Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sro 10 Lis 2021 - 0:05
Kontynuacja "Agnieszki" od Łez Adama Konkola może trafić do selekcji na Eurowizję. Sam zainteresowany to potwierdził.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sro 10 Lis 2021 - 15:57
@Poland ja już nie ogarniam tego zespołu, kiedyś liderką grupy po Wyszkoni była żona Gromeego (Sara Chmiel), teraz jakiś Konkol... dlaczego oni po prostu nie założą własnego zespołu z własną nazwą?! -_-"

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob 13 Lis 2021 - 8:36
Oto co mówią karty moje i znajomej Uśmiech

Kogo TVP wybierze na reprezentanta Polski na konkurs Eurowizji 2022?

W kartach pojawił mi się mężczyzna, który już ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku. To będzie ktoś (raczej) znany, twardo stąpający po ziemi i może być spod znaku BYKA (ale nie bierzcie tego za pewnik). Bardzo możliwe, że ta osoba już miała jakiś związek z Eurowizją. Mogła już brać udział w tym konkursie, albo w preselekcjach, ale nie zdobyła wtedy uznania. Jaką piosenkę ta osoba przygotuje? To będzie utwór o miłości bądź o emocjach. Możemy się spodziewać jakiegoś popisu wokalnego. Piosenka będzie dość poważna i dojrzale zaśpiewana.

To kolejna wróżba mojej znajomej


No więc tak. Mnie wychodzi, że to będzie raczej para albo grupa. Może to być ktoś, kto miał jakieś niepowodzenia wcześniej ale teraz coś zostało zmienione i jest to przedstawione jako nowy zespół. Czyli na przykład jedna osoba już kiedyś brała udział i nic z tego nie wyszło więc teraz będzie jako część grupy albo duet. Ta osoba to ktoś bardzo ambitny i nastawiony na sukces za wszelką cenę. A piosenka moim zdaniem będzie o nauce? Może o szkole życia, coś w tym guście. Z perspektywy osoby młodej i nie mającej wiedzy, ale z wielką chęcią i determinacją żeby coś osiągnąć.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Pią 19 Lis 2021 - 17:39
Pierwsze źródło a potem całe internety zawalone łącznie z super expressem który już oznajmił że na festiwalowej scenie wystąpi Daria Marcinkowska.
link
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob 20 Lis 2021 - 16:21
tak, na plotku też było info, że Daria jedzie do Turynu, bo napisała o jakieś wycieczce do Włoch na instagramie. Już pominę info, że według tego portalu na Eurowizję chciała bardzo jechać Roksana Węgiel... a przecież wszyscy wiemy, że wielokrotnie to dementowała - taki jest właśnie poziom tych "sensacji".


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Sob 20 Lis 2021 - 18:43, w całości zmieniany 1 raz

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob 20 Lis 2021 - 16:49
Z drugiej strony w tym roku portale te trafiły z Brzozowskim. Jeżeli chodzi o Darię to z tego co wiem wysłała zgłoszenie (z piosenką „Paranoia" ale w przeciwieństwie do Łez z racji wytwórni nie chce się z tym publicznie ogłaszać.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Sob 20 Lis 2021 - 22:53
Nabór do wewnętrznych Krajowych Eliminacji :spoland:  Polski na 66 Konkurs Piosenki Eurowizji - Turyn 2022 dokładnie 53 minuty temu bo o 22:00 został właśnie zakończony!

Yngwie / admin lubi ten post

Domin0s
Domin0s
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 20

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Wto 4 Sty 2022 - 19:12
mam wrażenie że pojedzie ta kontynuacja łez albo Daria chociaż modle się aby było inaczej bo raczej finału nie wróże
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Wto 4 Sty 2022 - 19:35
Spodziewałbym się Darii. TVP ewidentnie czuje mięte do „Paranoi" skoro wstawiło ją po raz trzeci na swój kanał Youtube.
Sponsored content

Eurowizja 2022 kto z Polski? - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2022 kto z Polski?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach