Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

+15
Skrzeczek
Wilk
Szymek79
Dawid
Fenistil
Aleks
Liver
marjuz
Yngwie / admin
iguś
vestmann
Dastame
justi578
KarolStark
Łosoś
19 posters
Go down
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Sob 14 Maj - 19:19
Typowanie I półfinału poszło mi zdecydowanie lepiej niż II. Z moich typów odpadła Albania i Łotwa.  Jak jeszcze :albania: lubiłam w wersji studyjnej tak to, co pokazała na scenie wywoływało u mnie mdłości i patrzyłam  na ten występ przez palce. Roonela obnosiła się designerskimi szatami na dywanach, a na scenie założyła okropne body. Fajnie, że czuje się dobrze w swojej skórze ale pomijając niesmak, było to nudne w obrazku. Pocztówka Albanii to istny koszmarek, kraina teletubisiów i skapowo czająca się Ronela w ruinach  Lol dobrze, że następne pocztówki były trochę lepsze.
Za łotewską piosenką za bardzo nie przepadałam ale dobrze się zaprezentowali. Wesoło, z życiem, wyglądali na pewnych awansu. No i mamy epic sax guya Eurowizji no. 2.

Weszła za to Szwajcaria, która totalnie do mnie nie trafia. Klimat ładny ale Marius mi nie leży w jakiś sposób.
Islandia,  tutaj bardzo się cieszę, że awansowała. Dziewczyny dały wspaniały retro-klimatyczny występ, na długo pozostał w mojej głowie. Życzę jak najlepiej w finale.


Najlepsi I półfinału:
:1 miejsce :netherlands: S10 skromniutko, ale na koniec dowaliła takimi emocjami, że się wzruszyłam. Kupuję to w całości i trzymam kciuki za wygraną. Moja osobista zwyciężczyni.
2 miejsce :ukraine: Polityka swoją drogą ale ta piosenka i wsytęp po prostu mi się podoba. Artyści są szczerzy i ciekawi. Pod koniec występu czułam wzruszenie i ciary.
3 miejsce: :greece: w wersji studyjnej maniera śpiewania refrenu Amandy kojarzyła mi się ze śpiewającym psiakiem togetherauuuu forewaaa auuu woof woof na żywo tego już nie było. Na scenie bardzo mi się całość spodobała i zrobiła wrażenie. Są dzę, że wygrała półfinał. Wygranej Grecji jednak nie chcę.
Pierwsze wrażenie Eurowizji 2022:

Całe show i tak skradł Diodato bo rozwalił system. Masterpiece!

Prowadzący bywali gorsi. Bywali też lepiej ubrani, Laura ma tak okropne stylizacje! Gdzie ta włoska moda?
Rzeczywiście na screenach, które wrzucił Yngwie widać różnicę w poziomie realizacji tegorocznej Eurowizji in minus... Ekran na zdjęciach to istna pixeloza. Jedyny plus to płynąca woda, która niektórym występom dodawała sporo klimatu.

Yngwie / admin lubi ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Nie 15 Maj - 1:38

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) - Page 3 Laura-poldvere-laura
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach