Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantce Mołdawii?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 8%
3 - 25%
2 - 17%
1 - 8%
1 - 8%
3 - 25%
1 - 8%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 12
 
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 341
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

MOŁDAWIA: Anna Odobescu (Stay) - Page 2 Empty Re: MOŁDAWIA: Anna Odobescu (Stay)

Nie 24 Mar - 22:44
Ciężko mi powiedzieć coś pozytywnego o tym wyborze. Już nie wiem co jest gorsze - kicz z lat 2015-2018 czy tegoroczna ballada. Słaba propozycja. W tekście wykorzystano chyba wszystkie najbardziej popularne słowa i schematy z eurowizyjnych utworów. Dodatkowo "Stay" posiada dość dziwną melodie, dla mnie jest ona niezbyt przyjemna w odsłuchu. Jedynym plusem jest dobry wokal i chyba tylko w samej wokalistce Mołdawia może pokładać jakiekolwiek nadzieje.

2/12

A mogli wybrać Che-MD...
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

MOŁDAWIA: Anna Odobescu (Stay) - Page 2 Empty Re: MOŁDAWIA: Anna Odobescu (Stay)

Pią 5 Kwi - 9:36
Drover napisał:Wild Soul wcale nie było złe, zdecydowanie niezasłużone ostatnie miejsce. Szeroki uśmiech

"Stay" nie wywołuje we mnie żadnych uczuć. Typowa eurowizyjna balladka. Jeszcze ten banalny tekst i to "oh oh oh oh oh" - porażka. Głos ujdzie, ale niestety to nie wystarczy. Tragedia.
[rand][/rand]
Akurat "Wild Soul" przegrało na własne życzenie poprzez zbyt drastyczną zmianę warstwy instrumentalnej (nie było nawet wersji studyjnej) gdzie wywalono dubstep zastępując go czymś okropnym.
Stay po revampie też straciło na mocy co mnie nieco drażni ale piosenka broni się pozostając w moim osobistym TOP10.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

MOŁDAWIA: Anna Odobescu (Stay) - Page 2 Empty Re: MOŁDAWIA: Anna Odobescu (Stay)

Wto 9 Kwi - 17:51
Zapada trochę bardziej w pamięć niz Serbia ale tylko z uwagi na to że zaczerpnięto tutaj typowo eurowizyjny schemat ballady rodem z 2008-2010r? Czyli nic odkrywczego, nie robi żadnego wrażenia ale też nie wali paździerzem którego nie da się słuchać - więc chociażby za to plusik :P
Sponsored content

MOŁDAWIA: Anna Odobescu (Stay) - Page 2 Empty Re: MOŁDAWIA: Anna Odobescu (Stay)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach