Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

+25
Wilk
Iker
Łosoś
Cheb
Skrzeczek
Dastame
Mrs.Nobody
Bluee
Yngwie / admin
Luna
Aro
Aleks
Finpo
marjuz
Morison
simonwolfi
KarolStark
Sebek
Fenistil
IgorBielak
iguś
monkeyy
Drover
Liver
CzerwonePaznokcie
29 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś słoweńskiemu duetowi?

8 - 40%
4 - 20%
3 - 15%
1 - 5%
0 - 0%
2 - 10%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 5%
1 - 5%
 
Wszystkich Głosów: 20
 
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Nie 17 Lut - 18:14
Nie będę udawał że mi się to podoba, dla mnie samo szeptanie do mikrofonu nie robi z piosenki arcydzieła. Choć lepsze tego typu utwory niż chorwackie skrzydełka. 4/12
Finpo
Finpo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 6
Płeć : Male
Skąd : Górny Śląsk

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Nie 17 Lut - 23:23
Totalny szok. Oczywiście na plus. Niby taki prosty kawałek, ona coś tam śpiewa, on pobrzdęka na tej gitarze, wciśnie coś na keyboardzie.... Nie wiem dokładnie co mnie urzekło ale nie mogę przestać słuchać :shock:  Brawo Słowenia!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Nie 17 Lut - 23:38
Stosunkowo dobry song, mogę go pochwalić za klimatyczność i nie mam w sumie za co go skrytykować... Jednak czuję, że Raiven została pokrzywdzona i to bardzo poważnie - oczekuję od :slovenia: RTVSLO, że w przyszłym roku zrezygnuje z EMA i wybierze Raiven wewnętrznie, jak dla mnie to jest jedyne słuszne rozwiązanie. Uśmiech

7/12
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Pon 18 Lut - 13:08
Ku mojemu zaskoczeniu Słowenia miała naprawdę w czym wybierać w tym roku. Chociaż muszę przyznać, że już od dwóch fragmentów dwie piosenki najbardziej przyciągnęły moją uwagę - Kaos, przy którym Raiven niestety nie wykorzystała potencjału scenicznego...

Oraz właśnie Sebi. Rozumiem doskonale głosy przeciwników, że nuda, że nic się nie dzieje itd... Ale ja kupuję ten klimat całkowicie. Trochę kojarzy mi się z początkową twórczością naszych The Dumpilngs. Tym samym Słowenia jest jednym z nielicznych krajów, które podwyższają poziom tegorocznego konkursu.
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Pon 18 Lut - 17:00
Dałam na razie 8 choć może podwyższę ocenę gdy mi się wkręci bardziej. Utwór bardzo w moim guście jednak szkoda, że ostatecznie się nie rozwija i przez całe 3 minuty brzmi identycznie. Występ był bardzo magiczny. Czekam teraz na wersję studyjną, bo chcę to wrzucić do odtwarzacza.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Pon 18 Lut - 17:16
Bardzo podoba mi się wybór Słowenii :sslovenia: (dużo bardziej podoba mi się od Kaos). Sebi przyciąga mnie do siebie jak Calm After The Storm jest w tym pewien rodzaj spokoju i faktycznie przy tym kawałku nie zasypiam lecz odpoczywam, cieszę się każdą sekundą. Takie utwory zyskują na większej scenie i przy dużej publiczności, jak dla mnie najlepsza słoweńska piosenka na Eurowizji od lat.  12/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
Bluee
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33
Płeć : Male

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Pon 18 Lut - 23:28
Szkoda Raiven bo jej utwór miał potencjał na Eurowizję wolałem w sumie ją ale Słowenia wybrała inaczej i w zasadzie jestem zadowolony z takiego wyboru. Utwór jest inny spokojny minimalistyczny i to naprawdę urzeka. Lubię takie utwory. Cieszy też fakt że Słowenia doceniła prostotę zamiast głośnej Raiven co pokazuje że nie trzeba być głośnym żeby być zauważonym. :P Trochę się obawiam że może to przepaść w Tel Awiwie z powodu dokładnie tego że będzie zbyt spokojne ale i tak jestem zadowolony z ich wyboru. 10/12
avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 50
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Pon 18 Lut - 23:38
Od pierwszego przesłuchania zakochałam się w tej piosence <3 Uwielbiam ten klimat, to mnie mega relaksuje w jakiś sposób Szeroki uśmiech No i jest w języku narodowym, a to dodatkowy plus Wink Dlatego mają u mnie 12 punktów w ankiecie Szeroki uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Mrs.Nobody dnia Wto 19 Lut - 17:03, w całości zmieniany 1 raz
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Wto 19 Lut - 14:58
Na początku dałem zero i totalnie nie rozumiałem zachwytów nad tym utworem. Nadal nie rozumiem, ale nie jest tak słaby jak sądziłem na początku. Instrumental szybko się wkręca, a dziewczyna śpiewa to z bardzo dobrym wyczuciem. Niestety nadal dla mnie te 3 minuty mnie w pewnym momencie zaczynają nudzić.
5/12
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Wto 19 Lut - 15:55
Niby to taki prosty utwór, ale zrobiony jakoś tak, że potrafi poruszyć. Świetna melodia z fajnie "dźwięczącymi dźwiękami" w tle i klimatem. Na ten moment najlepsza piosenka. Jest jakaś szansa na zdobycie mojego głosu. Życzę Słowenii powodzenia, nie jest pewne, czy do finału dadzą radę awansować z takim nagraniem.

Pierwsza dziesiątka tego sezonu,

Co do Raiven, Kaos również bardzo mi się podobał pomimo nietypowej dla mnie stylistyki, choć jednak Sebi moim zdaniem lepsze.
avatar
Cheb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Sro 20 Lut - 8:58
Dobry wybor, minimalistyczna piosrnka vez fajerwerkow, buduje na scenie nastroj. W koncu znowu slowenia wysyla cos konkretneho!!!++!!
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Sro 20 Lut - 18:46
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Czw 21 Lut - 21:25
Yngwie napisał:Bardzo podoba mi się wybór Słowenii :sslovenia: (dużo bardziej podoba mi się od Kaos). Sebi przyciąga mnie do siebie jak Calm After The Storm jest w tym pewien rodzaj spokoju i faktycznie przy tym kawałku nie zasypiam lecz odpoczywam, cieszę się każdą sekundą. Takie utwory zyskują na większej scenie i przy dużej publiczności, jak dla mnie najlepsza słoweńska piosenka na Eurowizji od lat.  12/12

Dobrze powiedziane. Nie mógłbym tego sam wysłowić lepiej Wink

Mogę dodać, że piosenka w przedziwny sposób pod względem klimatu i tempa przypomina mi "Say It Right" Nelly Furtado, a jest to jedna z moich ulubionych piosenek Nelly.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Pią 1 Mar - 23:59
marjuz napisał:Nie będę udawał że mi się to podoba, dla mnie samo szeptanie do mikrofonu nie robi z piosenki arcydzieła.[/b]
Dokładnie 100% takie samo zdanie mam, takie trochę to pitu, pitu, pitu, ciekawy jestem jaki osiągnie to wynik.
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Nie 3 Mar - 22:49
Piosenka bardzo prosta, prawie nic się tu nie dzieje, a jednak intryguje. Emocje są przekazane w taki delikatny, dziewczęcy sposób. Myślę, że Słowenia wejdzie do finału, o ile ludzie wysłuchają tej propozycji na spokojnie
Sponsored content

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach