Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah Empty ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah

Nie Maj 03, 2020 4:54 pm
Witajcie po raz kolejny w :sarmenia: temacie!
jest armenia nie ma ivety kuku*ian jak to

ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah ALnkGN6

Przez jakiś czas nie wiedziałem w jakim kierunku chcę pójść w tej edycji, jednak ostatecznie postanowiłem, że postawię na różnorodność oraz dźwięki, których nie da się pomylić z żadnym innym narodem. Tak więc w edycji krajowej :armenia: Armenię reprezentować będzie większości zapewne doskonale znana Sirusho z utworem pt. "Huh-Hah" pochodzącym z krążka wydanego w 2016 roku. Jak zwykle życzę wszystkim pozytywnych wrażeń muzycznych! #celebratediversity

:armenia: SIRUSHO - HUH-HAH :armenia:



(skrót poproszę od 2:11)
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah Empty Re: ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah

Sro Maj 06, 2020 10:01 am
Nie jest to może przełomowy wybór, ale Sirusho zawsze spoko. Szeroki uśmiech
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah Empty Re: ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah

Czw Maj 07, 2020 12:05 am
Przypomniałeś mi tym wyborem moje prowadzenie Armenii w I serii PdF oraz edycję 8 krajową i język urzędowy, wydawać by się mogło że wystawiłem wtedy bardzo podobny klimatem utwór "Hayastani Erge" myślałem że zostanie on wtedy doceniony na tle innych wyróżniając się typowo ormiańskim brzmieniem, fleciki itd. (skoro "amerykańska" Tamar się wcześniej nie przyjęła...) i przynajmniej awansuje tym razem do finału a skończyło się przedostatnim miejscem w półfinale a wcale nie był to jakiś paździerz, przyjemnie płynące umpa w klimatach Armenii, od tamtej pory omijam tego typu edycje jeśli nie mam wyklarowanych piosenek bo czasami nie warto się starać szukać czegoś na siłę prowadząc kraj pokroju właśnie Armenii, tym sposobem w drugiej serii zamiast prowadzić np. przez całą serię Maltę, prowadziłem jeszcze w międzyczasie Armenię i Cypr xd wyszło mi to na dobre i nie uważam tego za złe.

Wracając do Twojego wyboru szczerze powiedziawszy mój kawałek z 8 edycji mi się bardziej podobał, tutaj refren nie jest zbyt skomplikowany ale trzeba przyznać że oba utwory się wpasowują w ten ormiański klimat Język 1 Z tym że u Ciebie śpiewa to Sirusho więc być może będzie to duży atut dla oceniających i wykręcisz lepszy wynik niż ja, dużo też zależy od poziomu edycji. Powodzenia!
Sponsored content

ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah Empty Re: ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach