Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 8 Maj - 3:23
Turkusowy dywan już za nami, także lecimy z najciekawszym - czyli półfinałami konkursu. Już jutro wieczorem poznamy pierwszych 10 finalistów, jak i również piątkę, która pożegna się z udziałem w konkursie.

Tym samym otwieram temat związany z półfinałami tegorocznego konkursu, gdzie będziecie mogli komentować rzeczy związane z widowiskiem, przed, w trakcie oraz po półfinałach Wink

I Półfinał Eurowizji 2023 odbędzie się 9 maja o godz. 21 w Liverpoolu. Weźmie w nim 15 państw, które powalczą o 10 miejsc gwarantujących udział w sobotnim finale.

Kolejność występów:

01. :norway: Alessandra - Queen of Kings
02. :malta: The Busker - Dance (Our Own Party)
03. :serbia: Luke Black - Samo mi se spava
04. :latvia: Sudden Lights - Aijā
05. :portugal: Mimicat - Ai coração
06. :ireland: Wild Youth - We Are One
07. :croatia: Let 3 - Mama ŠČ!
08. :switzerland: Remo Forrer - Watergun
09. :israel: Noa Kirel - Unicorn
10. :moldova: Pasha Parfeny - Soarele și luna
11. :sweden: Loreen - Tattoo
12. :azer: TuralTuranX - Tell Me More
13. :czech: Vesna - My Sister's Crown
14. :netherlands: Mia Nicolai & Dion Cooper - Burning Daylight
15. :finland: Käärijä - Cha Cha Cha


SKRÓT PIOSENEK
SKRÓT PRÓB


Na koniec tak jak zawsze, ważne pytanie - Kogo chcecie czy też nie chcecie zobaczyć w finale?

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:


do skopiowania:

Także lecim: Let the Eurovision Song Contest 2023 begin!

chilling chilling chilling

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Laura-poldvere-laura

marjuz lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 8 Maj - 15:02
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :malta: :serbia: :latvia: :croatia: :israel: :moldova: :sweden: :czech: :finland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :azer: :netherlands: :portugal:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :norway: :ireland: :switzerland:
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 8 Maj - 15:39
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :latvia: :croatia:  :sweden: :czech: :finland: :netherlands: :portugal:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :malta: :israel:  :ireland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :serbia: :moldova: :azer: :norway: :switzerland:
justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 206
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 8 Maj - 15:55
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :moldova: :sweden: :czech: :norway: :serbia: :switzerland: :finland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :azer: :ireland: :israel:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:  :malta: :latvia: :portugal: :croatia:  :netherlands:
Traveler
Traveler
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 118
Płeć : Female

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 8 Maj - 21:11
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :norway: :malta: :serbia: :croatia: :moldova: :finland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :israel: :azer: :netherlands:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :latvia: :portugal: :ireland: :switzerland: :sweden: :czech:
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 8 Maj - 21:56
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :latvia: :czech: :finland: :moldova: :israel: :croatia: :netherlands:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :malta: :switzerland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :norway: :serbia: :portugal: :ireland: :sweden: :azer:
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 8 Maj - 23:18
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :ssweden: :sisrael: :sfinland: :slatvia: :sczech: :sserbia: :scroatia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :smalta: :sireland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :sportugal: :snorway: :smoldova: :sswitzerland: :sazer: :snetherlands:

Jak co roku, ciężko uwierzyć, że cały ten okres przygotowawczy do ESC już zleciał i zaczyna się to na co tyle czekaliśmy. Po zeszłorocznej tragedii organizacyjnej liczę, że całość show będzie się po prostu oglądało przyjemnie i nie będzie żadnych wtop, a w przypadku BBC można na to liczyć. Naprawdę mocno przeżywałem ten sezon eurowizyjny, więc nie mogę się już doczekać powrotu tych emocji. Serce O moich ścisłych faworytów się nie martwię, wyniki powinny być w większości przewidywalne. Jedynym wyjątkiem jest Łotwa, różnie może być, ale mocno trzymam kciuki, że dadzą radę.
Rozważałem oglądanie ESC na YT w tym roku, ale jednak jak zwykle wybiorę TVP(is). Mam nadzieję, że komentarz Sikory i Sierockiego będzie bardziej znośny niż w poprzednich latach. Zalotny

marjuz and Fenistil lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 8 Maj - 23:50
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :sweden: :norway: :finland: :israel: :netherlands: :czech: :moldova: :switzerland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :croatia: :serbia: :latvia: :azer: :ireland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :portugal: :malta:
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 9 Maj - 0:33
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :norway: :serbia: :latvia: :croatia: :moldova: :sweden: :czech: :finland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :ireland: :switzerland: :netherlands:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:malta: :portugal: :israel: :azer:

molitva o :latvia: monetta

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Laura-poldvere-laura

Dastame lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1257
Wiek : 23

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 9 Maj - 10:04
Wbrew wielu opiniom uważam że to udana Eurowizja, przy której mam mniej strachu o wyniki półfinału niż rok czy dwa lata temu. Jest bardzo mało szrotu i zwłaszcza w tym półfinale tragiczne wyniki nam nie grożą

Modlitwa za :latvia:, powodzenia dla :portugal: , ale jakby tu się powinęła noga to szykuje się awans :switzerland: czy :netherlands: - a to też niezłe piosenki. Reszta raczej wydaje się rozstrzygnięta, ale niespodzianką nie pogardzę.

Życzę sobie i wam miłej zabawy Całus

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, KarolStark, iguś, Fenistil, Łosoś, Sebek, Dastame and lepik lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 9 Maj - 13:54
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :latvia: :portugal: :switzerland: :sweden: :czech: :netherlands:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :ireland: :israel: :moldova: :azer:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :norway: :malta: :serbia: :croatia: :finland:


Dołączam do molitvy o :latvia: Łotwę - wierzę w resztki gustu telewidzów.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 9 Maj - 16:41
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :azer: :portugal: :croatia: :czech: :latvia: :sweden: :finland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :netherlands: :malta: :serbia: :moldova: :israel: :norway:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :switzerland: :ireland:

Dużo lepszy półfinał. Choć ani w tym, ani w drugim nie mam tak dużych faworytów, jak co roku. W większości piosenek jestem w stanie dostrzec coś wyraźnie pozytywnego, ale brakuje mi takich utwór, które przekonywałyby mnie tak bardziej w tym roku.

Życzę wszystkim dobrych wrażeń z oglądania!
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 9 Maj - 18:03
Według mojej topki awans dostaną:
Norwegia
Czechy
Mołdawia
Chorwacja
Portugalia
Izrael
Szwecja
Serbia
Irlandia
Holandia
Pod kreską:
Malta
Szwajcaria
Łotwa
Finlandia
Azerbejdżan
Patrząc realnie stawiam podobnie z tym że za Irlandię weszłaby Finlandia.

W przełożeniu na rozpiskę to będzie tak:
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
Norwegia
Czechy
Mołdawia
Chorwacja
Portugalia
Izrael
Szwecja
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
Malta
Szwajcaria
Łotwa
Finlandia  (topka) / Irlandia (realnośč)
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
Serbia
Holandia
Irlandia (topka) / Finlandia (realność)

Wynik:
Topka - 8/10
Realność - 9/10
Zamiast Holandii była Szwajcaria.


Ostatnio zmieniony przez Poland dnia Wto 9 Maj - 23:33, w całości zmieniany 4 razy
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 9 Maj - 19:28
EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Odds1

W tym półfinale jest chyba więcej niż w drugim takich krajów, których losu jestem stosunkowo pewny. Jeżeli komuś z wytypowanej przeze mnie ósemki podwinie się noga, to będę mocno zaskoczony. O ostatnie dwa miejsca powinny powalczyć :portugal: :netherlands: :switzerland: i chyba najprędzej wróżę awans tej pierwszej, bo jest najbardziej tele-friendly i już od dawna mam przeczucie, że w finale Portugalię zobaczymy. Między Holandią a Szwajcarią trudno o jakieś sensowne rozróżnienie i o ile w urywkach z prób Szwajcaria lepiej wygląda w kamerze, to jednak temu występowi brakuje naturalności, a Holandia ma też lepszą pozycję startową. Zobaczymy.

Jeśli chodzi o dwie piosenki, na których zależy mi najbardziej, to o :finland: jestem spokojny, a z kolei :azer: daję szanse bliskie zeru. Tak więc jedynym źródłem palpitacji serca będą dla mnie zapewne losy :latvia: i o ile przyłączam się do zbiorowej molitvy, to na ten moment nastawiam się raczej na flop i płacz nad losem artu w nowej formule.

Wspaniałego wieczoru dla wszystkich! Tęcza

KarolStark, marjuz and Sebek lubią ten post

syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 9 Maj - 19:55
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :portugal: :serbia: :finland: :norway: :israel: :moldova: :czech:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :azer: :ireland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :sweden: :netherlands: :switzerland: :latvia: :croatia: :malta: :netherlands:  
Sponsored content

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach