Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

+19
marjuz
Darka
Sebek
Wonder
Skrzeczek
monkeyy
Poland
Kuba
Justi
mercator
Sier
KarolStark
Łosoś
Fenistil
iguś
Aro
Naar
Liver
Yngwie / admin
23 posters
Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pon 22 Cze - 22:46
Popieram użytkowniczkę @Dawid w tej kwestii. Same lajki i dislajki wystarczą.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pon 22 Cze - 22:47
Popieram użytkowniczki @Dawid i @Sebek w tej kwestii. Same lajki i dislajki wystarczą.

.....................................


Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Laura-poldvere-laura
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pon 22 Cze - 22:51
Dziękuję mojemu forumowemu proletariatowi za oddanie głosów.  Tak więc towarzysze, dbając o nieposzlakowaną opinię i przejrzystość naszego wspólnego dobra jakim jest forum, postanawiam zlikwidować opresyjny, reakcyjny system reputacji, kojarzący się z  pewną formą burżuazyjnego ucisku, a pozostawić system przyjazny naszej postępowej społeczności Lajków i Dislajków. Czołem użytkownicy i użytkowniczki!

Dawid, Darka and Wonder lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 5 Lip - 23:20
Nwm czemu, ale czasami forum laguje pod kątem postów. To znaczy posty przeczytane są oznaczone jako nowe, których nie widziałem. W drugą stronę też to działa - nieprzeczytane mam oznaczone jako przeczytane :
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 5 Lip - 23:22
Aro napisał:Nwm czemu, ale czasami forum laguje pod kątem postów. To znaczy posty przeczytane są oznaczone jako nowe, których nie widziałem. W drugą stronę też to działa - nieprzeczytane mam oznaczone jako przeczytane :
To chyba urok tego forum. Ja mam tak cały czas, więc używam po prostu przycisku "Najnowsze posty", aby nie przegapić nic.

Aro and vestmann lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 7 Lip - 16:46
@Aro @Dawid spróbuję zrobić resynchronizację forum, podobno pomaga na takie niewielkie "lagi". Jeśli będzie ok. to dobrze, jak problem będzie się pojawiał dajcie znać.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Aro lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 16 Sie - 0:40
Wnoszę o przywrócenie najlepszej emoty, czyli :bounce:

KarolStark and Sebek lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 19 Sie - 20:38
Dawid napisał:Wnoszę o przywrócenie najlepszej emoty, czyli :bounce:

zbyt wiele oczekujesz.

btw, ktoś zwracał kiedyś uwagę na to, że w wersji mobilnej widać tematy (bez zalogowania się), które zostały ukryte - ten błąd został już naprawiony. Wink

Dawid nie lubi tego postu

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 19 Sie - 21:11
Yngwie napisał:
Dawid napisał:Wnoszę o przywrócenie najlepszej emoty, czyli :bounce:

zbyt wiele oczekujesz.

bezczelne..

witam ŻĄDAM bounce emotki w imieniu karolstark, eyida, cryo, sebek, losos, wondertivi, xytros, danielw, daniell, darka, raxusyour, iguana1202, vv, jan, pszemek, denis, dastame, morisonpl, marjusz, syga sygova Szeroki uśmiech ,maść fenistil, laleczka Aleks, Wilk, Aro, liver, westernmann, batio1, drover, walhalla, contratempo, alekso666,, siwaim, dżek, alpaca chan, florentyna, rahei, iKacperTiVi, Wasyl2, merkator, Nela_40, Bleyners, rafalziemniak, magou, moneky, insiles, polak-rodak, kuba (swietej pamieci), RADEK, naar, matheo, POLAND, luna

Dawid, Daniell, KarolStark, marjuz, Fenistil, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Yngwie / admin nie lubi tego postu

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 20 Sie - 16:33
KarolStark napisał:

bezczelne..

witam ŻĄDAM bounce emotki w imieniu karolstark, eyida, cryo, sebek, losos, wondertivi, xytros, danielw, daniell, darka, raxusyour, iguana1202, vv, jan, pszemek, denis, dastame, morisonpl, marjusz, syga sygova Szeroki uśmiech ,maść fenistil, laleczka Aleks, Wilk, Aro, liver, westernmann, batio1, drover, walhalla, contratempo, alekso666,, siwaim, dżek, alpaca chan, florentyna, rahei, iKacperTiVi, Wasyl2, merkator, Nela_40, Bleyners, rafalziemniak, magou, moneky, insiles, polak-rodak, kuba (swietej pamieci), RADEK, naar, matheo, POLAND, luna

tak ja.. zgadzam się z karolctapk

Dawid, Daniell and KarolStark lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 20 Sie - 16:35
Czekamy na odzew kochana

KarolStark lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 20 Sie - 16:46
Totalnie zgadzam się z przedmuwcami.

A po drugie ja już nie zniosę dłużej tego heytu na podpisy. Serio! Tak jak już pisałam na chatboxie - Czemu przeszkadzają w przeglądaniu forum? Przecież Karol czy Dastame mają obecnie jeszcze większe podpisy niż banery z supportem. W wersji mobilnej podpisy nawet się nie wyświetlają, a na PC co z nimi niby jest nie tak???

Edit.

@Yngwie
Tutaj info jak wprowadzić maksymalny rozmiar podpisu, żebyś nie musiał się już czepiać naszych, kc.
https://help.forumotion.com/t128309-adding-signature-limitations

Dawid and KarolStark lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pon 14 Wrz - 13:21
Naprawienie emotki :sunitedkingdom: - brakuje dwukropka w kodzie.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 15 Wrz - 9:13
bo kod emotki jest zbyt długi, dlatego zmieniłem na : uk :

:unitedkingdom:

to będzie taki wyjątek.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Fenistil lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sob 26 Wrz - 12:13
Proponuję jednak znowu zmienić serduszkową flagę brytyjską, tym razem z : uk : na : suk :.
Za to kod zwykłej flagi to obecnie : unitedkingdom : i to proponowałbym zmienić na właśnie na : uk:.

Powód? W tej chwili mamy dla WIelkiej Brytanii wyjątki od powszechnych zależności:
1. Brytyjska serduszkowa nie zaczyna się na "s" (a wszystkie inne serduszkowe tak)
2. Brytyjska serduszkowa i brytyjska zwykła używają zupełnie różnych form nazwy (różnią się bardziej niż tylko początkową literką "s", a dla innych flag tak nie jest)

Yngwie / admin and Sebek lubią ten post

Sponsored content

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 8 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach