Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

+40
Kuba
Versus
Łosoś
Nela_30
Yngwie / admin
Poland
Alpaka
pierniczek
Zaan Able
marjuz
Liver
Dawid
Skrzeczek
Sebek
iguś
Drover
Luna
Dastame
monkeyy
Contratiempo
Ilona
Iker
magou
Aleks
Bluee
Wilk
IgorBielak
Charmoiselle
Straciatelad
Justi
MaSza
simonwolfi
Fenistil
Finpo
Szafa
CzerwonePaznokcie
Cheb
Blue
Blue1998
fan
44 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś polskiej kompozycji?

1 - 7%
2 - 13%
6 - 40%
1 - 7%
0 - 0%
2 - 13%
1 - 7%
1 - 7%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sro 20 Lut 2019, 00:11
Radosny? Nie kojarzę, która z tych pięciu autorskich piosenek z płyty jest radosna.
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 15:48
Powiem szczerze, że dziewczyny znałam tylko z jednego coveru. Przesłuchałam raz czy dwa i więcej do niego nie wracałam. Już doszłam do siebie po ogłoszeniu reprezentanta i mogę coś napisać. Przyznam szczerze, że nie byłam zachwycona gdy okazało się, że to Tulia jedzie do Izraela. Wiemy, że to od wielu czynników zależy czy będzie sukces czy flop, ale ja bym dziewczyn nie skreślała na starcie. Moim faworytem jest piosenkaTrawnik i mam nadzieję,że to jest właśnie TA piosenka. Czy ktoś wie gdzie można odsłuchać wersję z Kasią?
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 16:20
Justi napisał:Powiem szczerze, że dziewczyny znałam tylko z jednego coveru. Przesłuchałam raz czy dwa i więcej do niego nie wracałam. Już doszłam do siebie po ogłoszeniu reprezentanta i mogę coś napisać. Przyznam szczerze, że nie byłam zachwycona gdy okazało się, że to Tulia jedzie do Izraela. Wiemy, że to od wielu czynników zależy czy będzie sukces czy flop, ale ja  bym dziewczyn nie skreślała na starcie. Moim faworytem jest piosenkaTrawnik i mam nadzieję,że to jest właśnie TA piosenka. Czy ktoś wie gdzie można odsłuchać wersję z Kasią?

Ja słuchałem na Tidalu pewnie też na Spotify jest.
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 19:49
Czyli jutro jednak nie dowiemy sie z jakim utworem Tulia pojedzie?
Konferencja TVP z udzialem Tulii w pierwszej polowie marca?
avatar
simonwolfi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 20:19
Ilona napisał:Czyli jutro jednak nie dowiemy sie z jakim utworem Tulia pojedzie?
Konferencja TVP z udzialem Tulii w pierwszej polowie marca?

Skąd takie informacje?
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 20:32
W Dzienniku Eurowizyjnym podano informację że konferencja Tulii odbędzie się w pierwszej połowie marca. To zaczyna być żenujące.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 20:54
Nie dość że musimy czekać, to jeszcze wiadomo że piosenka Tulii okaże się nudna i monotonna. Pierwszą piosenką autorstwa Tulowych z którą się zapoznałem, była piosenka Pali się, od razu piosenka mi nie podeszła i chciałem żeby coś innego zaprezentowały w Izraelu. Po przesłuchaniu innych piosenek stwierdziłem, że Pali się jednak jest najlepsza, czyli nie jest dobrze. Nie ma co się oszukiwać, twórczość Tulii to podobno połączenie tradycyjnej muzyki z nowoczesnymi brzmieniami; jednak tej nowoczesności jest za mało w ich piosenkach. Ponadto ich piosenki są bardzo monotonne i nudne, a Eurowizja odrzuca takie piosenki. Zresztą ich twórczość nikomu nie podoba się na tym forum. Pocieszamy się jedynie tym, że na zagranicznych forach, na razie Tulia jest dobrze odbierana, radzę poczekać jednak do ocen piosenki, której jeszcze nie znamy.
Ja to czarno widzę, w tym roku zaprezentujemy nudną i smutną piosenkę i polegniemy w półfinale. Nie podoba mi się też zagrywka TVP i Tulii. Skoro piosenka została już wybrana, to powinniśmy chociaż poznać tytuł, ponadto inni artyści którzy wysłali swoje piosenki do TVP, chcieliby też wiedzieć z czym przegrali...
avatar
simonwolfi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 21:05
[quote="mercator"] Zresztą ich twórczość nikomu nie podoba się na tym forum. Pocieszamy się jedynie tym, że na zagranicznych forach, na razie Tulia jest dobrze odbierana, radzę poczekać jednak do ocen piosenki, której jeszcze nie znamy. /quote]

Nikomu? Jesteś pewien? Bo mi się nawet podoba, więc nie generalizuj. Proponuję mniej dramatyzować.
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 21:05
Tak, dokladnie w dzienniku eurowizyjnym byla taka informacja. Dla mnie to jest tez żenujące, że non stop przekladane terminy. Czy TVP kiedykolwiek podejdzie do tego profesjonalnie? Czyli czekania ciąg dalszy.. Kolejne dwa-trzy tygodnie.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 21:13
W sumie mi się podobają ich covery piosenek Mettalicy czy Depeche Mode, ale nawet w tych coverach brakuje takiego przytupując, co powinno charakteryzować muzykę ludową. Za to ich autorskie piosenki są bardzo monotonne, no może poza Pali się, ale ta piosenka ma wiele innych wad. Po raz kolejny zamiast wysłać kogoś kto już kilka lat potrafi utrzymać się na rynku muzycznym, wysyłamy taki muzyczny meteor, który nie wiadomo jak długo się utrzyma. Jedyna nadzieją w tym że piosenka, którą usłyszymy w marcu, zostanie dopracowana na maksa...
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 21:14
Kompletnie nie rozumiem tej tajemniczości. Jakby nie można było po prostu podać tytułu. Przecież nie tworzą tej piosenki od podstaw. Chyba że zdają sobie sprawę że wybrana piosenka się nie nadaje i teraz zastanawiają się co z tym fantem zrobić.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 21:21
Moim zdaniem chcą już zaprezentować ostateczną wersję (wybranej piosenki) tj. dwujęzyczną (docelowo pewnie z teledyskiem). Co nie szkodzi, aby podać chociaż tytuł utworu. Prezes Kurski wracając do TVP stwierdził, że polskiego reprezentanta nie będą wybierać "sądy kapturowe" .. po dwóch latach mamy taki "sąd kapturowy" w postaci komisji i wyboru wewnętrznego, jakby tego było mało wszyscy mają gdzieś fanów oczekujących konkretnych informacji a nie jakiś szczątkowych, tajemniczych pomruków z Woronicza (co jeszcze bardziej irytuje).

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 22:55
Boooże żałosne... Co by się stało jakby podali tylko ten tytuł. Narazie bez teledysku i wersji z angielskim... I tak jakaś super piosenka to nie jest. Jeszcze się okaże, że to się tak opóźni, że jedni z ostatnich podamy piosenkę. A mieliśmy wszystko już wiedzieć początkowo 8 lutego XD. Jakie to żałosne. Miesiąc przesunięcia. To po co zapewniają co chwile...
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Czw 21 Lut 2019, 23:15
No właśnie. Tyle zamętu z powodu całkiem przeciętnej piosenki. Bo Tulia niestety innych nie ma. Przesluchalam sobie te piosenki, które mogą wchodzić w grę i żadna nie powaliła mnie na kolana.
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pią 22 Lut 2019, 00:24
Albooo dopiero piosenka jest w fazie produkcji i te szopki że to ta jedna z pięciu są bujdą
Sponsored content

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 6 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach