Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty SZWECJA: Jetta - Losing Control

Pon 8 Mar - 21:22


Recap: 1:58 - 2:48

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 1:07, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty Re: SZWECJA: Jetta - Losing Control

Wto 9 Mar - 17:24
Jest to BOP :bounce: mega klimat i niestety mam tu zbyt dużo typów - w zasadzie pół PdF'u xDD raczej nie trafie tej osoby a na pewno nie w ostatecznym poście. Ale niech będzie że to [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.]

Ogólnie obstawiłbym Wondera bo mi on pasuje do takiego songa ale że go ostatnio nie ma na forum to nawet nie wiadomo czy wgl weźmie udział...
avatar
Gość
Gość

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty Re: SZWECJA: Jetta - Losing Control

Wto 9 Mar - 22:00
Aleks
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty Re: SZWECJA: Jetta - Losing Control

Czw 11 Mar - 10:29
Cryo napisał:Aleks

No takie pierwsze skojarzenie, bo pasuje idealnie, jednakowoż nie możemy go wymieniać przy każdym ciemnoskórym artyście, bo za chwilę skończą nam się Aleksy Szeroki uśmiech
Mam mocne przekonanie, że [You must be registered and logged in to see this link.] wróci na tę edycję, a wiecie jak ci dwaj panowie mają zbliżone gusta więc . . .
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty Re: SZWECJA: Jetta - Losing Control

Sob 20 Mar - 16:33
Piosenka mocne [You must be registered and logged in to see this link.] vibes, ale nie wiem czy kolega bierze udział, także no ciężko określić. Z innych opcji to [You must be registered and logged in to see this link.], ale na dobrą sprawę piosenka to taki, dobry, typowy indie pop, którego chyba tylko vest i Fenistil nigdy nie wystawili, więc tutaj baaaardzo duże grono podejrzanych.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2125
Wiek : 24

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty Re: SZWECJA: Jetta - Losing Control

Sob 20 Mar - 17:14
Fajniutki utwór, wygrywa oczywiście w pojedynku z Arlissą. Jak wiadomo największą fanką wokalistek o afrykańskich korzeniach jest [You must be registered and logged in to see this link.], kocha art, kocha gospel i wszystko co z tym związane. Tutaj rzecz jasna bardziej popowo co jeszcze bardziej zbliża go do tej piosenki. Alternatywnie może to być [You must be registered and logged in to see this link.], ale chyyyba nie.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty Re: SZWECJA: Jetta - Losing Control

Sob 20 Mar - 19:21
kolejny utwór, który przypadł mi do gustu, znów to miłe połączenie gitarki z synth-plumkaniem, ale tym razem utwór jest bardziej popowy za sprawą piosenkarki. Utwór wpada w ucho i jest po prostu przyjemny. Za tą piosenką może stać [You must be registered and logged in to see this link.]

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty Re: SZWECJA: Jetta - Losing Control

Pon 22 Mar - 23:10
Wyczuwam win [You must be registered and logged in to see this link.]
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty Re: SZWECJA: Jetta - Losing Control

Pią 2 Kwi - 15:19
Lubię momenty w których mogę na swoją playlistę wrzucić jakiś utwór z PdF którego nigdzie wcześniej nie słyszałem a ten kawałek jest właśnie takim moim odkryciem tej edycji razem z "Chewing Gum" Serce 4 i także ta propozycja staje się moją ulubioną od Morisa w całym konkursie. Mega kibicowałem w końcówce głosowania. Gratulacje!

Daniell lubi ten post

Sponsored content

SZWECJA: Jetta - Losing Control Empty Re: SZWECJA: Jetta - Losing Control

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach