Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 2:34
Po mega emocjonującym I półfinale, przystępujemy do II półfinału tegorocznej Eurowizji. W tymże półfinale zaprezentuje się :poland: Polska, którą w tym roku reprezentuje Blanka z utworem "Solo". Nasza reprezentantka powalczy z 15 innymi uczestnikami o jedno z dziesięciu miejsc gwarantujących tegoroczny finał.

II Półfinał Eurowizji 2023 odbędzie się 11 maja 2022, o godz. 21 w Liverpoolu. Tego wieczoru wystąpi 16 państw, z których najlepsza dziesiątka awansuje do tegorocznego finału.

Kolejność startowa:

01. :denmark: Reiley - Breaking My Heart
02. :armenia: Brunette - Future Lover
03. :romania: Theodor Andrei - D.G.T (Off and On)
04. :estonia: Alika - Bridges
05. :belgium: Gustaph - Because of You
06. :cyprus: Andrew Lambrou - Break a Broken Heart
07. :iceland: Diljá - Power
08. :greece: Victor Vernicos - What They Say
09. :poland: Blanka - Solo
10. :slovenia: Joker Out - Carpe Diem
11. :georgia: Iru - Echo
12. :sanmarino: Piqued Jacks - Like an Animal
13. :austria: Teya & Salena - Who the Hell Is Edgar?
14. :albania: Albina & Familja Kelmendi - Duje
15. :lithuania: Monika Linkytė - Stay
16. :australia: Voyager - Promise

SKRÓT PIOSENEK
SKRÓT PRÓB


No i na koniec pytanie - Kogo chcecie lub nie chcecie w finale?

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:


do skopiowania:

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Laura-poldvere-laura
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 9:46
Z tego półfinału według mojej topki awansują:
Polska
Austria
Australia
Słowenia
Dania
Litwa
Gruzja
Armenia
Estonia
Albania
Pod kreską:
Islandia
Belgia
Rumunia
Grecja
Cypr
San Marino
Realnie obstawiam podobnie tyle że zamiast Albanii wejdzie Islandia.
W rozpisce to będzie wyglądać tak:
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
Polska
Austria
Australia
Słowenia
Dania
Litwa
Gruzja
Armenia
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
Islandia (topka) / Albania (realizm)
Belgia
Rumunia
Grecja
Cypr
San Marino
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
Estonia
Albania (topka) / Islandia (realizm)

Dodatkowo wrzucam kolejność ulubionych krajów z BIG6. Wygląda ona tak:
KRAJE, KTÓRE WIDZĘ WYSOKO W FINALE:
1. Wielka Brytania
2. Francja
3. Niemcy
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
4. Hiszpania
5. Włochy
KRAJ, KTÓRY WIDZĘ NISKO W FINALE:
6. Ukraina
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 11:01
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :armenia: :belgium: :iceland: :slovenia: :georgia: :austria: :lithuania:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :denmark: :romania: :estonia: :greece: :albania:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :cyprus: :poland: :sanmarino: :australia:
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 11:04
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :armenia: :belgium: :slovenia: :lithuania: :denmark: :greece: :cyprus: :australia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :iceland: :georgia: :poland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:austria: :romania: :estonia: :albania: :sanmarino:
justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 206
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 11:53
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :armenia: :belgium: :slovenia: :lithuania: :iceland: :georgia: :austria: :cyprus:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:  :greece: :romania: :denmark:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :estonia: :albania: :sanmarino: :australia: :poland:
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 12:46
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:  :albania: :lithuania:: :austria: :armenia: :slovenia: :georgia: :cyprus:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :romania: :greece: :poland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:  :sanmarino: :australia: :belgium: :iceland: :estonia: :denmark:
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 16:58
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:  :sarmenia: :saustria: :sestonia: :sslovenia: :sgeorgia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:   :sromania: :saustralia: :ssanmarino: :spoland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :siceland: :sgreece: :sdenmark: :slithuania: :salbania: :scyprus: :sbelgium:

W sumie najbardziej zależy mi awansie Armenii, ta dwójeczka nieco mnie niepokoi, ale liczę, że da rade się przebić. Poziom tego semi nie powala, ale jest bardzo wyrównany, więc wyniki mogą być naprawdę ciekawe. Oczy Nie pogardzę miłą niespodzianką w postaci braku awansu dla reprezentantki TVP. Szeroki uśmiech

Fenistil lubi ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 18:58
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :armenia: :estonia: :georgia: :austria: :albania: :lithuania:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :denmark: :romania: :belgium: :greece: :sanmarino:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :cyprus: :iceland: :poland: :slovenia: :australia:
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 19:27
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :estonia: :australia: :belgium: :austria:  :albania:  :slovenia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :armenia:  :sanmarino: :georgia: :romania:  :iceland: :denmark:  
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :poland: :greece: :cyprus:

Ten półfinał ma chyba najmniejszy potencjał ze wszystkich, z jakimi miałem do czynienia. Nie wiem, czy Australia, Australia, Belgia lub Słowenia miałyby w jakimkolwiek innym półfinale ostatniej dekady szansę na wygranie, a tutaj podejrzewam, że ktoś z tej czwórki wygra półfinał. Taki utwór, jak "Stay" z Litwy w top5 notowań utworów z największymi szansami na awans, czy obecność "Solo" w top10 pokazuje, jak słaby jest ten półfinał. Niefortunne jest to, że ogólnie im słabszy utwór jakiś kraj zaprezentował w tym półfinale, tym większe wsparcie może dostać od przyjaciół i diaspory: Grecja, Litwa, Polska, Albania (choć akurat ją lubię, ale nie sądzę, aby ludzie przed telewizorami na to chcieli głosować), Rumunia, Cypr to ogólnie jedne z tych krajów, które mniej wniosły do konkursu w tym roku w moim odczuciu, a mają diasporę i/lub prawie pewne 12 punktów od kogoś. Mimo to nadal chętnie zobaczę ten półfinał, bo w większości utworów jestem w stanie dostrzec coś naprawdę dobrego. Najbardziej w finale chcę zobaczyć rockową Australię, Estonię, która do pewnego stopnia chwyciła mnie za serce oraz przyjazną Słowenię. Najbardziej obawiam się, że może nie powieść się Estonii.

Fenistil lubi ten post

avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 20:34
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :armenia: :austria: :belgium: :cyprus: :georgia: :sanmarino:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :denmark: :greece: :romania:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :albania: :australia: :estonia: :iceland: :lithuania: :poland: :slovenia:

Czy dałem do obojętnych krajów Litwę, którą mam 7. w rankingu, a 22. San Marino w krajach, które chcę w finale? Być może.
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 272
Płeć : Male

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 10 Maj - 21:36
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :armenia: :austria: :cyprus: :albania: :estonia:  
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :sanmarino: :belgium: :greece: :romania: :australia: :slovenia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :poland: :denmark: :iceland: :georgia:
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 11 Maj - 0:00
Ten półfinał wydawał mi się dużo bardziej zróżnicowany pod względem szans na awans, ale to chyba tylko moja subiektywna opinia, bo z analizy forumowego typera nic takiego nie wynika:
:armenia: - 100%
:belgium: - 100%
:slovenia: - 100%
:georgia: - 100%
:austria: - 100%
:lithuania: - 100%
:australia: - 100%
:cyprus: - 93%
:poland: - 86%
:albania: - 43%
:estonia: - 29%
:denmark: - 21%
:greece: - 21%
:iceland: - 7%
:romania: - 0%
:sanmarino: - 0%

Dla mnie jest jednak tutaj kilka dużych znaków zapytania. Dlaczego :estonia: Estonia tak nisko w notowaniach? Niby ballada ze słabą pozycją startową i średnim poparciem fanów, ale jednak tego rodzaju, że absolutnie wyobrażam sobie ludzi, dla których to będzie faworyt wieczoru. O wykon Aliki też jestem spokojny. Ale może jestem nieobiektywny, bo sam tę piosenkę bardzo lubię?

Drugim krajem z niewielkimi szansami na finał, któremu mimo wszystko wróżę awans jest :greece: Grecja. Patrząc na piosenkę i urywek występu (który jest żaden) normalnie byłbym pewny flopa, ale jako że to w końcu Grecja z Cyprem w półfinale i w połowie duńskim wokalistą, to ten boost punktowy może okazać się wystarczający.

Ciekawy przypadek to :cyprus: Cypr, bo za tą piosenką nikt chyba specjalnie nie szaleje, ale jednocześnie z jakiegoś powodu wszyscy wróżą jej awans. Sam też się dałem przekonać do takiego myślenia tym obiecującym fragmentem z prób, ale ta trzecia pozycja u buków to dla mnie zaskoczenie. Zresztą z :georgia: Gruzją też jest dość podobnie - nikt nie lubi, a awans wydaje się murowany. Szeroki uśmiech

No i zostaje nam przypadek :poland: Polski. Na ten moment wydaje się, że awans raczej będzie, chociaż... kto wie? Ja zaryzykuję i obstawię, że Europie jednak włączy się lampka ostrzegawcza i tego maskowania słabego występu milionem nakładek nie łykną. Wink

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Odds2

marjuz and iguś lubią ten post

Traveler
Traveler
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 118
Płeć : Female

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 11 Maj - 14:23
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :romania: :estonia: :greece: :slovenia: :austria:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :belgium: :poland: :georgia: :sanmarino: :lithuania:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :denmark: :armenia: :cyprus: :iceland: :albania: :australia:
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 11 Maj - 18:12
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :denmark: :iceland: :cyprus: :armenia: :georgia: :sanmarino: :slovenia: :lithuania: :estonia: :greece: :australia: :belgium: :austria: :albania: :romania:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :poland:

iguś and Traveler lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 11 Maj - 19:18
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :armenia: :belgium: :slovenia: :lithuania: :australia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :denmark: :poland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :romania: :estonia: :cyprus: :iceland: :greece: :georgia: :sanmarino: :austria: :albania:
Sponsored content

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 67. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach