Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Sro 13 Lut - 21:06
Uniatowski i Redlips podobno zgłosili swoje propozycje nie wiem czy było
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Sro 13 Lut - 21:40
Uniatowskiemu mowie zdecydowanke nie. Ma dobry glos ale jest nudny jak flaki z olejem. Nie spodziewam sie tez repertuaru godnego na eurowizje. Coraz bardziej wkreca mi sie Clodie, choc początkowo bylam jej przeciwna Uśmiech
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Sro 13 Lut - 21:43
Auć Future folk/Zakopower?
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Sro 13 Lut - 21:52
magou napisał:Uniatowski i Redlips podobno zgłosili swoje propozycje nie wiem czy było

Uniatowski jest za nudny.. ale Red Lips?



wkręca się. taki bezpieczny popowy utwór, nie na wygraną ale też bez wstydu.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Sro 13 Lut - 21:59
Uniatowski ma jedynie prezencję i głos charyzmy zero. Kawałek Red lips podobno po angielsku więc to raczej nie ten wyżej. Bardziej bawiam się Future folka ehh
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Czw 14 Lut - 6:46
Poland napisał:Szykuje się drama w piątek - zajrzyjcie na  facebookowe wpisy Orzecha Szeroki uśmiech

Zajrzałem na te wpisy i nic ciekawego w nich nie znalazłem. Po za tym że Orzech ma żal do TVP, że nie wzięła go do składu jury. Sądziłem jednak że TVP rezygnuje z KE, to będzie wybór wewnętrzny, jak to było w przypadku Donatana i Kuszyńskiej. A tu niestety mamy powtórkę z rozgrywki, czyli powtórkę z ostatnich lat, z tą różnicą że liczy się tylko głos jury.

PS. widzę że jednak Poland dalej jest aktywny, rozbawiły mnie dwa wpisy na pejsbuku Orzecha.
PS2. Uniatowski? Wy tak poważnie? Koleś już dawno jest na marginesie sceny muzycznej, jego nazwisko jednak często pojawia w kontekście eurowizji.

avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Czw 14 Lut - 11:23
No i już jutro poznamy reprezentanta albo date koncertu finałowego
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Czw 14 Lut - 17:07
Tymczasem promocja Wydry w TVP trwa:

https://youtu.be/ZUaftSmhhEE
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Czw 14 Lut - 18:24
Węgrowską i Delirkę też promowali...

Proszę bardzo --> https://youtu.be/qWwHL3hUCF4 dopiero teraz uzmysłowiłem sobie że tam jest zremiksowana lambada!!!
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Czw 14 Lut - 19:49
Czy inni wykonawcy też się pojawili w PnS? Bo jeśli nie to TVP może faktycznie przygotowywać nas na wybór Wydry. Raczej mnie to nie ucieszy. Ta piosenka jest dość monotonna.
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Czw 14 Lut - 20:18
No wlasnie przesledzilam i nie. Wegrowska i delirka byly w poprzednich latach. W teleexpresie trz powoluja sie na wydre. Dziwne to.
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Czw 14 Lut - 20:31
Mam złe przeczucia. Jeśli pojedzie Wydra to pierwszy raz od dawna nie będę potrafiła kibicować naszemu reprezentantowi. Nic mnie w tej piosence nie pociąga. Przesłuchać i zapomnieć.
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Czw 14 Lut - 20:32
Jeśli pojedzie Wydra to będzie powrót do chudych lat i dołaczy do miernot typu The jet set
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Czw 14 Lut - 23:01
magou napisał:Jeśli pojedzie Wydra to będzie powrót do chudych lat i dołaczy do miernot typu The jet set

Błagam tylko nie on 🇳🇴  Ciężko będzie mi też strawić jakiegoś losowego wymoczka z talent-show z bezpłciową balladą.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Pią 15 Lut - 6:44
Nie dość ze nie da się słuchać tej Wydry, to jeszcze nie mogę na niego patrzeć, za dużo botoksu, fuj :affraid:
Sponsored content

Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku? - Page 2 Empty Re: Bez Krajowych Eliminacji w 2019 roku?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach