Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
CB93
Yngwie / admin
Daniell
Fenistil
KarolStark
Dastame
Morison
Dawid
Liver
Xytros
Łosoś
15 posters
Go down
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 9 Sie - 23:49
Mam pytanie oczywiście nie pierwszy raz byłaby pokrzywdzona moja propozycja dlaczego skoro w jednym półfinale głosowało 13 państw w drugim 12 to z tego gdzie było 13 do finału nie mogło awansować 7 utworów. Przecież gdyby nie to, że tym 13 jest automatyczny finalista tak by było. Poza tym przy takiej skromnej ilości uczestników uważam osobiście, że powinny być rozgrywane tylko finały. Bo szczerze powiedziawszy głosowanie na 3-4 ciekawe utwory w półfinale i 6, które jest mniejszym złem robi się coraz bardziej bezcelowe.

Aleks lubi ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Wto 10 Sie - 0:18
Szymek79 napisał:Mam pytanie oczywiście nie pierwszy raz byłaby pokrzywdzona moja propozycja dlaczego skoro w jednym półfinale głosowało 13 państw w drugim 12 to z tego gdzie było 13 do finału nie mogło awansować 7 utworów. Przecież gdyby nie to, że tym 13 jest automatyczny finalista tak by było.

Automatyczny finalista nie jest uczestnikiem półfinału - jest jedynie osobą głosującą w nim, dlatego nie stanowi on znaczenia przy ustalaniu ilości awansujących państw. Wyjątek następuje w przypadku edycji anonimowej, gdzie sztucznie zwiększa się ilość awansujących państw, aby nie było jasne, gdzie znajduje się automatyczny finalista. Choć przyznaję, że tą kwestię należy uregulować w regulaminie niezwłocznie, gdy tylko wrócę z urlopu.

Stosowny punkt regulaminu co do ilości awansujących państw:

4.2b) jeśli liczba uczestników będzie wynosiła co najmniej 21 odbędą 2 półfinały z „eurowizyjnym” systemem głosowania na każdym etapie. Do finału awansuje połowa uczestników półfinału (w przypadku nieparzystej liczby uczestników półfinału, liczba jest zaokrąglana w górę) i bezpośrednio zwycięzca poprzedniej edycji.

Szymek79 napisał:Poza tym przy takiej skromnej ilości uczestników uważam osobiście, że powinny być rozgrywane tylko finały. Bo szczerze powiedziawszy głosowanie na 3-4 ciekawe utwory w półfinale i 6, które jest mniejszym złem robi się coraz bardziej bezcelowe.

Do tej pory dążyliśmy do tego, żeby za wszelką cenę rozgrywane były półfinały, które umożliwiają wstępną selekcję piosenek przed finałową batalią - ewentualna zmiana w tej materii mogłaby zajść dopiero w kolejnej serii, dlatego mogę jedynie zaprosić do aktywnego uczestnictwa w dyskusji na temat VI serii, która odbędzie się zapewne za kilka miesięcy. Wink

W przypadku jakichkolwiek innych pytań co do kwestii regulaminowych, serdecznie zapraszam do zadawania ich w którymkolwiek wątku dotyczącym V serii PdF (ogólna dyskusja albo rozpiska edycji), bądź poprzez wiadomość prywatną do któregokolwiek z organizatorów. Uśmiech

Dawid, Liver, Fenistil and xclolka lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Wto 10 Sie - 22:06
Naprawdę super winner WYNIKI - Page 3 1f44d, wielkie gratulacje dla mojej siostry @KarolStark. Oby serwowała nam jeszcze więcej tego rodzaju ARTU. Dziękuję @Drover za gust w semi.  WYNIKI - Page 3 1f48b

KarolStark and Fenistil lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Wto 10 Sie - 22:32
Dziękuje za wszystkie głosy na Francję. I gratuluję Karol, zasłużenie wygrałeś

KarolStark lubi ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Gru - 13:16
xd hahah
Sponsored content

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach