Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 05, 2021 12:21 pm
Eurowizja 2022 kto z Polski? Ktozpo10

Jak co roku otwieram ten temat w poszukiwaniu naszego reprezentanta na Eurowizję. Tym razem pytanie brzmi kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2022 we Włoszech? Co prawda sezon na eurowizyjne utwory rozpocznie się z dniem 1 września, jednak może już dziś macie jakieś swoje typy?
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 05, 2021 1:25 pm
Znając życie będzie jak zwykle, czyli fani swoje, a TVP swoje. Uśmiech

Polscy fani Eurowizji: weźcie wybierzcie w końcu coś dobrego Znudzony
TVP: kobiety są aha aha gorące aha aha Okulary

Może Norbi to akurat jaskrawy i nierealny przykład, ale po tegorocznym posunięciu z Rafałem naprawdę nic mnie już nie zaskoczy... Ulga
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 05, 2021 1:33 pm
Eurowizja 2022 kto z Polski? JVQVaqn

Mamy przecież tyle twarzy do wyboru Serce Do grona można dorzucić jeszcze Górniak i resztę gwiazd, które pięknie zaprezentowały się ostatnio na koncercie TVP ku chwale św. Jana Pawła II 🙏 (nie mam nic do katoliczek obecnych na forum, fakt że koncert robiło TVP jest wystarczający, aby mi go obrzydzić)

Nie wiem kto to w prawym dolnym rogu obrazka, ale wyglądają jak godne następczynie Hurykanek!!

Aleks lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 05, 2021 6:33 pm
@Dawid nie bądź tak pesymistycznie nastawiony. Z tego co pamiętam to Dobrowolski został już wybrany po tym jak TVP wybrało Brzozowskiego, więc nie miał nic do gadania. Uważam, że TVP zorganizuje w przyszłym roku preselekcje, robione na ostatni moment, gdzie znów będziemy mieć jedną, dwie znośne piosenki i resztę tzw. pablosonów.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

CB93 lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 05, 2021 7:36 pm
Błagam, przestańmy robić z nowej ekipy jakichś mesjaszy. Już raz Dobra Zmiana zwolniła Mikołaja "w związku ze zmianą struktury redakcji rozrywki". Jakby byli tak wywrotowi/rewolucyjni to nikt by ich nie zatrudnił do Eurowizji ponownie. Od kiedy zresztą to szef delegacji wybiera reprezentanta?! Skąd pomysł, że będą preselekcje skoro podczas poprzedniej kadencji Dobrowolskiego był dwa razy wybór wewnętrzny. Oczywiście życzę sobie i Tobie, żebym się mylił, ale zdążyliśmy zapomnieć z jakim reżimem i nepotyzmem się mierzymy.

Daniell lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 05, 2021 7:43 pm
Dawid napisał:Od kiedy zresztą to szef delegacji wybiera reprezentanta?!

Nie wybiera w sensie bezpośrednim, ale ma duży wpływ na wybór. Myślę, że TVP tradycyjnie zacznie myśleć coś w tym temacie po nowym roku, najpierw skupią się na Opolu, a następnie na Eurowizji Junior, a że ta będzie w tym roku późno to raczej nie ma wątpliwości co do jakiś oficjalnych komunikatów przed nowym rokiem. Na szczęście ten czas umilą nam sanmaryńskie preselekcje oraz FiK.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 05, 2021 7:48 pm
Jeżeli taka będzie kolejność działań i Eurowizją znów zajmą się w styczniu, to tym bardziej nie ma co myśleć o tym, że ktoś poważny zainteresuje się Konkursem. Zostaniemy z randomem z The Voice/Opola, ewentualnie rozpoznawalną osobą wspierającą ***.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 05, 2021 7:53 pm
Dawid napisał:Jeżeli taka będzie kolejność działań i Eurowizją znów zajmą się w styczniu, to tym bardziej nie ma co myśleć o tym, że ktoś poważny zainteresuje się Konkursem. Zostaniemy z randomem z The Voice/Opola, ewentualnie rozpoznawalną osobą wspierającą ***.

W Pablossonie nasza nadzieja! Modlitwa Lol
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 05, 2021 10:00 pm
Yngwie napisał:W Pablossonie nasza nadzieja! Modlitwa Lol

A może duet Pablosson & Olaf Bressa? xd

Yngwie / admin and Aleks lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Pon Cze 07, 2021 6:51 pm
Yngwie piękna grafika ale brak w niej czołowej corocznej (od ponad 10 lat) postaci dyskusji jest skandaliczny! Szeroki uśmiech

Świeża opinia z 05.06.2021 ↓↓↓

Yngwie / admin, Skrzeczek and Fenistil lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Pon Cze 07, 2021 7:53 pm
Wilk napisał:Yngwie piękna grafika ale brak w niej czołowej corocznej (od ponad 10 lat) postaci dyskusji jest skandaliczny! Szeroki uśmiech

z Dodą to już było tyle plotek i różnych około-eurowizyjnych akcji, że przestałem po prostu ją uznawać za poważną kandydatkę na Eurowizję, ale oczywiście byłoby super jakby chciała naprawdę pojechać, ma kawał głosu i doświadczenie sceniczne, na pewno zrobiłaby świetne show - wywnioskowałem po tym filmiku że jej wymagania nie są jakieś wygórowane, własna ekipa? to chyba tylko i wyłącznie na plus, HoD i Dobrowolski mieliby nawet mniej roboty i cenne doświadczenie przy współpracy z zespołem Dody, zresztą wydaje mi się że Donatan w 2014 też przejął wszystkie role w Kopenhadze i sam ze swoją ekipą reżyserowali występ Słowianek i wszystkim wyszło to na dobre i nikt nie miał do nikogo pretensji. Super pomysł z takim mini finałem narodowym, dwie piosenki to już wybór. Jestem za.

Wilk lubi ten post

DarthTyranus
DarthTyranus
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 1

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Pon Cze 07, 2021 9:27 pm
Ciężko powiedzieć, skoro rytmiczny, taneczny kawałek The Ride nie dał rady to może TVP zdecyduje się na powrót ballad? albo coś w stylu trochę pop trochę ballada. Faworyci? Krystian Ochman wokalista coś w stylu Gjon's Tears, bardzo ciekawa barwa glosu.

Sylwia Grzeszczak? Nigdy nie powiedziała nie. Dobrym utworem i swoim głosem może zawojować dobre miejsce dla naszego kraju.

Natalia Szroeder? Bardzo przyjemna barwa glosu, a do tego jej głos jest charakterystyczny i bardzo silny, może dać radę z ballada, a może i dać radę z dobrym rytmicznym kawałkiem pop.

No i co jeszcze zostaje? Lanberry? W końcu współautorka Anyone I want to be czy Superhero, więc stworzyć coś dobrego może, a śpiewa całkiem solidnie.

No i zostaje opcja showmanki w postaci Dody, coś w stylu Eleni Foureiro to też potrafi się sprzedać, ale czy ona by chciała i czy stacja by na nią postawiła? To już inna kwestia. I na tym póki co kończą się "poważniejsi artyści" w naszym kraju, którzy mają jakiekolwiek chęci i mogliby coś zdziałać na ESC

Yngwie / admin lubi ten post

Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Wto Cze 08, 2021 5:11 pm
Plotki chodzą takie, że delegacja polska chciałaby  wysłać jakąś alternatywę na Eurowizję 2022, ale to i tak zależy wszystko od władz TVP. Mówił o tym Maciej Błażewicz na jednym ze swoich lajwów (z Dziennika Eurowizyjnego). Uważam, że to byłby całkiem niezły pomysł. Ostatnie lata pokazują, że aby odnieść sukces na Eurowizji i znaleźć na najwyższych miejscach trzeba wysłać coś bardzo nieeurowizyjnego. Ile można tego oklepanego popu wysyłać?


Ostatnio zmieniony przez Nela_30 dnia Wto Cze 08, 2021 5:18 pm, w całości zmieniany 1 raz

Yngwie / admin and vestmann lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Wto Cze 08, 2021 5:14 pm
Krystian Ochman dobrze przekazuje emocje na scenie i nie potrzebuje do tego wyreżyserowanych ruchów z którymi Gjon nieco przesadził, naturalnie że bierzemy Krystiana za potencjalnego reprezentanta w końcu jest to aktualny zwycięzca VoP. Z drugiej strony jest Alicja Szemplińska, której eurowizyjna szansa została odebrana, czy Alicja ma w planach wydanie płyty? jeśli chociaż jedna piosenka będzie dobra to wysłałbym ją do Włoch w ciemno. Lanberry tworzy fajne radiówki, dobre na rynek polski, myślę że Eurowizja pozwoliłaby się jej wybić z tej strefy kompozytorskiej i w końcu zaistniała by szerzej jako solistka. Natalia Szroeder ma również ostatnio dobrą passę, zapowiedziała w tym roku nową płytę (singiel promujący Powinnam? to wg. mnie jej najlpepsza pisoenka) jeśli ukarze się przed 1 września to nie ma szans, że w ogóle myśli o Eurowizji. Wokół eurowizji cały czas kręci się Roksana Węgiel oraz Cleo, je też trzeba wziąć pod uwagę, zwłaszcza że obie zdają się mieć "dobre" relacje z TVP.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob Cze 12, 2021 10:42 am
W związku z tym, że Kurski został ponownie wybrany na prezesa TVP.

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,27183725,tvp-broni-sie-przed-ujawnieniem-kto-wyslal-brzozowskiego-na.html

Jeżeli w przyszłym roku pójdziemy tą samą drogą:
Okoliczności wyjazdu Norberta Dudziuka na tegoroczną Eurowizję owiane są aurą tajemnicy.

Jeżeli jednak ktoś sensowny i zrobi akceptowalny wynik:
Tak, to była moja decyzja! Mam nadzieję, że sukces na Eurowizji zjednoczy wszystkich Polaków. Według niezależnych badań, finał obejrzało aż 13 milionów osób!

Dawid, Skrzeczek, Fenistil, Sebek, Aleks and CB93 lubią ten post

Sponsored content

Eurowizja 2022 kto z Polski? Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach