Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+10
Aleks
KarolStark
Liver
Xytros
Dawid
CB93
Szymek79
Fenistil
Daniell
Łosoś
14 posters
Go down
avatar
Xytros
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 70
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Warsaw

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 29 Sie - 13:40
Gratulacje serdecznie @Aleks za wygraną Szeroki uśmiech piosenka oczywiście mi znana i lubiana, więc tym bardziej tylko pozostaje się cieszyć z tego wyniku.
Drugie miejsce również wyśmienite dla :unitedkingdom: Wielkiej Brytanii, nie pamiętam, kiedy dany utwór zrobił na mnie tak piorunujące wrażenie, jak ten, będę często wracał do tej perełki. Zawstydzony
I oczywiście :lux: Luksemburg, piosenka w gatunku bardzo lubianym i szanowanym przeze mnie, również miłe urozmaicenie, że dla takich podium może się znaleźć. Uśmiech

Ze swojej strony dziękuje za wysokie 7 miejsce i to jeszcze z jedną z cięższych piosenek, cieszę się, że niektórym spodobała się moja propozycja.
Śliczne podziękowania za 12 kieruje do @CB93  Całus,  o której nawet bym nie śnił xD i dla całej reszty, którzy również dołożyli swoją cegiełkę większą czy mniejszą. Cmok

Przemek, Aleks, CB93 and Traveler lubią ten post

Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 29 Sie - 18:54
Gratulacje dla sis :ukraine: Aleks Całus  Chociaż nie była to zdecydowanie moja ulubiona piosenka finału, to nie mogę też specjalnie narzekać; krajowy język i artystyczna dziwność są zawsze na plus. W pdf było już wiele gorszych zwycięzców xD

Reszta wyników całkiem ok, chociaż Rosja i Holandia powinny znaleźć się wyżej, przynajmniej o kilka oczek. Nie spodziewałem się takiego sukcesu Luksemburga, fajna odmiana.

Xytros napisał:Drugie miejsce również wyśmienite dla :unitedkingdom: Wielkiej Brytanii, nie pamiętam, kiedy dany utwór zrobił na mnie tak piorunujące wrażenie, jak ten, będę często wracał do tej perełki. Zawstydzony
Tego typu komentarze zawsze cieszą najbardziej! Dwunastka od ciebie była największą niespodzianką Skromny

Dzięki za wszystkie głosy - te większe lub mniejsze. Miło jest wrócić na podium Uśmiech

Fenistil, Aleks and Xytros lubią ten post

Traveler
Traveler
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 118
Płeć : Female

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 29 Sie - 21:01
Serdeczne gratulacje  @Aleks  Uśmiech

Swoim wynikiem jestem niesamowicie zaskoczona Całus Nie spodziewałam się podium, a do tego w tak zacnym towarzystwie :ukraine: :unitedkingdom:. Niezmiernie się cieszę, że The Place We Used To Call Home przypadło Wam do gustu. Dziękuję z całego serduszka Serce za każdy przyznany punkt Całus

Zatem teraz kierunek wschód Szeroki uśmiech

Przemek, Liver, Fenistil, Aleks, CB93 and Xytros lubią ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 344
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 29 Sie - 23:08
Wspaniały zwycięzca Serce Chyba dawno nie poznałem w PdF piosenki, która tak bardzo skradłaby mi serce. Dzięki @Aleks
Pozostałe wyniki, raczej bez większych zarzutów, chociaż nie obraziłbym się gdyby :germany: Niemcy i :hungary: Węgry znalazły się nieco wyżej.

Rezultat :austria: Austrii spodziewany, choć nieco rozczarowujący jest wynik punktowy. Sam bardzo lubię "Dandelion Crown", ale wiem, że nie jest to utwór który od razu przykuwa uwagę, i na tle stawki może brzmieć nieco 'amatorsko'. Ale i tak nie żałuję wyboru Uśmiech

Fenistil, Aleks and Xytros lubią ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 31 Sie - 20:47
Gratulacje @Aleks!

Dziękuję za wszystkie punkty dla Kazachstanu. Całus
z piosenek, które mi się mocno wkręciły: :germany: :armenia: :unitedkingdom: :france:

Aleks and CB93 lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach