Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022 Empty Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022

Sro 27 Kwi - 12:01
Telewizja Polska potwierdziła organizacje po raz czwarty (dla Eurowizji Junior) słynnych preselekcji z pastylką w roli głównej: https://eurowizja.tvp.pl/59835535/szansa-na-sukces-eurowizja-junior-2022-czas-na-casting
Finał 25 września Uśmiech
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022 Empty Re: Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022

Nie 21 Sie - 23:16
Tematy półfinałów:
Semi 1 - Współczesne Hity
Semi 2 - Polskie piosenki na JESC
Semi 3 - Hity Eurowizji
W jury byłe reprezentantki z Juniora (począwszy od Viki Gabor) ale też Ida Nowakowska, Cleo, Michał Wiśniewski i po raz pierwszy Lanberry. Po raz pierwszy program poprowadzi też Aleksander Sikora. Start 4 września a finał 25 września.
https://eurowizja.org/szansa-na-sukces-eurowizja-junior-2022-polska-tvp/

Fenistil lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022 Empty Re: Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022

Sro 21 Wrz - 10:16
Jako że trochę tu pusto - warto wspomnieć, że już w najbliższą niedzielę o 15:15 odbędzie się wielki finał, w którym wystąpi wyjątkowo nie troje, a czworo uczestników: Natalia Smaś, Laura Bączkiewicz, Aleksander Maląg i Ida Wargskog.

Obejrzałem sobie już po fakcie wszystkie eliminacyjne występy i mam wrażenie, że poziom był niższy niż zazwyczaj. Prawie nikt mnie nie oczarował, a niektórych występów wręcz nieprzyjemnie się słuchało. Z finalistów zdecydowanie najlepsze wrażenie zrobiła na mnie Natalia i to ją chciałbym widzieć w roli zwycięzcy, choć oczywiście wiele zależy od tego kto dostanie jaką piosenkę.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022 Empty Re: Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022

Nie 25 Wrz - 22:39
Z całym szacunkiem dla uczestników z Laurą na czele ale to co odwaliło TVP to kompromitacja ich i sposobu preselekcji. Chyba korona bym im z głowy nie spadła jakby darowali sobie te eliminacje po etapie coverowym. Już w napisach końcowych wypłynęły nie użytych piosenek którymi były „Jump" autorstwa Gromeego, Sary Chmiel i Marty „MVRT" Gałuszewskiej i „No Limits" autorstwa twórców „To The Moon" czyli Moniki Wyrzykowskiej i Jakuba Sebastiana Krupskiego. Potem się dowiedziałem że piosenki te przypadały kolejno Natalii Smaś i Idzie Wargskog.
To co Telewizja Polska odwaliła z tą eliminacją po etapie coverowym nadaje się do zastowania Rozdziału 5 pkt. 19 mówiącego o unieważnieniu konkursu bez podania przyczyny gdyż w moim odczuciu ścisły finał powinien być powtórzony w uczciwych warunkach z wszystkimi czterema piosenkami.
Sponsored content

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022 Empty Re: Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach