Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

[DOW] Skrzeczek - Let It Go (piosenka z filmu Kraina Lodu w 25 językach) Empty [DOW] Skrzeczek - Let It Go (piosenka z filmu Kraina Lodu w 25 językach)

Sob 8 Sty - 23:09
Cóż, może kogoś chociaż to nagranie rozbawi xDDD. Jeszcze ten mikrofon jakby sam się ściszał przy dłuższych wysokich dźwiękach, jakby brakło mi tchu bardziej, niż w rzeczywistości. Chyba coś tu z nim nie gra.

Mam duży sentyment tutaj, bo lubiłem sobie jakieś 6-8 lat temu śpiewać tę 25-językową wersję, choć nie wychodziło mi to dobrze, natomiast film Kraina Lodu w całości obejrzałem dopiero kilkanaście miesięcy temu. Natknąłem się przypadkiem na to połączenie różnych języków i jakoś ta idea mi się spodobała. Wykonując to nagranie, czuję się, jakbym w każdym języku był trochę inną osobą. Kolejność języków: angieslki, francuski, niemiecki, niderlandzki, chiński, szwedzki, japoński, hiszpański (Latynoamerykański), polski, węgierski, hiszpański (Europejski), kataloński, włoski, koreański, serbski, kantoński, portugalski, malajski, rosyjski, duński, bułgarski, norweski, tajski, francuski (Kanada), flamandzki.




Oryginalna wersja w 25 językach:

Dawid, Darka and Fenistil lubią ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach