Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji armeńskiej?

0 - 0%
1 - 25%
1 - 25%
0 - 0%
1 - 25%
1 - 25%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 4
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Empty ARMENIA: Rosa Linn (Snap)

Sob 19 Mar - 19:01
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]
Po rocznej przerwie spowodowanej działaniami wojennymi :armenia: Armenia powraca na scenę eurowizyjną. Tegoroczną reprezentantką kraju została Rosa Linn, która zaprezentuje się w Turynie z utworem "Snap".

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Armenia_p

:armenia: ROSA LINN - SNAP :armenia:

(Wersja studyjna)



:armenia: :armenia: :armenia: :armenia: :armenia:

ROSA LINN - SNAP:

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Esc_armenia-e1421068409519
avatar
Gość
Gość

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Empty Re: ARMENIA: Rosa Linn (Snap)

Sob 19 Mar - 20:29
brzmi jak odrzut piosenki napisanej i skomponowanej przez taylor swift ale tak podzielony przez 5 w wersji alpha demo

przynajmniej teledysk jest.. hmm po prostu "jest"
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Empty Re: ARMENIA: Rosa Linn (Snap)

Sob 19 Mar - 23:01
To jest tak bardzo nudne i bezpłciowe. xd W dodatku wyliczanka w refrenie bardziej pasowałaby do junior Eurowizji, niż do dorosłej. "Snapping one two, where are you?" - przynajmniej mamy "piękne rymy"... No ale w Eurowizji zazwyczaj jest nacisk, by teksty były jak najprostsze, żeby większość osób zrozumiało, więc wybaczyłbym, gdyby piosenka była dobra, a tak to Armenia po raz kolejny zostaje w półfinale. Zauważyłem, że każda country-podobna damska piosenka co się pojawia na ESC porównywana jest do Taylor Swift. xd Ale wątpię, żeby Taylor wydała takie gówno (chociaż ma w swojej dyskografii potworki pokroju ME!). Jedynie plus za to, że z tego co udało mi się wyczytać to Rosa Linn chyba sama tworzy swoją muzykę (? ale nie jestem pewny, więc jeśli się mylę to proszę mnie poprawić).
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Empty Re: ARMENIA: Rosa Linn (Snap)

Sro 30 Mar - 1:54
A ja lubię taki styl, przypomina mi się trochę Soluna Samay którą też bardzo lubiłem w 2012. Nieskomplikowana pioseneczka z gitarką, miłym dla ucha głosem i refrenem jak najbardziej zawsze zwraca moją uwagę i przy okazji warto dodać że bardzo ładny teledysk, daję okejkę dla Armenii Ok

Skrzeczek and vestmann lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Empty Re: ARMENIA: Rosa Linn (Snap)

Sro 30 Mar - 23:30
Przyjemna piosenka, działa na mnie kojąco. W swoim gatunku nic specjalnego, ale na tle całej tegorocznej stawki trochę się wyróżnia.
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Empty Re: ARMENIA: Rosa Linn (Snap)

Nie 3 Kwi - 11:46
Mam jakąś absurdalną awersję do takich około Lumineersowych brzmień. Nie jestem w stanie znaleźć jej źródła, ale np. tak samo wkurwiali mnie Ben i Tan, nie mam pojęcia z czego to wynika.

Dawid and marjuz lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Empty Re: ARMENIA: Rosa Linn (Snap)

Czw 11 Sie - 1:18
Chciałbym przypomnieć, że nasza gwiazda tiktoka skończyła na Eurowizji 3 miejsca za Mariusem Bearem.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 272
Płeć : Male

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Empty Re: ARMENIA: Rosa Linn (Snap)

Nie 9 Paź - 11:32
Historia tej piosenki to jest niezły plot twist - podczas eurowizji, mimo dobrego występu została gdzieś zapomniana w tłumie, aby za jakiś czas powrócić w fanfarach - kilka milionów odsłuchań na spotify w miesiącu, top10 global, Rosa Linn wystąpi jako support podczas koncernów Eda Sheerana Wink

Darka and vestmann lubią ten post

Sponsored content

ARMENIA: Rosa Linn (Snap) Empty Re: ARMENIA: Rosa Linn (Snap)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach