Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce Empty POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce

Sob 9 Mar - 18:27
POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce 1499177976_discoboys3-e1479973798162

Bardzo mi miło, że Konkurs w końcu doszedł do skutku i możemy znów wspólnie się bawić! Zabawimy się więc ostro - cóżem byłaby :poland: Polska bez disco-polo?! Na pierwszy ogień duet DiscoBoys, który zachwycił polski rynek swoim debiutanckim singlem "Ona dziś chce". Chłopcy szybko zyskali rozgłos i brali udział w najbardziej prestiżowych festiwalach o disco-polowym charakterze! Tak odważny wybór, gdyż postanowiłem powspierać lokalnych artystów, a ze zaprezentowanymi Kamilem i Patrykiem chodziłem razem do szkółki. 👅 W drugiej edycji również planuję wystawić innych znajomych, którzy zajęli się muzyką na poważnie! Serce

Prezentuję Wam reupload teledysku, gdyż oryginał zaginął w nieznanych okolicznościach, mimo że licznik wyświetleń wybił niemal 1 MLN odsłuchań!

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce Empty Re: POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce

Sob 9 Mar - 19:24
Szczerze... Nie spodziewałem się tego po Tobie, @Dawid... Lol 

Zacznijmy od tego, że nie jestem jednym z tym, co ocenia źle piosenkę dlatego, że jest to disco - polo... A w tym przypadku, muszę przyznać, że nóżka tupie wraz z bicikiem, więc jest całkiem dobrze.  🇩🇯 

Piosenki słucham z uśmiechem, ma ona w sobie dużo pozytywnej energii i jest w sam raz na prawdziwą :poland: polską bibę. Szeroki uśmiech

Życzę powodzenia! Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce Empty Re: POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce

Nie 10 Mar - 1:40
Brawo za odwagę! Bardzo doceniam Twój pomysł na przedstawienie nam artystów z własnego podwórka, choć znając życie pewnie zapewni Ci to szorowanie dołów.

Z disco polo podobno jest tak, że nikt nie lubi, ale wszyscy słuchają i do tego tańczą. W moim przypadku to bardzo mocno zależy od konkretnej piosenki. Niektóre po prostu potrafią chwycić fajnym bitem i pozytywnym klimatem, a inne nie i choć jak najbardziej jest kilka piosenek disco polo, które szczerze lubię, to za wielbiciela gatunku na pewno się nie uważam i toleruję tylko w niewielkich ilośćiach.

W przypadku "Ona dziś chce" na szczęście mój odbiór jest pozytywny i zdecydowanie chce się tego słuchać. Bicik jest chwytliwy, a tekst bardzo sympatyczny i nie przesycony seksem, jak to często w disco polo bywa. Pewnie znajdą się w tej edycji jakieś ambitniejsze muzycznie propozycje, które zdobędą moje większe uznanie, ale DiscoBoys prezentują się w tym wszystkim całkiem solidnie. Uśmiech

Powodzenia!
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce Empty Re: POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce

Czw 14 Mar - 23:25
masakra zostawiłem Ci Polandie bez walki, a tu DichoPolo. A na serio to chłopaki są takim naszym PDFowym Serhatem. Królowie dicho. Tańce wygibańce robią piękne <3
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce Empty Re: POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce

Sro 5 Sty - 1:48
POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce SHG7444

doda, who???????? esc 2022 nadchodzi Wink
Sponsored content

POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce Empty Re: POLSKA: DiscoBoys & Discobeat - Ona dziś chce

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach