Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania) Empty Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania)

Pią Lut 24, 2017 5:35 pm
Już jutro będzie wiadomo, kto otrzyma bilet do Kijowa jako reprezentant Danii. Powalczy o to 10 utworów.

1.Ida Una - One
2.Thomas Ring - Vesterbo
3.Rikke Skytte - Color My World
4.Anja Nissen - Where I Am
5.Calling Mercury - Big Little Lies
6.Anthony - Smoke In My Eyes
7.René Machon - Warriors
8.Sada Vidoo - Northern Lights
9.Jeanette Bonde - Hurricane
10.Johanna Bejibom - A.S.A.P.

Wszystkie duńskie propozycje można wysłuchać na stronie nadawcy - klik.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania) Empty Re: Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania)

Pią Lut 24, 2017 5:42 pm
Zapoznałem się już wcześniej z duńskimi propozycjami jak dla mnie wszystkie brzmią prawie tak samo. Moją faworytką jest  Sada Vidoo 'Northern Lights', żywa lalka Szeroki uśmiech mam nadzieję że nie przedobrzy na żywo.
avatar
Defiś
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21
Płeć : Female
Wiek : 29

Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania) Empty Re: Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania)

Pią Lut 24, 2017 5:48 pm
Dla mnie jedyny słuszny wybór to Rikke Skytte - Color My World. Ogólnie poziom bardzo niski, nie mają w czym wybierać, szczerze im współczuję.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania) Empty Re: Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania)

Pią Lut 24, 2017 6:11 pm
Rozczarowałem się to może trochę za mocno powiedziane, ale pomimo wszystko liczyłem na więcej, chociażby ze stroni Anji. Jej utwór jest słabszy niż zeszłoroczny. Myślałem, że skoro rok temu tak niewiele zabrakło, teraz przystąpi do udziału jeszcze mocniejsza. Niestety.

Najbardziej liczę na zwycięstwo Vesterbo. Każda z tych piosenek ma małe szanse na przejście półfinału, to niech chociaż pojedzie coś miłego dla ucha.
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania) Empty Re: Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania)

Pią Lut 24, 2017 7:09 pm
Ja trzymam kciuki za Sadę Vidoo i Rikke Skytte. Obie piosenki mi się mega wkręciły i obie pozostawiają konkurencję daleko w tyle, która brzmi tak samo, typowo radiowo-kemercyjnie.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania) Empty Re: Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania)

Sob Lut 25, 2017 12:19 pm
Ja również znam Sadę... kiedyś szukałem czegoś do KP i bardzo mnie zainteresował jej wizerunek i poznałem świetny cover "Love Is A Battlefield", jej udział w preselekcjach okazał się dla mnie miłą informacją. Wink Piosenka bardzo przyzwoita, do tego można dołożyć charakterystyczny wizerunek, niezły wokal i witamy z powrotem w finale. Z resztą stawki styczności nie mam i obym nie musiał mieć (bo z tego co widze po komentarzach chyba szału nie ma).
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania) Empty Re: Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania)

Sob Lut 25, 2017 4:41 pm
A moim zdaniem w Danii nie jest wcale tak źle. 7/10 piosenek da się słuchać. Moją niekwestionowaną faworytką jest Sada Vidoo, piosenka wkręciła mi się już za pierwszym przesłuchaniem. Nie obrażę się też jeśli wygra Anja (ma moim zdaniem dużo lepszą piosenkę niż rok temu) lub Rikke Skytte, ewentualnie Johanna Bejibom. Wink
Sponsored content

Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania) Empty Re: Dansk Melodi Grand Prix 2017 (Dania)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach