Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Oscary 2021 Empty Oscary 2021

Sob 24 Kwi - 12:10
Już jutro w nocy z niedzieli na poniedziałek odbędzie się 93. ceremonia wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, bez wątpienia najbardziej prestiżowe wydarzenie medialne roku, w tym roku co prawna nie ma wśród nominowanych żadnego polskiego wątku, ale nie szkodzi nam kibicować swoim faworytom moim osobiście jest (Hillbilly Elegy oraz Nomadland - czyli Hillbilly Elegy z pięknymi zachodami słońca heh bo de facto oba filmy opowiadają o wykluczeniu całych warstw społecznych tyle że, tyczą się ono ludzi z przeciwstawnych stron USA). Dobra dla nas chyba najważniejsza kategoria to Najlepsza Piosenka, a oto nominaci:

Húsavík (Hometown)
wyk. Molly Sandén :sweden:
Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga (2020)



Speak Now
wyk. Leslie Odom Jr. :usa:
Pewnej nocy w Miami... (2020)



Io Si (Seen)
wyk. Laura Pausini :italy:
Życie przed sobą (2020)



Fight for You
wyk. H.E.R. :usa:
Judas and the Black Messiah (2021)



Hear My Voice
wyk. Celeste :unitedkingdom:
Proces Siódemki z Chicago (2020)

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

Oscary 2021 Empty Re: Oscary 2021

Sob 24 Kwi - 13:54
Wolfwalkers będzie największym przegranym :C
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Oscary 2021 Empty Re: Oscary 2021

Sob 24 Kwi - 14:46
Dastame napisał:Wolfwalkers będzie największym przegranym :C

Z Wolfwalkers jest troche tak, że jak na kategorię długometrażowy film animowany jest to produkcja bardzo wykwintna, bardzo się wyróżnia ale ta półka jest zdominowana przez animacje trójwymiarowe, a te dwie cechy łączy w sobie Co w Duszy Gra i myślę, że statuetka powędruje właśnie do tego filmu.

Zresztą te polskie tytuły mnie dobijają Wolfwalkers - Sekret wilczej gromady Nie widzę
albo Hillbilly Elegy - Elegia dla bidoków (a to wcale nie oddaje klimatu tego filmu bardziej pasowałoby Elegia Appalachów, bo właśnie Hillbilly to pośrednio znaczy wieśniak, ale odnosi się tylko do mieszkańców górzystych regionów Appalachii w USA, a to jest w zasadzie krąg kulturowy a nie status materialny).

ja nie wiem kto to wymyśla. xD

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

Oscary 2021 Empty Re: Oscary 2021

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach