Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

+19
KrystianESC
Luna
KarolStark
Aleks
mercator
rafalll
Dastame
Skrzeczek
Wilk
Łosoś
Drover
Poland
Dawid
anyone
lepik
Versus
vestmann
CB93
Yngwie / admin
23 posters
Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Pią 17 Gru - 23:35
Chyba wraz z ogłoszeniem Sylwestrowym dostaliśmy pewne wskazówki od TVP:https://centruminformacji.tvp.pl/57504192/sylwester-marzen-z-dwojka-wraca-do-zakopanego
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Wto 21 Gru - 16:13
Kiedy wreszcie ogłoszą Pa-pa-paranoja?
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Wto 21 Gru - 19:56
Dawid napisał:Kiedy wreszcie ogłoszą Pa-pa-paranoja?

Oby nigdy...

Yngwie / admin, KarolStark and Aleks lubią ten post

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Wto 28 Gru - 19:14
Reprezentanta Polski poznamy dopiero 15 stycznia!
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Wto 28 Gru - 19:34
Podobno bardzo duże zainteresowanie, jeśli tego 15 stycznia ogłoszą Darię z Paranoją to ja już nawet nie mam słów na ten proces selekcyjny. Mam nadzieję, że nas pozytywnie zaskoczą.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

vestmann lubi ten post

avatar
Versus
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 16
Płeć : Male

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Wto 28 Gru - 21:57
W ramach czekania na ogłoszenie reprezentanta(-tkę) kilka niepotwierdzonych  zgłoszeń utworów za escforum.net a informacje o nich pochodzą z kolejnych niepewnych źródeł


Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Wto 28 Gru - 22:14
To pierwsze jest ode mnie - materiał znalazłem na grupie "Eurovision Song Contest - Fans Club" będącej na Facebooku.

Versus lubi ten post

avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Sro 29 Gru - 13:18
Jakoś od dwóch lat moim running gagiem wśród znajomych choć odrobinę orientujących się w Eurowizji jest wysyłanie Jessiki Jean na Eurowizję: zaprzyjaźniona z TVP, współpracuje z niemal kultowym nad Wisłą DJ'em, śliczna dziewczyna, pachnie Zachodem. Będę trzymał kciuki i tym razem.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Sro 29 Gru - 22:09
nie wiem czy było, podobno Ochman zgłosił do selekcji (albo został zaproszony) angielską wersję "Gdzie Iść?"


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Czw 13 Sty - 0:59
>>>HOT NEWS TUTAJ<<<

wow byłoby mega
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Czw 13 Sty - 1:38
yaaas czk na bosskie pre w holu z uczestnikami zjezdzającymi windą na występ oraz rafałkiem prowadzącym wjeżdżającym na scene swoim autem z jaka to melody....całość dopełni interval z tanczącą ida nowakowską oraz wywiad z kurskim po finale pre. warsaw 2023

.....................................


Polska w Eurowizji 2022 Laura-poldvere-laura

CB93 lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Czw 13 Sty - 14:15
Żebyście się nie zdziwili jak to holfestivalen będzie najlepszym w historii, liczę na bopa od Pablossona!

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Czw 13 Sty - 17:29
Według infomacji z Dziennik-Eurowizyjny.pl, potwierdzonych z kilku niezależnych źródeł, 18 lub 19 lutego odbędą się... pełnoprawne :poland: Krajowe Eliminacje.. Szok i niedowierzanie. Jeżeli myśleliśmy, że porażka z RAFAŁem to był już absolutny szczyt niekompetencji TVP to tym razem dostajemy finał robiony na ostatnią chwilę, za zamkniętymi drzwiami i w nieznanych okolicznościach. Serce 4

vestmann and Sebek lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Czw 13 Sty - 17:42
Tymczasem Dodu znowu sobie robi wszystkich w balona

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Czw 13 Sty - 19:00
Dawid napisał:Według infomacji z Dziennik-Eurowizyjny.pl, potwierdzonych z kilku niezależnych źródeł, 18 lub 19 lutego odbędą się... pełnoprawne :poland: Krajowe Eliminacje.. Szok i niedowierzanie. Jeżeli myśleliśmy, że porażka z RAFAŁem to był już absolutny szczyt niekompetencji TVP to tym razem dostajemy finał robiony na ostatnią chwilę, za zamkniętymi drzwiami i w nieznanych okolicznościach. Serce 4

i ja to po prostu KOCHAM co tu duzo muwic..

KarolStark lubi ten post

Sponsored content

Polska w Eurowizji 2022 Empty Re: POLSKA: Tu Bije Serce Europy 2022 (Krajowe Eliminacje)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach