Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
Dastame
Łosoś
iguś
Aleks
Aro
Poland
Morison
Skrzeczek
Drover
Liver
Fenistil
15 posters
Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob Kwi 13, 2019 10:07 pm
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:

















:sportugal: PORTUGALIA
















:snetherlands: HOLANDIA


















:sarmenia: ARMENIA


















:saustralia: AUSTRALIA



















:sgermany: NIEMCY


















:sfrance: FRANCJA




















:sfinland: FINLANDIA



DO FINAŁU NIE PRZESZLI:

08. :sdenmark: DANIA: Buslav - Burning Low (60 pkt.)
09. :sbelarus: BIAŁORUŚ: My3 - Tęcza (54 pkt.)
10. :scroatia: CHORWACJA: Andrzej Grabowski - Kwestia miesiąca (52 pkt.)
11. :sgeorgia: GRUZJA: Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia (48 pkt.)
12. :spoland: POLSKA: barshxhq x PLC - Bella Ciao (41 pkt.)
13. :sitaly: WŁOCHY: Męskie Granie 2018 - Początek (38 pkt.)
________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:

















:sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA




















:sspain: HISZPANIA



















:siceland: ISLANDIA


















:sliechtenstein: LIECHTENSTEIN




















:ssweden: SZWECJA




















:sukraine: UKRAINA























:sisrael: IZRAEL


DO FINAŁU NIE PRZESZLI:

08. :srussia: ROSJA: Ifi Ude feat. RAU - Wielkomiejski Smutek (54 pkt.)
09. :sestonia: ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą (52 pkt.)
10. :sgreece: GRECJA: Marysia Starosta - Sama (46 pkt.)
11. :sireland: IRLANDIA: Fisz Emade Tworzywo feat. Justyna Święs - Pył (40 pkt.)
12. :snorway: NORWEGIA: Closterkeller - Dlaczego noszę broń (35 pkt.)
13. :sczech: CZECHY: Marcelina - Tańcz (34 pkt.)
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Kwi 13, 2019 11:09 pm
Jak to "Tańcz" ostatnie w półfinale? Ja się na to nie zgadzam. A moje miejsce rozumiem, spodziewałam się tego ale i tak miło, że komuś Fisz Emade się spodobało
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 12:01 am
W pierwszym półfinale wyniki uznaję za dobre. Co prawda :poland: Polskę i :croatia: Chorwację bardzo chciałem zobaczyć w finale, ale ich awansu i tak realnie nie oczekiwałem. Trochę szkoda, że :belarus: Białorusi się nie udało, bo naprawdę niewiele zabrakło, a bardzo to było sympatyczne. Uśmiech Najważniejsze jednak, że dalej w grze jest pewna perełka, o której losy w konkursie mocno drżałem. Ja natomiast zanotowałem z :netherlands: Holandią drugi z rzędu awans, co w KP ani razu nie miało miejsca, a tu udało się od razu. Wink Dzięki za głosy dla moich Suk!

Drugi półfinał pod względem wyników wypada dużo gorzej, bo doły grzeją dwa utwory z mojego top 3 tej edycji - :ireland: Irlandia i :czech: Czechy. Nie powiedziałbym jednak, że jestem z tym półfinałem wystarczająco osłuchany, więc tutejszych finalistów też na pewno jeszcze nie skreślam z walki o moje wysokie punkty.

EDIT: I zapomniałbym wspomnieć o awansie :liechtenstein: Liechtensteinu. Mocno mnie to zaskoczyło i na pewno było bardzo pozytywnym aspektem tych wyników. Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Fenistil dnia Nie Kwi 14, 2019 9:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 12:54 am
Norwegia zdecydowanie za nisko, ale cóż? Szeroki uśmiech Kilka innych rzeczy w wynikach można pewnie zmienić, chociaż byłyby to plastyczne zmiany, ponieważ cała edycja jest "na jedno kopyto". Zaskoczyło mnie ostatnie miejsce Włoch, równie niska pozycja Gruzji i to że Białoruś powalczyła :P

Dzięki za awans, fajnie że wystawienie charakterystycznego utworu opłaciło się Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 1:07 am
Mało było, a prawie zająłbym ostatnie miejsce. :P Jednak w ogóle nie nastawiałem się na awans w tej edycji, po prostu zgłosiłem to, co mi się podoba ze świadomością, że może bardzo sflopić. Patrząc na komentarze cieszę się, że jednak znalazło się trochę osób, którym moja propozycja przypadła do gustu i że mogłem się nią z wami podzielić. Szeroki uśmiech Poziom jest moim zdaniem niestety słaby, ale wyniki na szczęście całkiem znośne. "Pył" (!) i "Sama" zdecydowanie zasłużyły na awans, ale reszty jakoś nie jest mi szkoda. Zasłużone ostatnie miejsce dla Włoch. Lol

Powodzenia dla wszystkich finalistów! Wink

edit: Podczas wyników nie miałem czasu i tak tylko zerkałem, ale zauważyłem porównania do Agnieszki Chylińskiej (:suspect:). Nie rozumiem z czego one wynikały, ale zupełnie nietrafne i wręcz obrażające Anję. Anja to Anja, Agnieszka to Agnieszka. Są zupełnie różne i mają różne style. Zdaję sobie sprawę, że pewnie mieliście na myśli wczesną twórczość Chylińskiej (bo twory typu "Królowa łez" czy "Nie mogę cię zapomnieć" to typowy mainstreamowy popik), ale nadal nie. Try again.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 1:26 am
Z I półfinału szkoda nieco :croatia: Chorwacji i :belarus: Białorusi. :italy: Włochom nie dałbym ostatniego miejsca mimo wszystko, chociaż powiedzmy, że był to znacząco zbyt oczywisty wybór piosenki.

W II półfinale pozytywnie zaskoczył awans :liechtenstein: Liechtensteinu. Nie mam pojęcia, jak :czech: Czechy znalazły się na ostatniej pozycji. To był utwór na awans.

Ze swojej strony dziękuję za aw... to, że wszyscy zagłosowali i fajnie, że większość moich faworytów jest dalej w grze Szeroki uśmiech.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 10:48 am
Chciałbym podziękować za awans Szeroki uśmiech już myślałem na końcu, że szykuję się powtórka z pierwszej edycji :oops:

Wyniki w moim półfinale, faworyci dalej w grze, tylko szkoda mi :belarus: Białorusi, mimo, że na codzień nie słucham takich sweet songów, to tak jakoś miło się wyróżniała na tle reszty, no i z :georgia: Gruzją lekki smutek, choć jednak i tak lepiej wypadła, niż wcześniej.

Drugiego półfinału jeszcze nie znam.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 11:33 am
Wyniki umiarkowanie mi się podobają - z obu awansowało 5/7 moich faworytów, liczyłem, że :belarus: na hajpie z legendarnych preselekcji będzie kontynuować triumfalną ścieżkę i wielu uwierzy, że w finale może namieszać, moim osobistym skandalem jest tak niskie miejsce :poland:, na plus to, że chyba bardziej lubicie hip hip od disco polo Szeroki uśmiech Cieszy natomiast awans :finland:, któremu należało się już w poprzedniej edycji, a tym razem też musiał czekać do samego końca.

W drugim semi moi faworyci, czyli :russia: i :estonia: byli bardzo blisko, pewnie miejsca 4-9 dzieliły jakieś śmieszne różnice punktowe, w I edycji również bardzo ceniłem wasze wybory i mam nadzieję, że jednorazowa wpadka nie zrazi was do szukania kłaliti songów na przyszłość.
No i oczywiście wielkie dzięki za awans ❤️
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 11:36 am
Jestem mocno zaskoczony (i to negatywnie) brakiem awansu Białorusi do finału. Nie dałoby się wprowadzić jakiejś dzikiej karty?
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 12:28 pm
Dzięki za awans Serce Jednak wyniki pierwszego półfinału nie są dla mnie zbyt zadowalające. Jestem szczególnie zawiedziony pozycjami :denmark: Danii i :poland: Polski. I ile spodziewałem się, że Bella Ciao może nie awansować, do jednak przedostatnie miejsce to jakiś nieśmieszny żart. Za to Danię obstawiałem jako pewniaka do finału.

Drugi półfinał średnio znam, ale na pewno dałbym wyżej :czech: Czechy i :ireland: Irlandię. Cóż, szkoda, że tak się to wszystko potoczyło.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 2:22 pm
Osobisty brak awansu przyjmuję z pokorą - bardzo dziękuję za każdy punkt oddany na utwór "Sama". Uśmiech

W I półfinale :belarus: Białoruś, :croatia: Chorwacja, :georgia: Gruzja i :poland: Polska to dla mnie utwory do finału, ale rozumiem, że w tym półfinale poziom był wysoki, a poza tym każdemu podoba się co innego. Wink

W II półfinale :russia: Rosja powinna awansować, a :norway: Norwegia z pewnością powinna być wyżej. Uśmiech

Powodzenia wszystkim finalistom! Szeroki uśmiech
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 5:21 pm
Bardzo mocno dziękuję za awansik. Serce
Wyniki 1 semi naprawdę fantastyczne, żaden finalista mi nie wadzi. Szkoda jedynie trochę :denmark: Danii.
2 semi jeszcze nie znam za dobrze, ale ostatnie miejsce :czech: Czech to negatywne zaskoczenie. ;o
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 6:06 pm
Cieszy mnie, że skoro już zaliczyłem flopa to w mocniejszym półfinale i edycji, o której chcę szybko zapomnieć xD Reszta wyników dla mnie słaba :georgia: :norway: :belarus: (Przy ostatnim to chyba z zazdrości homofoby nie głosowaliście) (*)
No ale jeszcze jest szansa na fajnego wina

Powodzenia ^^
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Kwi 14, 2019 7:21 pm
Dobre wyniki, aczkolwiek nw czuje zażenowanie jakieś, brakiem bosskiej :belarus: Białorusi  Wink  Według mnie zdecydowanie wyróżniał się max ten utwór w tej beznadziejnej edycji, nie tylko jakością ale też i emocjami. Do tego jeszcze :poland: Polska powinna znaleźć się wyżej. Co do reszty I semi, wyniki chyba ok, choć dwa państwa bym wymienił.

W II semi wyniki też całkiem, choć szkoda max jednego utworu, który zasługiwał na awans. Na pewno zaskoczony pozytywnie jestem awansem :liechtenstein: Liechtensteinu, co jest sporą niespodzianką. Gratulacje Serce

Dzięki za wszystkie punkty. Uśmiech Dla mnie to całkiem dobry wynik, zważywszy na to, że od początku skazywałem tą edycję na straty. Max jeszcze raz dziękuje i życzę finalistom powodzenia Wink
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto Kwi 16, 2019 1:18 pm
Dzięki za awans i za wszystkie punkty oddane na :sweden: Szwecję! Serce

W I semi wyniki są całkiem w porządku.
Łosoś napisał:Dobre wyniki, aczkolwiek nw czuje zażenowanie jakieś, brakiem bosskiej :belarus: Białorusi  Wink
^
W dodatku :poland: Polska znalazła się zdecydowanie za nisko!

Tak kolorowo jednak nie jest według mnie w II półfinale. Ostatnie miejsce :czech: Czech to jakiś nieśmieszny żart. Ta propozycja zasługiwała na Top5 finału. Szkoda, że w finale zabrakło miejsca dla :russia: Rosji i :estonia: Estonii. Mimo tego jednak wszyscy finaliści są dla mnie na plus.

Powodzenia dla wszystkich finalistów!
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach