wystarczyło nawet na 10. Rosja niby ok, bo są punkty, jednak powinno ich być znacznie więcej. Islandia to również nie był materiał na bottom 3, mimo tego że bezpieczniejsze granie.

Dziękuję za punkty dla Bośni. Czułem, że ta piosenka może się przyjąć, dlatego zostawiłem ją na koniec gdy już się wyszaleję, żeby chociaż w jednej edycji zawalczyć o wynik. Udało się, za co jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że aż tak nie obrzydziłem innym tej nieszczęsnej Kolorowej :P
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Cze 13, 2021 9:40 pm
Serdecznie gratuluję [You must be registered and logged in to see this link.] za premierowe zwycięstwo - piosenka bardzo dobra, zdecydowanie pozytywnie wyróżniająca się na tle tej edycji, toteż zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Uśmiech

Mimo wszystko muszę przyznać, że ostatecznymi rozstrzygnięciami jestem dość zaskoczony - spodziewałem się :ssweden: Szwecji co najmniej na podium, bowiem wydawało mi się, że oprócz samego faktu, że jest to świetna piosenka, ta piosenka ma wszystko, żeby wygrać PdF. Okazało się jednak, że PdF jak zwykle lubi zaskakiwać, niemniej jednak TOP 5 to również świetny rezultat, którego [You must be registered and logged in to see this link.] z przyjemnością mogę pogratulować. Szeroki uśmiech

Ze swojej strony ogromnie dziękuję [You must be registered and logged in to see this link.] za 12tkę w półfinale (KC <3), [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] za 10tki (mega noty Uśmiech ), i [You must be registered and logged in to see this link.] za 8kę (mega mi miło Uśmiech ) oraz za każdy mniejszy punkt. Do awansu tak jak już wcześniej wspomniałem było naprawdę blisko, ale wynik tuż pod progiem w ostatniej edycji serii z pewnością zmotywuje mnie do zintensyfikowanych poszukiwań dobrej muzy w nowych barwach, które miejmy nadzieję, że uda mi się zaklepać w przyszłym tygodniu. Wink

Pozdrawiam wszystkich i widzimy się w :sarmenia: Armenias. Uśmiech

xclolka lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Cze 13, 2021 9:52 pm
Brawo [You must be registered and logged in to see this link.], długo wyczekiwany i w stu procentach zasłużony win! Boska muza mówiąca o tym co jest najważniejsze na świecie. Wielkie oklaski...

Dzia [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] za boskie noty w semi dla 🇦🇿 Azerbejdżanu.

Aleks lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pią Cze 18, 2021 3:32 pm
Serdecznie dziękuję za pierwsze zwycięstwo w PdF, oraz drugie w całej historii KPdF Szeroki uśmiech . Czekałem na to od 63 KP, czyli mniej więcej od przełomu 2014 i 2015 roku Szeroki uśmiech. Cieszy mnie również fakt, że udało się odnieść sukces z utworem, który bardzo lubię i cenię (w poprzednim przypadku piosenka nie była jakaś niesamowita Szeroki uśmiech).
Szczególne podziękowania:
- za 12 [You must be registered and logged in to see this link.]
- za 10 [You must be registered and logged in to see this link.]
- za 8 [You must be registered and logged in to see this link.]
oraz dla innych za każdy punkcik.
Widzimy się w :sarmenia: Erywaniu, gdzie wystąpię już pod innymi barwami Skromny

Yngwie / admin, Dawid, Jasiek, Liver, Łosoś, Aleks and CB93 lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach