Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away)

+14
Bluee
mercator
Morison
Dastame
magou
Fenistil
Yngwie / admin
CzerwonePaznokcie
Sebek
Drover
iguś
Skrzeczek
Kuba
Łosoś
18 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantom Finlandii?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 13%
2 - 25%
2 - 25%
0 - 0%
2 - 25%
1 - 12%
 
Wszystkich Głosów: 8
 
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away) - Page 2 Empty Re: FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away)

Wto Mar 05, 2019 12:27 pm
CzerwonePaznokcie napisał:A mi się podoba występ jako całość.
Fajnie się Darude kręci w klatce, nie jest nachalny, tancerka nie przeszkadza. Ta klatka jako visiual dobrze się prezentuje.
Wizualnie przyjemnie się to ogląda. Tak gdzieś sobie wyobrażam DJ występ na ESC (hmm, ekhmm Gromee). Jest to dla mnie spójne i z (prostym, bądź co bądź) pomysłem w przeciwieństwie do naszego zeszłorocznego występu.

Zgadzam się w 100% co do występu. Przyjemnie się ogląda i moim zdaniem ratuje tę przeciętną piosenkę i słaby wokal. Na ile to wystarczy nie wiem, ale Finlandia jak w zeszłym roku pewnie na granicy awansu.
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away) - Page 2 Empty Re: FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away)

Nie Mar 10, 2019 1:20 am
Irytujące powtarzane po stokroć jeden Look Away kojarzy mi się z imprezami za czasów gimnazjum w wiejskim klubie grającym muzykę techno. Tam przynajmniej jednak jakiś bicik sprawiał że się chciało potupać nogą. Tutaj od tego eurowizyjnego sofciku nie chce się nawet lewym uchem ruszyć. Tak się zastanawiam czy facet nie jedzie tylko przez swoją popularność. Bo jeśli jedzie ze względu na to że to była najlepsza piosenka w fińskich preselekcjach, to ja już zaczynam tęsknić za czasami kiedy w fińskich pre startowała Heli Kajo.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away) - Page 2 Empty Re: FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away)

Czw Mar 14, 2019 9:41 pm
Myślałem że Estonia jest przeciętna, trochę nijaka i powtarzalna ale Finlandia przebija ją pod tymi względami podwójnie, strasznie płytki kawałek, bez polotu, pomysłu i jakości, u mnie jedzie zdecydowanie na tym samym wózku co Norwegia. Dno.

0!
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away) - Page 2 Empty Re: FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away)

Pon Mar 25, 2019 9:01 am
Przez długi czas jedyny kontakt jaki miałem z "Look Away" to słuchanie fragmentów umieszczanych w topkach, recapach itp. Te kilka-kilkanaście sekund nie brzmiało tak źle jak się spodziewałem po opiniach, jednak nie zachęcało do przesłuchania całego utworu. Po przesłuchaniu całości, odnoszę wrażenie, że Finlandia za wszelką cenę chciała wpisać się w tegoroczny trend wysyłania mdłych, powtarzalnych propozycji. Wiele więcej powiedzieć o tym wyborze nie mogę - dopiero co skończyłem po raz drugi przesłuchiwać utwór i jedyny co pamiętam to Look Away powtarzane w nieskończoność... Już nawet zeszłoroczne "Monsters" było lepszym wyborem

3/12
Sponsored content

FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away) - Page 2 Empty Re: FINLANDIA: Darude feat. Sebastian Rejman (Look Away)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach