Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Yngwie / admin
Morison
Batiooo
vestmann
Szymek79
Sebek
Łosoś
iguś
Dawid
Daniell
Liver
Poland
Wilk
17 posters
Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 26 Gru - 23:33
[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:
























:sireland: IRLANDIA
The Cranberries - Wake Me When It's Over






























:spoland: POLSKA
Kasia Lins - Koniec Świata

















:sfaroes: WYSPY OWCZE
Greta Svabo Bech - Shut Up & Sing


























:sdenmark: DANIA
AyOwA - Is It You Love

































:snorway: NORWEGIA
Tone Damli - I Love You































:sgreece: GRECJA
MARINA - Man's World































:saustria: AUSTRIA
Parov Stelar feat. Claudia Kane - Six Feet Underground






DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
08. :sturkey: TURCJA: Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama ft. Aleyna Tilki - 52 pkt
09. :suk: WIELKA BRYTANIA: Millie Turner - Eye Of The Storm - 51 pkt
10. :saustralia: AUSTRALIA: CXLOE - 12 Steps - 41 pkt
11. :sbelarus: BIAŁORUŚ: TAKAYA - Vbyla myloho - 39 pkt
12. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Mosimann - My My Mind - 38 pkt
13. :sbelgium: BELGIA: Balthazar - Fever - 48 pkt DSQ

Punktacja awansujących:
1. 76 pkt
2. 69 pkt
3. 65 pkt
4. 58 pkt
5. 55 pkt
6. 52 pkt
7. 52 pkt


_______________________________________________________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:



























:sczech: CZECHY
Jelen - Jelen
































:sarmenia: ARMENIA
LADANIVA - Kef Chilini


























:snetherlands: HOLANDIA
Davina Michelle - Liar






























:sitaly: WŁOCHY
Diodato - No ti amo piu




























:sfrance: FRANCJA
Francois-henri - Bombay Sapphire



































:smoldova: MOŁDAWIA
Mark Stam - Doar Noi



































:salbania: ALBANIA
Manjola Nallbani - Ora e jetës






DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
08. :sazer: AZERBEJDŻAN: Qara Dərviş - Yorğun - 59 pkt
09. :skazakh: KAZACHSTAN: city&shivers - Whispers - 57 pkt
10. :sukraine: UKRAINA: Katrin - Hello America! - 56 pkt
11. :ssweden: SZWECJA: Kasbo feat. Ourchives - Play Pretend - 50 pkt
12. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Divlje Jagode - Šta Je To U Tebi - 41 pkt
13. :sgermany: NIEMCY: Lena X Nico Santos - Better - 36 pkt

Punktacja awansujących:
1. 80 pkt
2. 80 pkt
3. 74 pkt
4. 73 pkt
5. 71 pkt
6. 69 pkt
7. 66 pkt


Jak widać walka trwała do samego końca, zapowiada się bardzo emocjonujący finał.


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Sob 2 Sty - 23:05, w całości zmieniany 2 razy

Liver and Wilk lubią ten post

Łosoś and Aleks nie lubią tego postu

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Gru - 10:30
Bardziej cieszyłem się z awansu do finału chyba już tylko w edycji KP 45 z DodaQueen, megaa dzia za voty.
Ale też niestety w tej edycji odpadło wyjątkowo dużo piosenek które bym chętnie punktował w finale... z mojego semi najbardziej mi szkoda :kazakhstan:  vestmann wystawił coś w zupełnie innym stylu niż zazwyczaj, ja doceniam taką zmianę, bardzo pozytywne zaskoczenie, szkoda.  
W pierwszym półfinale gorzej, zdecydowanie do finału wpuściłbym :unitedkingdom: :australia: :belarus: oraz :turkey: w efekcie zamiast przyznawania im pkt w finale będę musiał dawać je piosenkom które mnie specjalnie nie grzeją.. no ale trudno, bywa i tak. Powodzonka dla wszystkich w finale.

vestmann and Aleks lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Gru - 13:39
:ukraine: Ukraina piękna piosenka, ale czasem takie odpadają. Pomijając to, wyniki drugiego półfinału dobre. Nawet ja przyfarciłem i byłem niecałe 30 punktów od finału, za co dziękuję bardzo.

W pierwszym półfinale zdecydowanie szkoda :turkey: Turcji, znośny utwór a zamiast niej weszło kilka przeciętniaków po angielsku.

marjuz, Łosoś and Morison lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Gru - 17:12
Ja... dziękuję... Jestem w szoku, a me serce wypełnia radość... Manjola Wam tego nie zapomni... Armia zbliża się do Tirany... Hejterki są w odwrocie... Nie należy się już ich obawiać...

Dawid, Darka, Łosoś, Sebek, Aleks and Morison lubią ten post

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Gru - 19:45
No i wreszcie mam awans. Dziękuje ❤

Yngwie / admin, Dawid, Daniell, marjuz, Jasiek, Liver, Darka and lubią ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 2 Sty - 22:50
WYNIKI FINAŁU 33. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]




























1. :salbania: ALBANIA: Manjola Nallbani - Ora e jetës - 157 pkt (iguś)

2. :spoland: POLSKA: Kasia Lins - Koniec Świata - 151 pkt (Sebek)

3. :smoldova: MOŁDAWIA: Mark Stam - Doar Noi - 138 pkt (Aro)

4. :saustria: AUSTRIA: Parov Stelar feat. Claudia Kane - Six Feet Underground - 123 pkt (marjuz)
5. :sireland: IRLANDIA: The Cranberries - Wake Me When It's Over - 118 pkt (Drover)

[You must be registered and logged in to see this link.]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this link.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]









[You must be registered and logged in to see this link.]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gratulacje dla igusia za premierowe zwycięstwo w konkursie!

Dzięki wszystkim za udział. Do zobaczenia w kolejnej edycji, którą poprowadzi dla Was kolega [You must be registered and logged in to see this link.]  Ręce ku niebu


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Sob 2 Sty - 23:56, w całości zmieniany 2 razy

Dawid, marjuz, Liver, Darka, Aro, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 2 Sty - 22:53
Winner jest po prostu FANTASTYCZNY... nie ma takich słów, które wyraziłyby moją euforię, radość i szczęście. WIWAT MANJOLA!
A ja dziękuję za 2 miejsce dla :poland: Polski i za wszystkie vota Serce

Dawid, iguś, Łosoś, Sebek, Aleks and Morison lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 2 Sty - 23:09
Ja... nwm co mam powiedzieć. Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy Kiedy armia Manjoli zbierała się nad Tiraną, jedyne co było w jej sercu to wiara w Manjolę. Szanse na powodzenie były nikłe, ale wiara w Manjolę podtrzymywała wszystkich przy życiu. Wyczerpana armia napotkała wiele przeszkód, ale ostatecznie Tirana została zdobyta. Manjola udowodniła, że jest K R Ó L O W Ą. Podłe hejterki poniosły całkowitą kleskę i uciekły z Tirany czym prędzej. Cronewirus poniósł klęskę. Wszystko w Tiranie odrodziło się, a radość i spokój wstąpiła w serca Albańczyków. Zakochany Miasto szykuje się na organizację 34. edycji PDF..
Wróciłem na chwilę do PDF tylko po to, by upamiętnić dzieło, które rozpoczęła Manjola. Z waszą pomocą dzieło zostało ukończone, a przeznaczenie dokonało się. Jesteśmy wolni.. możemy iść..
Tutaj podziękowania dla najwierniejszych wojowniczek Manjolowskiej armii: [You must be registered and logged in to see this link.] Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce

Pozostaje mi tylko pokłonić się przed Manjolą i zganić wszystkich, którzy dali Manjolli 0. Naprawdę myśleliście, że to powstrzyma KRÓLOWĄ? O nie nie kochane. Wink Nie tym razem. Skromny

N A S E B O T O

Yngwie / admin, Dawid, Aro, Łosoś, Sebek, Aleks and Morison lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 2 Sty - 23:16
To są najpiekniejsze wyniki w historii PdF Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy SZCZERZE DZIĘKUJĘ uczestniczkom za wielki GUST jaki pokazały w tym głosowaniu!!!!!! Serce Serce Zakochany Zakochany : albania: ALBANIA I iguś pokazali kierunek jakim powinno kroczyć PDF aby wyniki znowu były.... PIĘKNE. mój winner jest lepszy niż twój. GRATULUJĘ RESZCIE CZOŁÓWKI. :moldova: MOŻE nie był to win, ale mega że revenge i znów podium... ja po prostu plachu
po prostu nie moge sie doczekac next edition .............. Spoko Spoko Spoko Spoko Paznokcie 1

iguś, Sebek and Aleks lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 2 Sty - 23:37
Brawo :albania: igi. Wielkie zwycięstwo, ale z tak wyrazistym, etnicznym utworem musiało zabanglać. Gorzej z resztą czołówki, choć :ireland: Irlandia 5. a :france: Francja i :faroes: Owcze uratowały miejsce w Top 10, więc bez tragedii. Tylko co robią :czech: Czechy trzecie od końca?

Jeszcze raz dzięki za wszystkie punkty w półfinale. Tydzień temu dziwiłem się, że było ich aż tyle a jeszcze bardziej zdziwiłem się teraz, od kogo dostawałem nie takie znowu niskie noty.

Daniell, iguś, Łosoś and Aleks lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 2 Sty - 23:38
Bardzo dziękuję za 6 miejsce, ale w tym momencie robie sobię od PDF przerwę. Nie jarają mnie ustawione wyniki. Wiele osób na pewno włożyło dużo swojego czasu i zaangażowania w znalezienie odpowiedniego utworu, a wygrywa zmanipulowany odrzut z albańskich preselekcji. Uważam, że jest to totalnie nie w porządku i dziękuję serdecznie za to między innymi właścicielom krajów :azer: :albania: :austria: :poland: :turkey: :moldova: :ukraine: (może jeszcze paru innym, nie wnikam) oraz :russia: i :unitedkingdom: za zapoczątkowanie tego syfu. Wrócę może za parę edycji jak dorośniecie i będziecie potrafili normalnie się bawić. Pozdrawiam ; )

Daniell, marjuz, Jasiek, Liver, vestmann, Szymek79 and Wilk lubią ten post

Dawid, iguś, Łosoś and Sebek nie lubią tego postu

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 2 Sty - 23:46
Daniell napisał: Pozdrawiam ; )

Spoiler:


Przechodząc do poważnych rzeczy: bardzo dobre wyniki, top podoba mi się w większości, jak wskazują głosy, co do :moldova: Mołdawii nie jestem przekonany o oryginalności utworu, latając w poprzedniej serii po tych rejonach odniosłem wrażenie, że tego rodzaju songów jest tam całkiem sporo, może sam kiedyś z takim spróbuję, co do wyniku :czech: byłem raczej pewny, że świata nie zawojuje, jednakże brawo dla Fena bo zasługuje przynajmniej na częstsze finały, wyżej widziałbym też na pewno :netherlands: i :denmark:.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 2 Sty - 23:58
pozostawie bez komętasza te oskarrzenia....... jestem za gorzałą przeciwniczką WSZELKICH MANIPULAZJI . po prostu heyterki WIELKIEJ MANJOLI NALLBANI Z TIRANY :albania: ALBAŃSKIEJ WIELKIEJ DIVY ŚPIEWACZKI OPEROWEJ GŁOS SOPRAN NIESKOŃCZONOŚĆ OKTAW nie mogą znieść, że w kącu wygrał porządny utwór ..................... winner podsumowań rankingów preselekcyjnych na naszym kochanym forum!!moja wig pofruneła do Tiranas!!!

:verka:

Dawid, iguś and Sebek lubią ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 3 Sty - 0:01
jestem zszokowana jakimikolwiek oskarzeniami po prostu niedawno co swietowalismy narodziny mesjasza co przypomina nam o kochaniu sebya

[You must be registered and logged in to see this link.]
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 3 Sty - 0:07
Ja głosowałam TYLKO I WYŁĄCZNIE zgodnie ze swoim gustem, wypraszam sobie te bezczelne pomówienia!! Żyjemy w ciężkich czasach, a tu chcą nawet resztki radości człowiekowi odebrać, NIE POZWOLIMY NA TO!

Łosoś and Sebek lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach