Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 932
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Pon 18 Lut - 0:07
Szanowni użytkownicy forum!
Ja wraz z @Wonder i @Sebek pragniemy Was poinformować, że razem poprowadzimy nowy Konkurs Piosenki na tym forum. Poniżej pragnę omówić kilka kwestii dotyczących konkursu.

1. Głosowanie i wyniki

Postanowiliśmy we trójkę, że najbardziej korzystnie będzie, gdy wyniki odbywać się będą w sobotę o godzinie do ustalenia przez was w ankiecie na samym dole. Głosowanie przy tym odbywałoby się do piątku (godzina 20:00), aby na spokojnie można by było zrobić filmik z wynikami.

2. Strefy i państwa

Strefy tak samo jak i państwa pozostają bez zmian tak jak to było dotychczas w KPESC. Nic nie zostaje dodane ani usunięte.

3. Mikropaństwa - wybór piosenek do edycji krajowych

Kolejną kwestią są piosenki wystawiane w edycjach krajowych przez mikropaństwa. Przedyskutowaliśmy to w grupie i stwierdziliśmy, że pomysł zabierania artystów z sąsiednich państw nie ma szans. Jednakże pojawił się pomysł, aby pozwolić zaczerpywać artystów z regionów większych państw, które sąsiadują z danym mikropaństwem. Na przykład dla Andory możliwe byłoby zaczerpnięcie artysty urodzonego w Katalonii (Hiszpania) lub Oksytania (Francja). Swoje stanowisko na temat tego będzie można zaznaczyć w ankiecie na samym dole.

4. Edycje krajowe

Wpadliśmy na pomysł, aby w pierwszej serii pojawiły się dwie edycje krajowe, jednak troszkę różniące się między sobą. Jedna edycja krajowa polegałaby na wystawieniu utworu tylko i wyłącznie w języku narodowym. Druga edycja krajowa pozwalałaby na wystawienie utworu w języku krajowym lub innym języku (oczywiście przez artystę z danego kraju).

5. Lista piosenek

Lista piosenek z KPESC zobowiązuje.

6. Sposób rezerwowania kraju.

W związku z tym, że zaczynamy tak jakby od nowa. Zdecydowaliśmy, że pozwolimy wam zdecydować jaki sposób bukowania państwa najbardziej wam pasuje.

I OPCJA: Tak jak było dotychczas w KP. Polujemy w określonej godzinie na post, a następnie wszyscy naraz bijemy się o kraje.
II OPCJA: Propozycja Dawida przed rozpadem poprzedniego forum. Rozpoczynam odpowiednim postem zgłoszenia. Zaklepujemy miejsce w kolejce tworząc posta (najlepiej ze swoim nickiem). Tworzy się kolejka. Niemal od razu ruszamy z fazą wyboru państw - każdy według kolejki edytuje post do dobrze znanej nam listy np.
nw napisał:1. :france: Francja (Dawidwg)
2. :belgium: Belgia (igi1202)

Gdy przyjdzie nasza kolej mamy maksymalnie 20 minut na wybór państwa, po tym czasie miejsce w kolejce jest tracone i można się dopisać drugi raz na koniec.
III OPCJA: Propozycja Wondera. Każdy wyśle pod postem listę państw, która mu się podoba. Oczywiście na pierwszym miejscu to które najbardziej, a im dalej, tym mniej pożądane państwo. Ogłaszam przedział czasowy, w którym każdy ma być stay tuned. Np. 14.00-14.30. W tym przedziale czasowym, nie wiadomo w dokładnie której minucie, pojawi się post, pod którym będziecie wklejać swoje listy państw. Kto pierwszy ten lepszy. Decyduje kolejność. Praktycznie od razu wiadomo kto, gdzie i czym. Szybko i bezboleśnie.

Np.
1 osoba
1. Albania 2. Kosowo 3. Bośnia 4. Watykan coś tam dalej
2 osoba
1. Albania 2. Litwa 4. Ukraina coś tam dalej
3 osoba
1. Litwa 2. Bośnia 3. Albania 4. Polska coś tam dalej
Jak wygląda przydział? 1 osoba Albania, 2 osoba Litwa, 3 osoba Bośnia

Głosowanie w ankiecie na samym dole.

7. Półfinały

Ostatnią jak na razie kwestią pozostają półfinały.
W przypadku minimum 22. uczestników robimy jeden półfinał. TOP 5 poprzedniej edycji ma zagwarantowany finał, przy czym pozostała reszta bije się o 10 miejsc do finału.
Gdy mamy minimum 28. uczestników robimy dwa półfinały. TOP 3 poprzedniej edycji ma zagwarantowany finał, przy czym mamy np. 30 uczestników to półfinały będą po 13 i 14 osób, wobec tego do finału wejdzie 14 osób, po 7 z każdego, jak mamy 40 uczestników, to będą półfinały po 18 i 19, a do finału wejdzie 17, czyli 8 z pierwszego i 9 z drugiego.

8. Reszta edycji i inne

Planowaliśmy 2-3 edycje normalne i jedną ogólnoświatową. Zostanie nam 4-5 edycji do wyboru z waszych propozycji, ale jeszcze nie w tym poście.
Regulamin zostaje taki sam jak był w KPESC.
Nazwy konkursu jeszcze do końca nie ustaliliśmy, dlatego czekamy na Wasze propozycje

*ANKIETA*
Głosowanie trwa do piątku (22.02) godz. 20:00!

Wszystko jest jak na razie niepewne i poddane wszelkim dyskusjom, dlatego zachęcam do wyrażania swojego zdania.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Pon 18 Lut - 15:08
Dużo nie napisze, bo ze wszystkim się w sumie zgadzam.

KarolStark napisał:
Ja wraz z @Wonder i @Sebek pragniemy Was poinformować, że razem poprowadzimy nowy Konkurs Piosenki na tym forum.

<3


KarolStark napisał:
7. Półfinały

Ostatnią jak na razie kwestią pozostają półfinały.
W przypadku minimum 22. uczestników robimy jeden półfinał. TOP 5 poprzedniej edycji ma zagwarantowany finał, przy czym pozostała reszta bije się o 10 miejsc do finału.

Top 5 to trochę dużo, ale rozumiem że jest to spowodowane ilością uczestników.

KarolStark napisał:
8. Reszta edycji i inne

Planowaliśmy 2-3 edycje normalne i jedną ogólnoświatową. Zostanie nam 4-5 edycji do wyboru z waszych propozycji, ale jeszcze nie w tym poście.


Jako że mamy już 2 edycje krajowe to jestem raczej nastawiony w stronę 2 normalnych. Wtedy mielibyśmy spoko podział krajowe/normalne/ogólnoświatowa vs reszta idealnie 5 na 5. Skoro jeszcze nie czas na propozycje to jedynie napiszę, że zobaczyłbym edycje które mieliśmy ustalone na starym forum. W końcu sami na kilka z nich głosowaliśmy ^^
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Pon 18 Lut - 20:07
Wiadomo, poza tym jesteśmy w podobnym gronie, więc i pomysły będą pewnie te same.

Jest kilka innowacyjnych propozycji. Oby się przyjęły, bo brzmią sensownie.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1868
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Pon 18 Lut - 20:24
Chwała Wam za podjęcie się tego zadania! Fajnie, że coś się ruszyło. Uśmiech

  • Jeśli chodzi o mikropaństwa, to braniu artystów z krajów sąsiadujących zawsze byłem zdecydowanie przeciwny, ale ograniczenie się do mniejszych regionów brzmi już lepiej - taki złoty środek.

  • Dwie edycje krajowe to też świetny pomysł, ale tylko przy założeniu, że pomysł z powyższego punktu wejdzie w życie.

  • Jeśli chodzi o pozostałe edycje, to niby moglibyśmy wziąć dokładnie te tematy, które były zaplanowane na najbliższą serię KP, ale po pierwsze chcemy mieć w miarę świeży start nie naruszający pamięci KP bardziej niż to konieczne, a po drugie trudniejsze i bardziej wymyślne edycje typu Geograficzna czy Antykotletowa raczej nie posłużą zbyt dobrze przyciągnięciu użytkowników i rozpromowaniu konkursu. Nieanglojęzyczną, Wokal Męski, Latynoamerykańską czy Duety raczej moglibyśmy zostawić, bo tego typu edycje są prostsze oraz i tak czasem się przewijają - nie czuję, żeby tę niedoszłą serię KP definiowały. Można też wymyślić coś zupełnie innego. Tak czy inaczej na start proponuję trzymać się prostoty - kreatywne pomysły na edycje czy rozbuchane ankiety o nich nie są teraz potrzebne.

  • O rezerwowaniu krajów spróbuję coś napisać, choć nigdy nie byłem obecny w pierwszych minutach zapisów. Opcja 1 wygląda jak jeden wielki chaos. Opcje 2 i 3 są dużo lepsze, ale każda ma swoje wady i zalety. Opcja 2 działa świetnie, ale wszelkie opóźnienia mogą się nawarstwiać. Jeśli ktoś spędzi zbyt dużo czasu na wyborze lub sobie pójdzie przed dokonaniem wyboru, to inni muszą czekać i być może będą sprawdzać czy już ich kolej tylko raz na kilka minut zamiast ślęczeć nad tym cały czas - a to prowadzi do kolejnych opóźnień i potencjalnego wydłużenia całego procesu. Opcja 3 nie ma tego problemu, ale trzeba sobie wcześniej przygotować listę. W związku z tym pojawiają się u mnie dwie wątpliwości: po pierwsze teoretycznie inni mogą nam wszystko z tej listy zaklepać i przez to nie wiadomo jak długą listę warto zrobić, a po drugie może się zdarzyć, że ktoś bez głębszego przemyślenia umieści jakieś państwo na dalszej pozycji tylko "na wszelki wypadek", a potem skończy z tym państwem i będzie tego żałował. Mimo to w ankiecie zagłosuję właśnie na tę wersję, bo nigdy nie rozciąga się w czasie i jest przez to mniej stresująca. Proponuję jednak, żeby owe listy były gdzieś wcześniej publikowane lub przesyłane do organizatora i by przy zaklepywaniu wpisywać tylko swój nick, bo wklejanie całej listy na szybko może być czasem problematyczne (np. z telefonu).

  • Jeśli chodzi o automatyczny awans topki z poprzedniej edycji, to domyślam się, że ma być to rozwiązaniem pozwalającym uniknięcia jednego gigantycznego finału lub dwóch malutkich półfinałów przy niewygodnej liczbie dwudziestu kilku uczestników. I nawet to niegłupie, choć nie rozumiem dlaczego dwa półfinały mają wchodzić od 28, a nie od 27 uczestników - przez to jest możliwy 22-osobowy półfinał przy 27 uczestnikach, a przy 28 krajach i tak się 12-osobowego półfinału nie uniknie. Oprócz tego niezbyt mi się podoba ten awans dla TOP 3 w wersji z dwoma półfinałami. Albo sam zwycięzca, albo jeśli chcemy zachować jednolitość to znowu całe TOP 5. Generalnie liczby jeszcze do przedyskutowania.

  • Te dwa przykłady z liczbą piosenek awansujących z półfinału nie są dla mnie w 100% jasne. Z tego co kojarzę, w KP obowiązywała zasada "połowa zaokrąglona w górę, ale nie więcej niż 10". Jaka zasada panuje tutaj?

  • No i nazwa... Ja byłbym za Piosenką dla Forum (PdF), która ostatecznie nigdy nie rozpoczęła działalności, a nazwę ma moim zdaniem świetną. Byle nie żadne KP2, antyKP, nieKP czy KP 2.0. :P
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Pon 18 Lut - 21:54
Perfekcyjne, niesamowite, innowacyjne.

Resztę dodam potem.
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Pon 18 Lut - 22:43
Wszystko ok, super że coś ruszyło, ale...
KarolStark napisał:
7. Półfinały

Ostatnią jak na razie kwestią pozostają półfinały.
W przypadku minimum 22. uczestników robimy jeden półfinał. TOP 5 poprzedniej edycji ma zagwarantowany finał, przy czym pozostała reszta bije się o 10 miejsc do finału.
Gdy mamy minimum 28. uczestników robimy dwa półfinały. TOP 3 poprzedniej edycji ma zagwarantowany finał, przy czym mamy np. 30 uczestników to półfinały będą po 13 i 14 osób, wobec tego do finału wejdzie 14 osób, po 7 z każdego, jak mamy 40 uczestników, to będą półfinały po 18 i 19, a do finału wejdzie 17, czyli 8 z pierwszego i 9 z drugiego.
To nie powinno mieć miejsca. Co jeśli zdobywcy miejsc w TOP3 poprzedniej edycji uznają, że skoro mają pewny finał zgłoszą piosenki, które nie będą najwyższych lotów i zabiorą miejsce komuś kto bardziej zasługiwał? Wg mnie tak jak było w kp było o wiele lepiej i tak powinno zostać (czyli awans tylko dla zwycięzcy).
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Wto 19 Lut - 16:56
Również bardzo mnie cieszy, że po miesiącach w końcu coś rusza! Serce :bounce:
Z częścią kwestii się zgadzam lub są mi obojętne. Z tych o których jednak coś chciałbym napisać:
Mikropaństwa. Żadnych regionów przylegających czy innych ułatwień. Biorąc mikropaństwo trzeba liczyć się z konsekwencjami, a teraz powinno być o sporo łatwiej dostać się do wymarzonej strefy.
Półfinały. W ogóle nie podoba mi się pomysł jednego półfinału z Big5/Big3. Zupełnie szczerze chętniej wziąłbym udział w finale na 25 piosenek niż gdyby musiały być przepychane gnioty. Nawet mini-półfinały po 10-12 piosenek mają moim zdaniem więcej sensu.
Edycje. Zgadzam się z Fenistilem w kwestii edycji, można wykorzystać kilka z tych które miały się odbyć w ramach KP. Jeżeli ktoś jednak ma nowe pomysły to czemu nie.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1868
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Wto 19 Lut - 17:08
Napiszę jeszcze w kwestii jednego półfinału, że o ile przedwczoraj pomysł mi się spodobał, a wczoraj zacząłem mieć zastrzeżenia w sprawie konkretnych liczb, to dziś po przemyśleniach jestem coraz bardziej sceptyczny do całej koncepcji. Zaakceptowałbym awans topki, jeśli przysłużyłoby się to dla sprawności całego systemu. Zaczynam się jednak zastanawiać, czy nie jest trochę na odwrót i czy to automatyczne awanse nie były tu głównym celem. A w sumie jedyne czego pozwala to uniknąć, to 11-osobowe półfinały (bo już 12-osobowe potencjalnie mogą wystąpić) - nie wiem czy warto, chyba że stoi za tym jakaś większa wizja (którą chętnie poznam).
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 932
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Sob 23 Lut - 0:28
Nadszedł czas na ogłoszenie wyników ankiety oraz garść nowych informacji dotyczących konkursu. Nie przedłużając oto one:

W ankiecie zagłosowało 17 osób. Bardzo dziękuję za wszystkie. Uważam, że to w miarę zadowalający wynik.

1. Nazwa konkursu.

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje 3GgZ2WK
Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje DkB5xR6

"Piosenka dla Forum" - tak będzie się nazywał nowy konkurs na forum. Pojawił się on najwięcej razy w propozycjach podanych przez Was. Ponadto razem z Sebkiem i Wonderem stwierdziliśmy, że będzie ona jak najbardziej pasować.
______________________________________________________________________________________________

2. Godzina wyników

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Er9HNDw

Jak widać najwięcej głosów otrzymała godzina 20:00 - dlatego też o tej porze będą odbywały się wyniki półfinałów oraz finałów konkursu.
______________________________________________________________________________________________

3. Mikropaństwa

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje RhfxUID

Zdecydowana większość głosów jest na Tak. Wkrótce w temacie z podziałem na strefy podam jakie regiony dla danych mikropaństw będą obowiązywać.
______________________________________________________________________________________________

4. Zaklepywanie państw

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje 72pTmDk

Opcja III zaprezentowana wcześniej przez Wondera wygrała w głosowaniu. Wonder też będzie odpowiadał za zaklepywanie w I serii.
Będzie to wyglądało tak, że zostanie podany wam wcześniej przedział czasowy np 10:00-10:30 w którym odbędzie się zaklepywanie. Uprzednio zostanie również przygotowany temat do tego, gdzie nie będzie można dodać żadnego postu. W przypadku mnie i Sebka zostanie nam podana bardziej szczegółowa godzina w której zostanie dodany post z zaklepywaniem. Rozpocznie je Wonder, dopiero potem reszta (łącznie z organizatorami) będzie mogła dodać post z państwami, które najbardziej chcemy.
______________________________________________________________________________________________

5. Półfinały

Po burzliwej dyskusji zdecydowaliśmy:

- do 26 uczestników -> odbędzie się tylko finał
- od 27 uczestników -> odbędą się dwa półfinały
- zwycięzca poprzedniej edycji ma automatyczny awans
______________________________________________________________________________________________

6. Edycje

Po wspólnej rozmowie organizatorów i innych uczestników zdecydowaliśmy, że w I serii PdF wykorzystamy większość edycji, które miały być w nowej serii KP.

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje 9RKdq8h
______________________________________________________________________________________________

7. Daty poszczególnych edycji

W całej pierwszej serii tylko raz zgłoszenia trwałyby 2 tygodnie (święta Wielkanocne). Rozpiska obowiązuje tylko wtedy, gdy odbywać się będą same finały bez półfinałów.

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje UWbuS7N
Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje RHrOx3k
______________________________________________________________________________________________

To na razie tyle. Zapraszam do wypowiadania się na temat nowych rzeczy wprowadzonych do konkursu. Mile widziane wszelkie sugestie i uwagi, które mogłyby usprawnić i ulepszyć naszą zabawę.

Jeśli nie będą wprowadzone żadne drastyczne zmiany zaklepywanie państw odbędzie się 2 marca (sobota)

Pozdrawiamy!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Sob 23 Lut - 13:55
Skoro przeszła opcja III to mam pytanie. Co w przypadku, jeśli kilka osób poda taki sam zestaw/wyczerpią się kraje z ich list?
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Sob 23 Lut - 14:36
Liver napisał:Skoro przeszła opcja III to mam pytanie. Co w przypadku, jeśli kilka osób poda taki sam zestaw/wyczerpią się kraje z ich list?
To ma problem, proste. XD
Generalnie zachęcam do tego, żeby na takowej liście było możliwe jak najwięcej państw. Właśnie na wypadek tego, o co pytasz. Mogą być nawet wszystkie, to żaden problem. Tylko przemyślcie sobie kolejność, żeby po dwóch godzinach nie było tak, że komuś jednak bardziej się podoba państwo z pozycji numer 12, a nie to, które otrzymał.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Nie 24 Lut - 14:56
Wszystko pięknie ogarnięte <33333

Dziś pomyślałem, że ostatnia edycja może być podwójna jeśli będzie mniej niż 27 osób. Wyglądałaby jak normalna edycja w poprzednim konkursie i nie ciągnęła się tak jak setna.
Niooo ale to tak ja Wam się będzie chciało i tych osób rzeczywiście będzie mniej.
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Nie 24 Lut - 15:10
Dastame napisał:Wszystko pięknie ogarnięte <33333

Dziś pomyślałem, że ostatnia edycja może być podwójna jeśli będzie mniej niż 27 osób. Wyglądałaby jak normalna edycja w poprzednim konkursie i nie ciągnęła się tak jak setna.
Niooo ale to tak ja Wam się będzie chciało i tych osób rzeczywiście będzie mniej.

Robię screena i wrzucam do folderu propozycje Wink
Najważniejsze teraz jest żeby ruszyć, a jakieś wnioski, zmiany, propozycje będziemy rozważać już w trakcie Wink
Dziaa za koment Dastame <3
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Nie 24 Lut - 19:53
Wszystko fajnie, ale imo zamiana stref będzie trochę za szybko. Zamieniłbym ją miejscami z nie wiem, może duetami albo ogólnoświatową. A tak to żadnych innych zastrzeżeń nie widzę.
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Nie 24 Lut - 21:03
Aro napisał:Wszystko fajnie, ale imo zamiana stref będzie trochę za szybko. Zamieniłbym ją miejscami z nie wiem, może duetami albo ogólnoświatową. A tak to żadnych innych zastrzeżeń nie widzę.

Co znaczy "za szybko"? Wink

Sponsored content

Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje Empty Re: Nowy Konkurs Piosenki - ankieta, propozycje

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach