Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 13 Lis - 23:22
I PÓŁFINAŁ

WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

WYNIKI:

Dziękuje za udział w głosowaniu, zapraszam na finał!

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid lubi ten post

Daniell and cryo_official_profile nie lubią tego postu

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 14 Lis - 10:06
Słabe wyniki. Irlandia znowu pokrzywdzona, Belgia też powinna na spokojnie wejść.

Łosoś and Aleks lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 20 Lis - 23:17
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Dziękuję za niesamowite emocje w tej edycji, dobra frekwencję i pełną mobilizację w głosowaniach!  Zakochany  Gratulacje dla zadowolonych z wyniku. Następna poprowadzi @Fenistil  Całus

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, KarolStark and Sebek lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 20 Lis - 23:17
wygrał gust... wygrała MEGA muza... gratki @KarolStark

Dawid, KarolStark, marjuz and Łosoś lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Lis - 7:24
gratki dla wszystkich uczestnikow. Top 10 bardzo ladnie ulozone tylko wyzej widzialbym SZWAJCARIE a poza tym wiekszosc rezultatów mi pasuje
diakuju za bale duze i male... arabskie i palestynskie ljudy v shoku Zaskoczony Krokodyle łzy tęcza Niewiarygodne zapraszamy do :tunisia: TUNIS

Dawid and marjuz lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Lis - 12:51
Jako organizator tego konkursu przekazuje najszczersze gratulacje :tunisia: Tunezji, użytkownikowi @KarolStark oraz regionowi Maghrebu. Piosenka z pewnością miała miarę zwycięzcy i mimo że gdy spływały głosy Tunezja nie zawsze była nawet w TOP 3, to spodziewałem się że na koniec wyjdzie na przód - i tak właśnie było.

Fajnie wygląda kolejność w finale. 2 miejsce :netherlands: Holandii zaskakujące lecz i mi utwór się ostatnio wkręcił. HAEVN też kiedyś wystawiłem w PDF z trochę gorszym wynikiem; tu piosenka luźniejsza, zbierające głównie małe i średnie punkty i była o krok od wygranej.

Za 7 miejsce dla :denmark: dziękuję szczerze; jakoś po wyborze widziałem się w roli flopiary, ale tak nie było. Miejsce obok organizatorek z :portugal: i :ukraine: - urocze.

Jeśli ktoś nie zauważył, mieliśmy do czynienia z historycznym remisem w 2 półfinale. O awansie :portugal: nad :ireland: zdecydowała... większa liczba "5"! (Portugalia dwie, Irlandia jedna). Liczba "12" była taka sama (po 2), "10" było po jednej, 8-7 punktow nie zdobyły oba utwory, "6" znów po jednej. Portugalia finalnie zajęła 5 miejsce więc widać, jak istotne jest głosowanie w półfinale.


Hasło do moich głosów na pastebin:

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Fenistil lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Lis - 19:06
Pięknie dziękuję za kolejne podium i wszystkie duże lub mniejsze punkty, muszę odkopać więcej takich ciasteczek ze swojej starej playlisty jak Amanda Mair czy Donamaria, bo jak widać jakością nie odstępują od nowości.

marjuz napisał:Jeśli ktoś nie zauważył, mieliśmy do czynienia z historycznym remisem w 2 półfinale. O awansie :portugal: nad :ireland: zdecydowała... większa liczba "5"! (Portugalia dwie, Irlandia jedna). Liczba "12" była taka sama (po 2), "10" było po jednej, 8-7 punktow nie zdobyły oba utwory, "6" znów po jednej. Portugalia finalnie zajęła 5 miejsce więc widać, jak istotne jest głosowanie w półfinale

czyli serio wysprzęgliłeś się na wieczorku półfinałowym, że to Portugalia była ostatnim awansującym xD

marjuz lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Lis - 22:13
Dzia za :ukraine: 6. miejsce. Spodziewałem się, że się dobrze przyjmie song. :tunisia: Winner przeboski bopowski, ja'tadore po pprostu to wszystko!!!

KarolStark lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 22 Lis - 20:39
No i skończyło się rumakowanie Jednorożec

Ja dziękuję siedmiu osobom za ustawienie mnie w top5 a w szczególności kisses dla @Daniell @Morison @Sier oraz @Poland za podarowanie najwyższej noty dla Dorotki Love
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach