Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę Empty IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę

Nie 8 Sty 2023 - 23:31
The Queen is back!  Zakochany

W 65. Edycji PdF, :sireland: Irlandię reprezentować będzie :spoland: Izabela Trojanowska w utworze "Wszystko Czego Dziś Chcę" z 1981 roku.

IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę Z2636110



Miłych doznań muzycznych dla wszystkich! Nutka

Dawid lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę Empty Re: IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę

Nie 8 Sty 2023 - 23:35
Myślałem o Izabelce z innym utworem! Bop!

Aleks lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę Empty Re: IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę

Nie 8 Sty 2023 - 23:44
Szkoda, że nie to:(

Dawid, Łosoś, Sebek, Aleks, Wilk and vv. lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę Empty Re: IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę

Pon 9 Sty 2023 - 22:00
Stanowisko ws. piosenki :ireland: Irlandii
Wstawione nagranie pochodziło z 2006 roku (nie był to remaster tylko nowe nagranie). Podmienione zostało na oryginał właściwy dekadzie. Wszystko już git Ok
Sponsored content

IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę Empty Re: IRLANDIA: Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach