Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji norweskiej?

1 - 13%
1 - 13%
1 - 13%
1 - 13%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 25%
1 - 13%
1 - 13%
 
Wszystkich Głosów: 8
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Sob 19 Lut - 22:55
Subwoolfer jadą do Turynu.

.....................................


Subwoolfer Laura-poldvere-laura
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Nie 20 Lut - 18:44
Piękne wilczki na scenie, jestem wzruszony i pod wrażeniem tego utworu, choreografia, pomysł, wszystko wow ale z owocków to wolałbym dostać mandarynki/klementynki albo malinki, banany tak średnio lubię.

12/12 Hot BOP

marjuz lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Pon 21 Lut - 9:25
Tegoroczne MGP dość rozczarowało mnie poziomem, na moją playlistę trafią ze 2/3 utwory z tego roku, a szkoda, bo w 2021 miałem takich przynajmniej 5. Edycja 2022 nie budziła we mnie żadnych emocji tym bardziej, że zwycięstwo Wilków traktowałem jako pewnik od paru tygodniu, chociaż przyznać trzeba, że podawanie wyników było dosyć emocjonujące, bo to ostatni region dopiero zdecydował o ostatecznym wyniku.
Give That Wolf a Banana na pewno w jakimś stopniu można postrzegać w kategoriach joke entry. Trochę jak w przypadku Łotwy, ta piosenka to trochę mem sam w sobie i została stworzona raczej głównie w celach trendów na tiktoku (których sam nie ogarniam zbytnio, bo platformy tej nie posiadam) niż zachwycania artyzmem. Na pewno jest cholernie chwytliwa i słucha się jej dobrze, to największe atuty tegorocznej norweskiej propozycji. Czy Give That Wolf a Banana jest dobrym utworem? Generalnie absolutnie nie, ale w swojej kategorii jak najbardziej porządnym. Myślę, że głosy widzów dość pewnie przepchną go do finału.

7/12, bo naprawdę odczuwam do tego sporą sympatię, ale jednocześnie błagam, piosenek-memów już w turyńskiej stawce naprawdę mi wystarczy.

Łosoś lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Pon 21 Lut - 12:48
40 lat na karku? Nikt cię nie lubi? Twoja kariera muzyczna zapowiadała się dobrze, ale twoje najpopularnejsze utwory powstały 20 lat temu? Weź drugiego zakompleksionego boomera, załóż na łeb maskę wilka z bloku techniczego i śpiewaj kompletne bzdury próbując przypodobać się młodszej publiczności, kopiując przy tym motyw od innego znanego zespołu w kraju. 10 letni fani Eurowizji lubią to.

ż  e  n  a  d  a

0/12

(radzę to wywalić na dół w rankingach zanim się potwierdzi jakie dziady za tym stoją, bo będzie wam wstyd)

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Sebek lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Pon 21 Lut - 12:58
Mnie się też to nie podoba. Rozumiem, że nie jest to piosenka "na poważnie". Ma wywoływać uśmiech i zachęcać do dobrej zabawy. No i to jest spoko, takie utwory też muszą być na Eurowizji, a nie same patetyczne piosenki. Mimo tego nie mogę nie czuć lekkiego cringu słuchając tego. Sama muzyka też się nie broni imo. Daje mi to też trochę 00s ESC vibes, co nie jest komplementem. xd Ale i tak wolę to niż takie "Sekret" czy "Circles". 3/12, bo mimo wszystko nie jest to totalnie mój gust.

marjuz lubi ten post

avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 188
Płeć : Male
Wiek : 29

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Czw 24 Lut - 7:51
To jest OK, ale po prostu OK. Pasowałoby bardziej do początku poprzedniej dekady, w 2022 wygląda w konkursie po prostu anachronicznie. Nie znam reszty stawki MGP, ale przypuszczam, że nic tam silnego nie było i Subwoolfer wygrał bonusowymi punktami za novelty act. Jestem ciekaw reakcji casuali w maju.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Sro 16 Mar - 17:53
Oglądałem jakiś film na YT i czacie, że ponoć 10 tekściarzy było potrzebnych, by napisać to "dzieło"? Płakać czy się śmiać? Szeroki uśmiech Btw. ta piosenka zaczyna irytować mnie coraz bardziej i ma szansę na ostatnie miejsce u mnie. W dodatku ta choreografia jest taka wkurwiajaca. Xd

marjuz, Fenistil and Sebek lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Sro 11 Maj - 19:07
Ale wiecie, że DJ Austronautą okazał się:
Spoiler:


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Aleks lubi ten post

Dawid nie lubi tego postu

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Sob 4 Lut - 23:59
Podczas MGP ujawniono kto krył się za maskami wilków:
https://www.youtube.com/watch?v=PizjmC4vM40
Opowiada też o tym nowa piosenka formacji:
https://youtu.be/nwzuyDh5NcE
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Nie 5 Lut - 2:54
Poland napisał:Podczas MGP ujawniono kto krył się za maskami wilków:
https://www.youtube.com/watch?v=PizjmC4vM40

mam to w dp

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Fenistil, Batiooo and Sebek lubią ten post

Sponsored content

Subwoolfer Empty Re: NORWEGIA: Subwoolfer (Give That Wolf A Banana)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach